Металевий Тигр — Китайський Зодіак

Роки Металевого Тигра: 1950, 2010, 2070

Активна стихія: Метал

Пов’язаний Західний Знак: Водолій

Стихії: Дерев’яний Тигр, Вогняний Тигр, Земляний Тигр, Металевий Тигр, Водяний Тигр.

Металевий Тигр — великий експериментатор. Добрий, розумний, наполегливий, не зупиняється ні перед чим, поки не досягне задуманого. Але коли щось йде не так, як він задумав, до нього краще не підходити! Помітний, впевнений, комунікабельний він завжди в центрі уваги. Розміреність і терпіння можуть позбавити металевих Тигрів від багатьох неприємностей.

Металевий Тигр дуже говіркий. Він завжди активний, часто агресивний і запальний. Він не завжди артистичний, але часто підтримує ефектний імідж, так що його важко не помітити. Він егоцентричний і хвалькуватий, любить суперництво і може невпинно працювати, якщо його правильно мотивувати.

Він вирішує всі проблеми безпосередньо і часто радикально і ніколи не сумнівається в тому, чого хоче. Проблема найчастіше полягає в тому, що він хоче все і відразу. Він буває надмірно оптимістичний у своїх очікуваннях.

Метал небесного стовбура року народження може породити рішучого, різкого і радикально налаштованого Тигра. Такий чоловік вірний тільки собі і не боїться йти по чужих головах. Він дуже схильний як позитивним, так і негативним впливам, однак намагається вести себе незалежно і не любить, коли йому дають вказівки або якимось чином обмежують його свободу.

Людина народжений під знаком металевого Тигра, знаходиться між умінням реалізовувати свої плани і руйнуванням. Він енергійний, але не проявляє особливо сильних емоцій. Знак металу робить його трохи незграбним, у нього погане почуття гумору, такий Тигр легко може втягнуться в містичну секту. Ці люди красивої статури, з сильним фізичним тілом. Жорсткі волосся, прямий ніс, чуттєві губи. Від них віє первинної красою.

Метал — це символ енергії. Він наділяє людину здатністю адвоката і спритністю юриста. Ці люди звикли до першості і ненавидять бути навіть самими щасливими клерками. Знак Металу не визнає ніяких нюансів, він завжди йде напролом, його тенденції рвати, захоплювати і знищувати.

Металевий знак Тигра вміє створювати зовнішнє враження, і багато хто за це його поважають. Металеві Тигри за характером доброзичливі і відкриті, у багатьох напрямках амбітні. Буває що вони змінюють свої плани, але не будуть ніколи відступати, поки не дійдуть до мети. Часто вони бувають занадто нетерплячими, і коли у них щось не виходить, вони починає нервувати.

Вони воліють осінь і сухі кліматичні умови. Самий уразливий орган тіла — легкі. Такі люди люблять гостре, але підходять їм краще всього страви з яловичини і гороху. Вони обожнюють екстаз і аскетизм. Їм потрібно стежити за своїм диханням і його циркуляцією. Їм добре підходить свіже повітря, для зміцнення легенів.

Їх Колір натхнення — золотистий.


Залишити відгук