Металевий Кабан — Китайський Зодіак

Роки Металевого Кабана: 1911, 1971, 2031

Активна стихія: Метал

Пов’язаний Західний Знак: Скорпіон

Стихії: Дерев’яний Кабан, Вогненний Кабан, Земляний Кабан, Металевий Кабан, Водяний Кабан.

Для людей цієї стихії честь і чесність понад багатьох інших якостей. Вони енергійні, діяльні і цілеспрямовані. Їх відрізняє відкритість і прекрасне почуття гумору. Вони люблять відпочивати і роблять це із задоволенням. У них багато друзів і шанувальників, але іноді люди цього типу можуть бути занадто довірливими, про це варто завжди пам’ятати і не брати всю інформацію за чисту монету.

Гордовитий, пристрасний Кабан, охоплений емоціями і настроями, який дорожить своєю репутацією. Він більш вольова, ніж інші Кабани, і більше любить домінувати; апетити у нього часто великі, і це може призвести до неделікатності або безтактності.

Він дуже товариський, экстравертивен і відкрито демонструє свої прихильності. Навряд чи він буде потайним, швидше за прямим і довірливим до наївності. З-за цього він недооцінює ворогів і переоцінює друзів. Амбітний і сильний, але не завжди об’єктивний, Металевий Кабан буває небезпечним супротивником, тому що в гніві або образі може бути жорстоким.

Металевий Кабан наділений великою творчою силою. Він – рішучий, активний діяч, у якого вистачить сил на десятьох.

Саме хороше якість Свині (Кабана), керованого елементом металу, — обачність, завдяки їй, цим людям вдається благополучно виходити з різних неприємних ситуацій. Він консервативний, ніж інші його побратими і більшою мірою обережний і остерігається різних несподіванок. Але, незважаючи на те, що знак металевого кабана діє методично і обережно, і робить хорошу кар’єру, у стосунках він відкритий, прямий і дуже довірливий. Для людей народжених під знаком металевої свині (кабана) дуже важлива репутація, і вони не відступлять, якщо можуть завоювати ще більший авторитет і суспільне положення.

Ці люди зберігає велику дистанцію у спілкуванні з іншими, не належать до їх кола. Цей стиль спілкування межує з неввічливістю, але насправді у них хороший характер і вони здатні бути щирими людьми. Оскільки у кабана серце гаряче, він щосили намагається продемонструвати свою любов тим, кого любить і відчуває почуття. Зі своїм партнером він єдиний «душею і тілом» і в житті сімейної знаходить своє щастя.


Залишити відгук