Металевий Кролик — Китайський Зодіак

Роки Металевого Кролика: 1951, 2011, 2071

Активна стихія: Метал

Пов’язаний Західний Знак: Риби

Стихії: Дерев’яний Кролик, Вогненний Кролик, Земляний Заєць, Металевий Кролик, Водяний Кролик.

Металевий кролик – розумний, самовпевнений, потайливий і хитрий. Він точно знає, чого хоче від життя, і як буде діяти, а ось для інших – це загадка. Свої таємниці і плани він зберігає при собі, тому що недовірливий. В колі його друзів тільки перевірені і надійні люди, які не будуть пригнічувати його своєю кипучою енергією і галасливою поведінкою. Обережність, обачність допомагають йому досягти досить непоганого положення в суспільстві, оточити себе досить впливовими людьми.

Такі Кролики і фізично, і психічно сильніший за інших. Однак вони і менш схильні до компромісів. Металевий Кролик, цілком покладається на свою спостережливість і здатність до дедукції. Він завжди впевнений у тому, що правильно відповідає на питання і приймає вірні рішення. Він спокійно приймає на себе відповідальність і в роботі проявляє неабияку креативність, ініціативність і ретельність.

Вплив Металу може зробити Кролика надто стурбованим його власними бажаннями, цілями та ідеями. Такий Кролик – більше хитрий, ніж інші, і більш амбіційний; щоправда, його амбіції підпорядковані холодного розуму і розрахунку. Металевий Кролик любить жити багато і красиво. Він може бути байдужим до думок інших, але дуже емоційно реагує на живопис, скульптуру, музику і взагалі на красу.

Як і всі справжні романтики, Металевий Кролик періодично перебуває в поганому настрої; працює він добре тільки тоді, коли у нього є натхнення. Це глибока натура, дуже палка в любові. Але він допустить у свій «внутрішній коло» лише жменьку обраних людей.

Представник знака зодіаку Кролик має в числі багатьох рис обачність і обережність. До того ж знак наділяє свого представника невимушеністю і зайвої вкрадчивостью. Метал в даному випадку має видимий позитивний вплив на основні риси характеру, так як він здатний вносити певні корективи у поведінку і наділяти свого представника почуттям відповідальності.

Також зазначається, що метал по своїй суті володіє магічними особливостями і здібностями концентрувати навколо себе різноманітні містичні явища. У цьому немає нічого небезпечного, в тому випадку якщо Кролик проявляє схильність до подібного факту. У разі протилежної відносини можуть виникати певні негативні наслідки.

Для того, щоб Кролик відчував себе максимально гармонійно і зміг реалізовувати свої внутрішні сили за певний віддачею, йому необхідно усамітнення від навколишнього світу. У випадках, коли цього умови досягти не вдається, виникають негативні ситуації, що відбиваються на внутрішньому стані представника цього знака зодіаку.

Згідно з китайським гороскопом металеві Зайці, це ті люди на яких можна покластися у складній ситуації, вони не підведуть і не залишать без допомоги людини, яка звернулася. Почуття відповідальності та співчуття до ближнього людині у таких представників знака зодіаку яскраво виражено. Всі поставлені перед собою цілі Кроликам вдається досягти завдяки максимальному запасу енергії, що вельми показово враховуючи їх надмірне спокій за основними показниками.

Оптимальний час року для людей даного типу це осінь. Місце проживання краще всього вибирати в помірній кліматичній знає, де переважає суха і тепла погода. Необхідно берегти легкі, так як це основний орган, який бере участь в процесі дихання, а дихання дає кроликам почуття умиротворення і спокою.


Залишити відгук