Мавпа — Китайський Зодіак

Земна Гілка Дня Народження: Шень

У-сін (5 стихій): Метал

Книга Змін: Ян

Сприятливі напрямки: північ, північний захід, захід

Щасливий Кольору: білий, золотий, синій

Уникайте Кольору: червоний, чорний, сірий, темно-кавовий

Щасливі Числа: 1, 8, 7

Уникайте Числа: 9, 2, 5

Квіти Знака: Хризантема

Пов’язаний Західний Знак: Лев

Стихії: Дерев’яна Мавпа, Вогняна Мавпа, Земляна Мавпа, Металева Мавпа, Водяна Мавпа.

Мавпи дуже розумні і освічені, тому їм по плечу практично будь-яку справу. Часто вони здібніші інших. Їх внутрішньо чарівність притягує. Мавпи досить кмітливі, схильні до несподіваних рішень, впевнені у своїх силах. Ці якості допомагають їм з легкістю вирішувати складні проблеми. Своїми досягненнями Мавпи дуже пишаються, високо цінують свою працю, намагаються внести свою посильну лепту в кожну область людської діяльності. Вони володіють розвиненим інтелектом і феноменальною пам’яттю. Вони пам’ятають найдрібніші деталі, раз побачені, почуті, прочитані. Ці відомості для них дуже важливі, так як їх власна думка часто помилково.

Для людини, народженої в рік Мавпи, все життя – це велика гра. Він спритний, кмітливий і швидкий, і грає тільки за своїми правилами. З боку він може виглядати несерйозно і навіть кумедно, проте за простій зовнішністю ховається спостережливість і гострий, виверткий розум.

У спілкуванні Мавпі зазвичай немає рівних: вона душа компанії, королева будь-яких свят і вечірок, над чиїми анекдотами неможливо не сміятися і чиї неймовірні історії всі слухають, затамувавши подих. У Мавпи величезну кількість друзів і знайомих, над якими вона не проти пожартувати, так і до самої себе вона ставиться з неабиякою часткою гумору. Правда, далеко не завжди Мавпа буває «білою і пухнастою»: гумор – це не тільки її сильна сторона, але і її грізна зброя. Її їдкий сарказм може бути нещадним і, знаючи про це, оточуючі ставляться до неї з великою обережністю.

Мало хто може похвалитися тим, що знає справжні цілі і наміри Мавпи. Незважаючи на те, що на перший погляд вона може здатися поверхневої і простакуватою, насправді це далеко не так. Навіть перебуваючи у самій гущі натовпу, в самому епіцентрі подій, Мавпа завжди сама по собі, займає позицію спостерігача. Її гострий розум звик схоплювати на льоту і запам’ятовувати будь-яку інформацію, яка коли-небудь може їй стати в нагоді, і нерідко виявляється так, що Мавпа знає про те, що відбувається навколо найдрібніші деталі, у той час як її справами навіть близькі не знають практично нічого.

Отримані відомості Мавпа уміє в потрібний момент спритно пустити в хід, скориставшись ними у своїх інтересах. Деякі Мавпи не чужі змов і інтриг, вміють придумувати хитромудрі плани і майстерно втілювати їх у життя, щоб досягти поставленої мети або знищити ворога. Однак найчастіше Мавпа використовує свої таланти набагато більш необразливо. Зазвичай їй досить просто відчувати свій контроль над ситуацією, і зібрана нею інформація прекрасно дозволяє цього досягти. Якщо ж з якихось причин їй не вдається бути господарем становища, то навіть самі складні проблеми не здатні змусити енергійну Мавпу опустити руки. Вона винахідлива і здатна швидко знайти вихід навіть у найбільш, здавалося б, безвихідній ситуації.

У справах Мавпі не вистачає терпіння і снаги, проте завдяки своїй товариськості, інтелекту, дару слова і віртуозного вміння користуватися прихованими важелями, вона може зробити відмінну кар’єру і домогтися популярності, особливо в областях, пов’язаних з політикою, шоу-бізнесом, комерцією, журналістикою. Хоча вона і не вміє цілеспрямовано нагромаджувати капітали, однак у грошах зазвичай не потребує.

Яскрава і дотепна, товариська і спритна Мавпа сміливо кидає виклик Долі. Життя для неї – це складна, але цікава гра, правила якої їй прекрасно відомі і в яку вона вміє грати і вигравати.

Любов і увагу Мавпи заслужити просто – достатньо тільки їй потішити. Мавпа дуже любить лагідні слова захоплення в свою адресу і легко потрапляє в мережі. Мавпа володіє хорошим почуттям гумору, вона відкрита, з нею ніколи не буде нудно. У відносинах з цією людиною легко, а труднощі в парі починаються тоді, коли починається розподіл обов’язків. Якщо Мавпа буде готова розділити їх з партнером, і зустріне турботу, розуміння з його боку, таке ж легке ставлення до життя і пристрасть до подорожей – труднощі в парі з Мавпою будуть подолані.


Залишити відгук