Кабан — Китайський Зодіак

Земна Гілка Дня Народження: Хай

У-сін (5 стихій): Вода

Книга Змін: Інь

Сприятливі напрямки: південно-схід, північний схід

Щасливий Кольору: жовтий, сірий, коричневий, золотий

Уникайте Кольору: червоний, синій, зелений

Щасливі Числа: 2, 5, 8

Уникайте Числа: 3, 1, 9

Квіти Знака: Гортензія, Маргаритка

Пов’язаний Західний Знак: Скорпіон

Стихії: Дерев’яний Кабан, Вогненний Кабан, Земляний Кабан, Металевий Кабан, Водяний Кабан.

Свині впевнені у своїх силах, надзвичайно товариські, надійні і, взагалі, визначені за життя. В основному, це миролюбні люди, які дуже рідко бувають незадоволені існуючим станом речей. Вони негативно ставляться до суперечок і розбіжностей, часто виступаючи в ролі миротворців. З свиней виходять надійні друзі на все життя. Їх цікавлять різні сторони людських відносин. Однак надмірне дружелюбність може мати неприємні для них же самих наслідки. Свині можуть бути відмінними членами всіляких благодійних товариств. Завдяки вродженому почуттю милосердя, з них виходять чудові соціальні працівники. Проблеми оточуючих рідко минуть увагу Свиней. Вони завжди готові запропонувати свою допомогу. Деколи ці люди надто вже наївні і безкорисливі в такому прагненні. І багато цим користуються.

Людина, народжена у рік Кабана, відрізняється правдивістю і прямотою. Його «так» означає «так», а «ні» означає «ні», і від оточуючих Кабан чекає того ж. Щодо Кабана, як ні кого іншого, справедлива приказка про те, що він довго запрягає, але зате потім швидко їздить. Дійсно, в побуті Кабана можна назвати людиною неквапливим, навіть повільним. Він ніколи не поспішає приймати рішення, обдумуючи та зважуючи всі «за» і «проти», щоб вилучити непотрібний ризик. Зате коли рішення прийнято, він його неквапливості не залишається і сліду: Кабан демонструє дивовижну рішучість і твердість. Він налаштований тільки на перемогу і не звик відступати. Така мудра тактика – спочатку думати, а потім діяти – зазвичай забезпечує Кабану успіх практично в будь-яких справах, за які він береться.

не Дивно, що люди поважають Кабана за його внутрішню міць, вдумливість, впевненість, силу волі, тим більше, що ці цінні якості він не звик виставляти напоказ, а проявляє лише в разі необхідності. У повсякденному ж спілкуванні Кабан, навпаки, демонструє досить світський характер: він енергійний, товариський, люб’язний і дуже миролюбний, аж до того, що готовий великодушно пробачити співрозмовнику сказане в свою адресу необережне слово. Взагалі, Кабан на диво терпляче ставиться до недоліків і слабкостей інших, тому в конфлікті здатний вести себе розумніше всіх, зберігаючи об’єктивність і охоче йдучи на компроміси.

Таке миролюбність в поєднанні з правдивістю Кабана та його вірою в людей часом роблять його легкою здобиччю шахраїв. У справах Кабан дуже розумний, проте в життєвих ситуаціях може проявляти зайву довірливість, ніж навколишні іноді безсоромно користуються в своїх інтересах. Зате, завдяки своїй щирості і надійності, Кабан вміє купувати справжніх друзів, яких у нього, бути може, і не багато, але зате ніколи не кинуть його в біді і готові стояти за нього горою.

<-IMAGES->

Завзятість, працьовитість, уважність, вміння незважаючи на перешкоди йти до поставленої мети роблять Кабана прекрасним працівником, на якого можна покластися і якого не лякає копітка і відповідальна праця. Він може зробити кар’єру науковця, дослідника, письменника і проявити себе в багатьох інших областях, при цьому найчастіше отримує за свою працю чималі гроші. У фінансовому плані навколишні часом вважають Кабана везунчиком: Доля частіше, ніж іншим, підносить йому приємні грошові сюрпризи. Несподівано, зовсім до цього не прагнучи, він може виграти велику суму в лотерею, влаштуватися на добре оплачувану роботу або отримати великий спадок. Однак сам Кабан відноситься і до грошей, і до своєму везінню зі спокоєм філософа.

Незворушний і відповідальний, сильний і завзятий, великодушний і миролюбний, Кабан ніколи не йде до своєї мети по чужих головах. Його перемоги настільки заслужену і чесні, що це визнають навіть його противники.

Свиня (Кабан) завжди прагне любові, тому що любов і пристрасть заряджає її необхідною енергією і дає масу стимулів для руху вперед. Вона вибирає в партнери такого ж доброго і товариську людину, як і вона сама, утворюючи міцний і дружній союз. Але, якщо сексуальні відносини далекі від божевільної запалу, як це подобається Свині, то вона буде шукати задоволення на стороні, ретельно приховуючи свої пригоди від усіх. Чоловік, як правило, дуже ревнує Свиню, тому що бачить її успіх у представників протилежної статі і відчуває, що Свиня фізично потребує більшої пристрасті, ніж він може їй дати. Дім і сім’я для Свині – все, вона буде із задоволенням доглядати за чоловіком і дітьми, а якщо треба – поступиться кар’єрою заради сімейного благополуччя і щастя.


Залишити відгук