Металевий Півень — Китайський Зодіак

Роки Металевого Півня: 1921, 1981, 2041

Активна стихія: Метал

Пов’язаний Західний Знак: Діва

Стихії: Дерев’яний Півень, Вогненний Півень, Земляний Півень, Металевий Півень, Водяний Півень.

Металевий Півень точно знає, що йому потрібно і як цього досягти. Цілеспрямовано і наполегливо, він йде за наміченим планом, правда, іноді перегинає палицю в своєму завзятті, ігнорує як свої сумніви і недобрі передчуття, так і поради друзів. Працює він багато, дуже часто безкорисливо, але з очікуванням високої оцінки його заслуг. Хороший економіст і бізнесмен, металевий Півень міг би бути успішним, якщо був би більш поступливим і вмів хоч іноді відступати.

Практичний, точний і працьовитий Півень, який підкорює людей своїми блискучими здібностями до дедукції. Він винахідливий, оптимістичний, великий ідеаліст і пристрасно любить працювати. Під впливом Металу він дещо самовпевнений і твердолоб; відчуває нездоланну потребу бути важливим і відомою людиною. Він – невтомний трудяга, настільки зосереджений лише на власному баченні, що йому важко навіть просто звернути увагу на думки та ідеї інших. Будучи талановитим оратором, він здатний заглушити голоси опонентів. Хоча Металевий Півень дуже добре поінформований про все і розважливий, йому важко бути неупередженим, якщо справа стосується безпосередньо його самолюбства.

Якщо він не зможе налагодити відносини з іншими людьми або піти на компроміс, його таланти та обдарованість пропадуть марно. Він надто раціональний, і його схильність до аналізу може бути жахливою. У поганому настрої він навіть звичайне медичне обстеження представляє в найчорніших фарбах. Йому слід приборкувати своє надмірну старанність і бути більш відкритим погляду інших людей.

Незважаючи на зовнішню браваду, Металевий Півень може потрапити під владою емоцій. Він наполягає на тому, щоб у його житті був порядок і — вимагає дотримання всіх правил гігієни або навіть стерильної чистоти там, де він мешкає. Оскільки розважливого Півня тягне матеріальне багатство, він також стурбований соціальними реформами. Він, не вагаючись, застосувати свої знання в ім’я людства і, можливо, самореалізується, вирішуючи суспільні проблеми або придумуючи реформи, які зроблять світ кращим.

Металевий Півень схильний до роздумів. Він володіє талантом і здібностями до аналізу, класифікації та обґрунтування. Його розум все детально сортує і досліджує. Він працьовитий і прагматичний, і все це разом робить його справжнім скарбом у будь-якій справі, якими справами він почав займатися.

Крім своїх інтелектуальних інтересів, цим людям подобається вести насичене і різноманітне суспільне життя. Незважаючи на те, що він може зберігати бійцівські якості, він вміє співпрацювати і ладити з людьми. Він так само може бути близьким другом, вірним і щирим. Тільки компаньйони і рідні знають про його прагнення до лідерства і емоційної бідності. Оскільки ці люди народилися в знак Півня, їм властива частка самозакоханості та егоїзму. Однак вони щиро хочуть внести і свою лепту в загальне благо і сприяти пом’якшенню світових проблем.


Залишити відгук