Бик — Китайський Зодіак

Земна Гілка Дня Народження: Чоу

У-сін (5 стихій): Земля

Книга Змін: Інь

Сприятливі напрямки: південно-схід, південь і північ

Щасливий Кольору: синій, червоний, фіолетовий

Уникайте Кольору: білий, зелений

Щасливі Числа: 9, 1

Уникайте Числа: 3, 4

Квіти Знака: Тюльпани і Вічнозелені

Пов’язаний Західний Знак: Козеріг

Стихії: Дерев’яний Бик, Вогненний Бик, Земляний Бик, Металевий Бик, Водяний Бик.

Ці люди дуже терплячі і посидючі, проте завжди чекають зручного моменту, щоб проявити свій характер. Вони чітко визначають свої цілі і з разючою завзятістю йдуть до їх досягнення. Причому Волів не цікавлять стрімкі перемоги — краще повільно, але вірно. Народжені під цим знаком дуже послідовні у своїх діях, не нехтують рутинною роботою, орієнтуючись лише на кінцевий результат. Плоди їх роботи незмінно надійні і якісні. Воли завжди уважно прислухаються до порад, але, у силу своєї впертості, рідко ними користуються.

Людина, народжена у рік Бика, в дитинстві нерідко виглядає старше своїх однолітків, завдяки розсудливості та самостійності. У компанії Бик – не харизматичний лідер, що кличе до невідомих обріїв, а людина, чиє слово має велику вагу і чий авторитет не викликає сумніву. По іншому просто не буває: Бик не згоден на другорядні ролі, і швидше просто піде, ніж буде під когось підлаштовуватися.

Практично все, за що Бик береться, він робить серйозно і грунтовно, повний рішучості довести справу до кінця. При цьому зазвичай віддає перевагу перевіреним шляхом: будучи консерватором по натурі, він не схвалює будь-які нововведення, вважаючи їх не надто надійними. Йому по душі не одномоментні віяння сьогоднішнього дня, а все міцне і справжнє, що тільки може дати йому життя, будь то природа, сім’я, добротні речі, достаток у домі або відносини з друзями.

Завдяки цим характерним рисам, дізнатися Бика зазвичай нескладно: його руху майже завжди неквапливі, а слова виважені і точні. Навколишні тягнуться до нього, відчуваючи могутню внутрішню міць і дивовижну цілісність його самобутньої натури. Хоча Бик не любить шумних компаній, мовчуном або одинаком його не назвеш: він володіє практичним чіпким розумом, вміє вислухати, підтримати розмову і може без особливої праці завоювати довіру співрозмовника. Але горе тому, хто, обманувшись його стриманістю, завдасть йому образу. У люті Бик по-справжньому страшний і здатний змести все на своєму шляху.

<-IMAGES->

І в житті, і в любові Бик – практик, який не схильний витати в хмарах, а готовий методично і наполегливо добиватися свого. Поставивши перед собою ціль, він готовий йти до неї, незважаючи ні на які перешкоди. У відносинах із протилежною підлогою він не любить ходити навколо, вести складні ігри або створювати романтичний антураж. Все це однаково незрозуміло і чуже його прямолінійною натурі. Своєму обранцеві він пропонує «всього лише» надійність і вірність до кінця своїх днів, а не якісь зітхання при місяці на лавці.

У роботі Бик наполегливий, завжди готовий до труднощів, уміють їх долати і домагатися свого. Все це робить його хорошим працівником, здатним до відповідального, терплячому праці. Правда, він не вміє економити сили і правильно організовувати свою працю, часто йдучи напролом там, де краще було б зупинитися і подумати. Тим не менш, його фантастичне завзятість і працездатність здатні забезпечити йому посаду керівника, на якій Бик проявляє себе повною мірою. І хоча деколи він тисне на підлеглих, а його думка надто безапеляційно, зате його відданість спільній справі ні в кого не викликає сумнівів.

Сильний і завзятий, відданий роботі і сім’ї, Бик розуміється на справжніх цінностях життя. Неквапливо, не відволікаючись на дрібниці, він йде вперед і не збирається зупинятися до тих пір, поки не досягне мети.

Бик дуже пристрасний, закоханий Бик любить до кінця, він відданий партнеру до мозку кісток і все життя буде про неї піклуватися, оберігати і захищати. Він геть позбавлений романтизму, але натхнення від сильної і яскравої кохання може дати Бику риси, яких не було в його характері раніше – він стане податливим, м’яким, відкритим для обранця, зовні ж таки — залишаючись незмінним. Бику потрібен вірний партнер, який так само, як і він, прагне до створення міцного і затишного будинку, ніколи не підведе і не зрадить. Бик часто буває однолюбом, і його готова підкосити під корінь подружня невірність партнера або зрада. Якщо що-то в відносинах йде не так, і Бик не відчуває в них впевненості, він може стати справжнім тираном сім’ї, вимагаючи беззаперечного підпорядкування йому і дружини, і дітей.


Залишити відгук