Металевий Бик — Китайський Зодіак

Роки Металевого Бика: 1901, 1961, 2021

Активна стихія: Метал

Пов’язаний Західний Знак: Козеріг

Стихії: Дерев’яний Бик, Вогненний Бик, Земляний Бик, Металевий Бик, Водяний Бик.

Цей Бик – незламний. Нікому не під силу зсунути його з шляху, який він вважає вигідним і правильним. Дарма працювати не буде, завжди отримає непоганий кінцевий результат. Нікого і нічого не боїться. Його бояться за рідкісне, але влучне слівце, яке скаже, як припечатает. З усіх Биків, металевий Бик самий товариський. У нього є друзі, він дозволяє собі повеселитися, розслабитися. Хороший сім’янин, батько, сім’ї забезпечує гідне життя. Якщо б цей Бик не був таким уїдливим, у нього краще і швидше пішов кар’єрне зростання. Хоч він і небагатослівний, але вислів «Язик мій – ворог мій» -це про нього.

Цей Бик часто конфліктує з усіма, хто не погоджується з його думкою, в тому числі з начальством. Його важко звинуватити в тому, що він не знає, чого хоче. Тому, хто наважиться його критикувати, він відплатити тією ж монетою, і дуже різко. Це людина, яка постійно говорить собі: «Або я зроблю це, чи мені нема чого більше жити!»

Хоча по натурі такий Бик не надто витончений, він може мати здібності до науки і любити класичну музику і мистецтво. У нього загострене почуття відповідальності: на нього можна покластися в тому, що він стримає своє слово, хоча це і не занадто важко для нього, адже словами він не розкидається.

Час від часу він намагається форсувати події. Він може стати жахливим, може проявляти фанатизм. Це просто людина-армія, якщо він переслідує мету домогтися успіху. Жорсткий і зарозумілий, така людина не знає слова «поразка». Ця людина володіє неймовірною витривалістю, і він схильний забувати про те, що йому потрібен відпочинок, щоб зібратися з силами. Він не заперечує працювати добу безперервно, поки не виконає всі справи. Металевий Бик повинен уникати вузькості мислення і мстивості, яка проявляється, коли щось йде не так.

Вітер з заходу дув, принісши з собою сухість. Торкнувшись Землі вона народила Метал. Елемент металу уособлює холод, вечір і осінь. Метал – це твердість і ясність, він розриває і ріже. Він має цнотливим і суворим характером. Метал завжди коливається між руйнуванням і красою. Він намагається за будь-яку ціну досягти обраної мети. Під час збору врожаю він виконує роль серпа, зрізуючи стебла колосків. Іноді метал стає похмурим і сумним. Зазвичай, люди народжені з цією стихією, наділені міцною кісткою і сильним тілом. У них прямі і тверді волосся, але з часом починають рідшати. Вони з темними очима, смуглы, сильними кінцівками і прямим носом. Ці люди володарі прекрасної статури, з твердими м’язами.

Бики володіють сильною волею і дуже самовпевнені. Вони не бояться висловити свою точку зору і відверті в поглядах. Врівноваженість, енергія в Металевих Бугаїв поєднується з різкістю сказаних слів, викликаних почуттям відвертості і справедливості. Люди під знаком металевого Бика добре почуваються в ролі юриста або прокурора, вони люблять виносити різні судження, командувати і давати оцінки. Свою мету вони переслідують з сильним завзятістю і можуть захопитися, що не помічають нічого навколо себе. Це частенько виявляється згубний для них.

Металеві Бики чесні люди, на них можна покластися. Вони не будуть обіцяти того, чого не зможуть зробити. Вони Поціновувачі витонченого мистецтва і завжди раді своїм друзям, своєму оточенню. Але в теж час дружні стосунки не можуть звільнити їх від обов’язків. Ці люди непідкупні, хоча мають недолік уяви. Їх суворе ставлення може призвести до меланхолії і пригніченості.

Металеві Бики не повинні надто серйозно ставитися до зовнішнім агресіям від оточуючих людей. Їм не треба при житті споруджувати собі пам’ятник. Металевим Бикам добре живеться на відкритій території, в Селі, і займатися фермерством, вирощувати овочі. Краще бути тим, хто ти є.

Металеві Бики люблять осеннию пору і добре себе почувають у сухому кліматі. Вразливі органи у цих Биків – товста кишка і легкі. Вони дуже люблять гострі страви, різні приправи, але краще їм підходить вживати в їжу вівсяні страви і віддавати перевагу конині. Металевим Бикам рекомендують робити більше дихальних вправ, які зможуть допомогти їм розслабитися.

Колір, приносить їм щастя і удачу — блакитний.


Залишити відгук