Металева Змія — Китайський Зодіак

Роки Металевої Змії: 1941, 2001, 2061

Активна стихія: Метал

Пов’язаний Західний Знак: Телець

Стихії: Дерев’яна Змія, Вогняна Змія, Земляна Змія, Металева Змія, Водяна Змія.

Ця Змія – найбільш закрита, з усіх Змій. Їй комфортно і затишно все робити самій. Вона непоганий стратег, тонко відчуває, де і коли треба докласти зусиль, щоб отримати вигоду для себе. Інші її мало цікавлять. Виняток становлять її дуже близькі друзі і члени сім’ї, яким вона віддана все життя. Металева Змія в сім’ї м’яка і поступлива .Вони дбають про те, щоб у будинок купувалися тільки добротні, навіть вишукані речі, щоб завжди були смакоту. Зарозумілість цієї Змії робить її життя неспокійною і не стабільною.

Ця Змія наділена розважливим і тонким розумом, а також неймовірною силою волі. Будучи дуже вибаглива у смаках, вона пильно бачить всі можливості і шанси і любить таємно, в самоті виношувати плани, щоб зробити наступний хід. Їй подобається рухатися швидко і безшумно; вона вміє зайняти вигідну позицію, перш ніж хтось зможе її зупинити або перешкодити їй.

Метал в небесному стовбурі може зробити Змію жадібною до розкоші і задоволення, і тоді вона присвятить себе прагнення до багатства і влади. Металева Змія ясно і далеко бачить і намагається отримати найбільшу вигоду з усього, що їй зустрічається в житті.

Металева Змія куди більш потайлива, невловима і самовпевнена, ніж інші Змії, а тому частіше підозрює інших людей в прихованих мотивах; іноді ця підозрілість доходить до параноїк.

Ця Змія знає, як досягти влади і впливу; у неї очі завидущие»; вона постійно намагається позбутися від супротивників – чесними шляхами або обманом. Їй важко прийняти поразку або невдачу. Владна, вона любить бути головною і деколи стає дивно необщительной; вона намічає собі життєвий шлях з молодості і потім не відволікається від нього. Вона може бути щедрою і доброю, але не в збиток собі. Ніколи не ставить все на карту, але завжди має кілька «заначок».

Під прямим покривом першого елемента, яким є метал поведінку і цикл життя змії стає дуже міцним і не піддаються впливу небезпечних факторів. Але крім усього іншого Східний гороскоп оповідає про те що змія страждає від того, що під панцир не проникають необхідні гармонійного життя почуття й інші ніжні емоції. Що відкладає певний відбиток на характер людини народженої під цим знаком зодіаку.

Мало того, що змія холоднокровне тварина вплив металу в рази підсилює даний фактор і ще більше охолоджує, за рахунок чого з’являються такі момент в поведінку як жорсткість і жорстокість, а також не сприйнятливість до прохань і можливих проблем оточуючих людей.

Не довірливі по своїй натурі змії стають ще більш підозрілими і в зв’язку з цим допускають в коло спілкування невелика кількість людей пройшли попередню перевірку різними ситуаціями, що виникають у житті. Але зате з представників знака зодіаку отримують відповідальні працівники, неухильно виконують свою роботу на благо компанії, хоча змії воліють ставати керівником компанії та здійснювати самостійну роботу, не залежну від оточуючих.

Надмірно серйозне ставлення не дає їм розслабитися і тому вони можуть страждати, не подаючи виду навколишньому від нестачі певних емоцій, які можна впустити до себе трохи відпустивши ситуації з-під контролю. Чудово підходить металевим зміям осінній час року сухий клімат, що має позитивне відображення у загальному самопочутті.


Залишити відгук