День Народження 26 Березня: Знак Зодіаку — Овен

Люди, які відзначають 26 березня свій день народження, спочатку думають, а потім діють. Завдяки цьому вам вдається уникнути безлічі помилок більш імпульсивних побратимів по знаку Зодіаку. Ви природжений лідер, а ваш ентузіазм і ідеалізм гармонійно поєднуються з практичністю і здоровим глуздом. Володіючи необхідною енергією, винахідливістю і амбіціями, ви можете досягти успіху практично в будь-якій області. Ви не боїтеся складної роботи і заради перемоги готові багато принести в жертву.

Найбільша небезпека для здоров’я людей, народжених 26 березня, криється в їх менталітеті. Засуджуючи негативізм в інших, вони можуть легко стати жертвою самообману. Народжені 26 березня — люди фізично сильні, їм під силу подолання будь-яких перешкод. Для підтримки здорової форми і доброго духа їм потрібні спорт, відпочинок, заняття любов’ю — і все це неодмінно у великих дозах. Хоча їх тяга до пригод найчастіше обертається нещасними випадками або травмами, вони, як правило, швидко відновлюють фізичну форму, легко справляючись з недугою. Їм слід підтримувати баланс в харчуванні, не впадаючи в крайності — обжерливість або голодування. По можливості рекомендується дотримуватися традиційної їжі, стимулюючи апетит смачними приправами.

Народжені 26 березня — наївні, спонтанні і природні, як діти. Їм вдається домогтися бажаного, не вдаючись до відкритої агресивності. Простота і легкість — життєвий девіз цих людей; складнощів, як і суспільства тих, хто має звичай створювати проблеми і приносити неприємності, вони намагаються уникати. Народжені 26 березня, як правило, шукають найпростіший відповідь на будь-яке питання, і в цьому їм допомагає вміння звертатися до самої суті предмета дослідження. Втім, не обходиться і без інтуїції. Хоча народжені 26 березня — люди активні, їм властива певна філософська відчуженість. Вони здатні повністю відсторонитися від того, що відбувається і оцінити ситуацію неупереджено, можуть виявити помилки і запропонувати корисне рішення. Часом вони воліють відійти від активного життя і усамітнитися — бажано в дорогому серцю місці: в горах або на безлюдному морському березі. Віддаляючись від світу, вони не переслідують мети поміркувати над майбутніми планами або новими ідеями, сенс самотності для них в очищенні душі і помислів — зовсім у дусі східних релігій.

Знак Зодіаку 26 Березня — Овен

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку належить до знаків Вогняної стихії, які характеризуються наступними якостями: відкритість, хоробрість, чесність.

Планета Управитель: Марс. Відповідає за активне життя, а також безпечність. Марс сприятливий для чиновників, акторів, медичних працівників, вчителів. Планета у вигнанні – Венера. Відповідає за грубість і прямоту.

Відмінність людей, народжених 26 березня, від інших Баранів, — в тому, що перед вчинком вони як слід обмірковують його і наслідки. Овнам така поведінка невластива, в цьому проявляється магія дати народження 26 березня. Як наслідок, народжені в цей день люди рідше помиляються і легше домагаються своїх цілей. Вони в цілому більш спокійні і стримані, вміють зупинитися і подумати перед рішучим стрибком. Спрямованість до чистих ідеалів і земна практичність поєднується в характері в рівних пропорціях. Рішучість, налаштованість на дію і вміння логічно мислити також гармонійно поєднуються у цих збалансованих натур. Ці люди є прекрасними командирами і начальниками, вони активні, ініціативні, амбітні, яку б професію вони не вибрали, їх чекає успіх і швидке просування по кар’єрних сходах. Вони вміють жертвувати заради успіху, складні завдання їх абсолютно не лякають.

Народжені 26 березня самі вибирають для себе темп життя. Як правило, вони неквапливі, а тому здаються дещо розслабленими. Однак за фасадом зовнішнього спокою криється спонтанна натура, здатна пропонувати неординарні концепції і стимулювати оригінальні вчинки. Дуже часто така стихійність проявляється у своєрідному гуморі або раптовому охолодженні до роботи.

Іноді з’явилися на світ 26 березня дозволяють собі надмірне розслаблення, відступаючи або зволікаючи, коли необхідно рухатися вперед; тим самим вони ставлять себе в завідомо програшне становище в порівнянні з більш агресивними і цілеспрямованими суперниками.

Народжені 26 березня знають про своїх слабкостях і звичкою все робити по-своєму. Будучи схильними здійснювати ексцентричні вчинки, вони іноді справляють враження збилися з курсу. На щастя, це всього лише враження, оскільки за зовнішньою нерішучістю завжди ховається ретельно продумана акція. Вся справа в тому, що їм не властиво кидати слова на вітер і перебільшувати свої можливості. Тим, хто виявиться близьким другом народжених в День чистоти, справді пощастить. Вони не схильні оточувати себе полчищами приятелів, для них не існує друзів на годину, дружба в їх понятті — категорія вічна: скільки б років не пройшло, для справжнього друга їхній дім і серце завжди відчинені навстіж. З іншого боку, якщо за збігом обставин їм доведеться опинитися в ролі забутих або залишених натур, гірке розчарування вони переживають стоїчно.

Чоловік Овен — народився 26 Березня

Чоловіки, які відзначають день народження 26 березня, можуть похвалитися наступними відмінними рисами: велелюбністю, лідерством, динамічністю, сміливістю. Чоловік-Овен – класичний харизматик та лідер, який не сприймає суперництва з жінкою, а тому, вибираючи стосунки на все життя, віддає перевагу ніжним і пасивним особам, повністю готовим віддати йому кермо правління. При цьому Овен категорично не сприймає не тільки зрад, але навіть флірт на стороні.

Жінка Овен — народилася 26 Березня

Жінки, народжені 26 березня, володіють наступними властивостями: чесністю, самостійністю, активністю. Жінка-Овен – яскрава, сильна, авторитарна і активна, з завищеною зарозумілістю, яка має постійну потребу бути незалежною. По натурі представниці цього знака оптимістки, щедрі і марнотратні натури, які віддають перевагу непрактичні подарунки – емоції для них важливіше матеріальних благ. Ідеалістка, філософ, жінка-Овен часто говорить те, що думає, не боячись образити співрозмовника.

День Народження 26 Березня

26 березня — що розповість про вас ваша дата народження? Люди, які народилися 26 березня знак зодіаку Овен, мають чисту, наївну, як у дитини, душу. Вони ніколи не вдаються до агресії і домагаються свого шляхом дипломатії і компромісів. Їх вчинки легко зрозумілі, вони не схильні вивертів і інтриг. Тому вони намагаються уникати людей, які носять в собі заряд негативної енергії, і не беруться за справи, які свідомо створять складності. На будь-яке питання вони знаходять найпростіший відповідь, ігноруючи деталі і подробиці. Це допомагає їм спростити завдання і докопатися до істини, відкинувши зайву лушпиння. Чималу роль тут грає їх незвичайна інтуїція.

Люди з датою народження 26 березня знак зодіаку Овен, активні й енергійні, але мають філософський склад розуму. Занурившись у самоспоглядання, вони розглянуть ситуацію з боку і зможуть знайти єдино вірне рішення проблеми. Іноді на них знаходить вірш, і вони видаляються в якесь відокремлене місце — гори або безлюдний морський берег, де проводять дні далеко від мирської суєти. Там немає місця плануванню і розробці проектів, а є лише первозданна чистота природи і абсолютне мовчання космосу. Там їх душа знаходиться в гармонії з вищими силами і приходить в стан повної невагомості.

Люди, народжені 26 березня знак зодіаку Овен, воліють розмірене протягом життя. Вони не люблять поспіху і виглядають спокійними і незворушними. Але їх безпристрасна некваплива зовнішність приховує гострий живий розум, здатний аналізувати ситуацію з неймовірною швидкістю і пропонувати неординарні засоби вирішення проблем. Іноді ця риса їх особистості проявляється в саркастичних зауважень або небажання продовжувати роботу. У таких випадках вони можуть упустити важливі моменти, вичікуючи, коли треба діяти, і поступаються місцем більш активним і наполегливим виконавцям.

Людям, народженим 26 березня знак зодіаку Овен, добре відомо про свої шкідливі звички і недоліки. Вони досить вперті і не піддається умовлянням. Здійснюючи невластиві їм вчинки, вони виглядають як люди, що не мають уявлення про те, куди вони рухаються. Але в реальності вони дотримуються складеного ними плану. Просто вони не люблять просторікувати про власні таланти і вважають за краще довірити оцінку своїх здібностей оточуючим людям. Перебільшувати свої достоїнства огидно їх правдолюбивой натурі.

Друзі з тих, хто народився 26 березня знак зодіаку Овен, виходять просто відмінними. У них не дуже багато друзів, але вони всі давні, перевірені і надійні. Дружбу з ними вони підтримують все життя, оскільки дивно причепливі і постійні. Для одного вони готові на все, і завжди підтримають його морально і матеріально. Якщо ж їх відносини будуть розірвані, вони будуть страждати мовчки і винесуть цю втрату без скарг.

Чого потрібно дотримуватися людям з датою народження 26 березня знак зодіаку Овен? Не намагайтеся вчити інших, як треба правильно жити. Сприймайте життя простіше і не зациклюйтеся на невдачах. Вчіться розважатися і давати відпочинок своєму мозку. Віддавайтеся роботі цілком, і результати не змусять себе чекати. Збережіть в душі чистоту навколишнього світу.

Любов і Сумісність

Турботливий, завжди готовий прийти на допомогу, ви щиро цікавитеся проблемами інших. В особистих стосунках ви найчастіше розриватися між своєю незалежною природою і почуттям боргу по відношенню до близьких.

З знаками Вогню — Лев і Стрілець, Овен може створити прекрасну пару, де взаєморозуміння буде на високому рівні. Хоча в будь-якому поєднанні цих пар, обом доведеться зменшити свій запал, щоб сім’я рівноправно розвивалася. Непоганий і навіть перспективний союз обіцяє бути Овну з представниками знаку Водолія, Терезів і Близнюків. Знаки повітря не дадуть охолонути Вогню, але потрібно бути обережними, щоб вогонь не перетворився на величезне полум’я. Зовсім не сумісні Овни з Рибами, Козерогом і Скорпіоном. Когось з них вони взагалі не сприймають, а з ким-то не знайдуть спільну мову.

Робота і Кар’єра

Ці люди не люблять складнощів, ігри і заплутаності. Вони відкриті і воліють відвертість і простоту. Вони безпосередні і цим схожі на вічних дітей. Ці люди рідко вдаються до емоційних крайнощів, таким як сильна злість чи агресія, адже вони здатні домогтися успіху і без цього. Іноді вони бувають дещо наївні, чим ще більше нагадують дітей. Народжені 26 березня люди не люблять вигадувати собі зайвих труднощів і проблем, також вони намагаються не спілкуватися з людьми, які відрізняються подібним. Ці люди намагаються відразу відшукати зерно істини, саму суть, так само вони підходять і до проблем. Вони завжди шукають найпростіший відповідь на будь-яке складне питання.

Інтуїції вони теж довіряють. Як видно з опису, незважаючи на всю свою діяльність, ці люди трішки філософи і споглядальники. Вони намагаються не втрачати вміння абстрагуватися та більш або менш об’єктивно дивитися на ситуацію, щоб побачити сильні і слабкі рішення і знайти оптимальний варіант. Ці люди полюбляють усамітнення і злиття з природою, зазвичай у них є кілька дорогих їх серцю місць у моря або в горах, куди вони час від часу їздять, щоб відгородитися від суєти навколишнього світу. Залишаючись наодинці, ці люди очищають свій дух, не думаючи про майбутню роботу і деталях своїх буднів, вони саме отрешаются від щоденного.

Найчастіше народилися 26 березня не люблять поспішати і воліють працювати у своєму ритмі. Іноді з боку вони здаються ледачими ледарями, але це не так. Зовнішня неквапливість – лише маска, а взагалі ці люди живуть імпульсом і поривом. Часто вони генерують нестандартні ідеї, здійснюють оригінальні вчинки. У них часто незвичайне почуття гумору, також вони можуть загорітися певною роботою, швидко і безпричинно охолонути до неї, а потім спалахнути знову. Буває, ця неквапливість сильно заважає їм в справах і кар’єрі, так як вони можуть вичікувати, коли настає час швидких і рішучих дій, в результаті їх можуть випередити більш нахабні і жорсткі конкуренти.

Здоров’я і Хвороби

Що стосується сфери здоров’я, то від природи народжені 26 березня здоров’ям не ображені. Вони дуже витривалі і сильні, але для відпочинку їм так само потрібно більше, ніж іншим, часу. Зате і працювати вони можуть в рази більше. Головне їм не попастися на гачок самообману. Ще одна небезпека, актуальна для цих людей, — це підвищений травматизм їх пригод.

Втім, поправляються ці люди теж дуже швидко. Що стосується раціону, то цим людям треба уникати крайнощів, не голодувати і не об’їдатися до неможливості, вибираючи звичну їжу без екзотики і експериментів. Приправи підуть їм на користь, своє бажання поекспериментувати краще обмежити цією областю.

Доля і Удача

У народжених в цей день твердий характер і сильна воля. У дитинстві і молодості їм доведеться несолодко, але пройшовши сувору школу життя, вони стануть більш загартованими і стійкими. Ранній шлюб небажаний, нічого хорошого, крім проблем і розчарувань, він не принесе і закінчиться гучним розлученням. Їм почне супроводжувати удача й успіх у всіх починаннях після 28-29 років. Для них це час кардинальних змін у житті, кар’єрі, стосунках. Це час сприятливий для укладання шлюбу, який буде успішним, побудованим на повазі, взаєморозумінні і любові. Наполегливість і впевненість у собі, велика сила волі забезпечать народженим в цей день успіх у всіх підприємствах, в роботі, в житті. Вони зможуть досягти великих висот, подолавши всі перешкоди. Але їм слід бути більш уважними та мудрими у відношенні оточуючих їх людей, побоюватися лестощів і інтриг і бути відповідальними та обережними.

Поради Овнам, Народженим 26 Березня

Нерішучість людей, народжених 26 березня, часто теж лише маска, за якою ховається продумана стратегія. Народжені 26 березня бачать, що, на відміну від більшості оточуючих, вони занадто люблять шукати свій власний, не схожий на інші, шлях, з-за чого іноді люди думають, що вони діють без плану, спонтанно.

Також не люблять народжені 26 березня просторікувати, віддаючи речі справу, і переоцінювати себе. Дуже багато означає для них дружба: у них мало друзів, але зате це справжні друзі на все життя, до цього почуття народжені 26 березня ставляться вкрай серйозно. Одного вони завжди віддадуть останнє і допоможуть у будь-якій ситуації.


Залишити відгук