Металева Щур — Китайський Зодіак

Роки Дерев’яної Щури: 1900, 1960, 2020

Активна стихія: Метал

Пов’язаний Західний Знак: Стрілець

Стихії: Дерев’яна Щур, Вогняна Щур, Земляний Щур, Металева Щур, Водяний Щур.

Металева Щур дуже правдива і своєрідна. Сама готова трудитися день і ніч, вона не шкодує нікого, всіх може змусити також працювати без відпочинку. Не треба їй заважати – не допоможе. Твердий непоступливий характер псують цієї Щура життя, вона це розуміє, але рідко схильна мінятися на догоду іншим.

Цей тип Щурів – самий ідеалістичний. Їх мова найчастіше жвава, і вони дуже емоційні. Такі люди можуть приховувати свої почуття, демонструючи веселощі, життєрадісність і товариськість. У дійсності ж вони часто бувають ревнивими, злісними й егоїстичними власниками. Вони прагнуть отримати позитивну оцінку інших людей. Металеві Пацюки люблять гроші, але вони не схильні до запасливості, тому не заперечують витратити якусь суму на те, що вважають цінною і якісної річчю. Вони знають, як правильно інвестувати гроші.

Такі люди люблять вражати інших людей, тому будинок у Металевій Щури розкішно прикрашений. Вони люблять драми і різні уявлення і часто мають гарний смак: цінують класику і розкіш. Вони атлетично складені. Якщо Металева Щур зможе використовувати свої основні якості, вона доб’ється популярності і симпатії оточуючих. Ця людина буде прагнути до того, щоб обертатися у вищих колах серед впливових людей.

Метал з’явилася в результаті дотику західного неба з Землею. Метал уособлював собою холодний осінній вітер з суворих степів, який шукає собі простір для існування. Люди, що народилися під цим знаком зодіаку, як правило, володіють міцним складанням тіла і міцною кісткою. Волосся людей народжених під цим знаком, мають надзвичайною твердістю і на рідкість прямі, однак по закінченню років починають рясно рідшати. У них потужні кінцівки і грубувата щелепу, очі і шкіра часто темних відтінків, а їх ніс досить сильно выпрямлен.

Ті Щури, які народилися, під впливом стихії металу, володіють гострим розумом і вишуканим смаком. Вони затишно і дуже комфортно облаштовують свої будинки. Такі щури привітні у прийомі гостей і самі із задоволенням відвідають витончене суспільство. Вроджений нюх цих людей щодо справ фінансової сфери, а також розуміння в інвестуванні своїх фінансів, є їхньою відмітною рисою. В основному люди, народжені під знаком «металевої щури» дуже самовпевнені в житті (хоча і зустрічаються сором’язливі особистості). А відданість, з якою вони ставляться до своїх рідних і близьким просто викликає захоплення.

Металеві щури різання і однозначні, а також гострі на язик в обігу, що іноді не до вподоби іншим. У них впертий характер. Хоча грань їх спостереження на руйнування і творення досить тонка, їх думки приводять їх до незрозумілого почуття глибокої меланхолії і смутку. Намагаючись знайти баланс у своєму житті, вони часто опиняються на межі самотності і можуть повністю замкнутися в собі.

Металевим Щурам завдяки своїй нескінченної енергії і чудовому красномовства не боятися труднощів і труднощів у житті. Їх якості і таланти знаходять своє найкраще застосування в законодавчій області, адже ці Щури обожнюють віддавати накази, судити і вирішувати суперечки. Вони чудові організатори, але притаманна «Металевим Щурам» прямолінійність часом відштовхує і лякає оточуючих їх людей, тому їм рекомендовано хоча б зрідка розслаблятися і дозволяти мріяти. Інколи вони поводяться непередбачувано, що це може привести їх ізоляції від суспільства і їм варто серйозно задуматися, як заховати або пом’якшити деякі грані свого характеру. Якщо «Металева Щур» при досягненні своєї мети буде позбавляти себе занадто багато, то неминуче потрапить у свою власну пастку.

Осіння погода найкраще впливає на їх настрій, а сухий клімат сприятливо впливає на стан їх здоров’я. «Металевим Щурам» особливу увагу варто приділити своїм легким, а також тонкій кишці, адже це найбільш вразливі їх органи. Свою їжу, вони неабияк люблять жартувати, а найбільше віддають перевагу стравам, приготованим з конини і вівса. Їм якомога частіше варто проводити час на свіжому повітрі і приділяти час заняття дихальними вправами, роблячи це для профілактики захворювань легенів.

Білий колір у Металевій Щури є символом успіху і процвітання.


Залишити відгук