Металева Мавпа — Китайський Зодіак

Роки Металевої Мавпи: 1920, 1980, 2040

Активна стихія: Метал

Пов’язаний Західний Знак: Лев

Стихії: Дерев’яна Мавпа, Вогняна Мавпа, Земляна Мавпа, Металева Мавпа, Водяна Мавпа.

Металева мавпа – трудівник, ніколи не сидить без діла. Вона не чекає допомоги від інших, не шукає легкої роботи, що не пасує перед труднощами. Дарма втрачати часу вона не любить, за невеликі справи не береться, вона буде працювати довго і наполегливо, щоб домогтися успіху і фінансової вигоди. Розумна, старанна, наполеглива, вона не любить кидати гроші на вітер, хоча обожнює розважальні заходи. Уважна і добродушна до оточуючих людям, металева Мавпа часто буває самотньою через таких особливостей характеру, як самолюбство, почуття власної переваги.

Це Мавпа-боєць – сильна духом і незалежна. Вона завжди дуже стурбована своєю матеріальної захищеністю. Вміє розумно вкладати гроші. Воліє мати свій бізнес, а якщо працює на когось, зазвичай ще й підробляє на стороні. Може втратити свої заощадження, спробувавши розбагатіти на ризикових підприємствах.

Під впливом стихії Металу Мавпа стає особливо честолюбною і демонстративної у вчинках. Претензії у неї високі, вона жадає визнання і оплесків. І нею важко не захоплюватися, тому що вона завжди прагне до самовдосконалення.

Металевої Мавпі властива пристрасність і життєлюбність; це теплий, позитивно налаштований і дуже переконливий людина. Все, що він створює, не тільки корисно, але й естетично. Металева Мавпа цілком може бути законодавцем мод. В гіршому випадку наділена аналітичним розумом Металева Мавпа може бути надзвичайно самовпевненою і занадто гордовитої. У такий Мавпи буде мало прихильників.

Люди, що народилися під знаком Металевої Мавпи мають більш свавільний характер, ніж інші її побратими. Ці люди мають великі здібності вирішувати дуже складні ситуації. Крім цього, вони ощадливі, прагматичні, знають, коли і куди можна вигідно вкласти гроші. Вони прагнуть займати високе положення в суспільстві. Металеві мавпи незалежні особистості, але мають деякі недоліки: вони настільки сконцентровані на власному я, що часто не помічають, що діється навколо з-за чого часто не заслуговують довіри оточуючих. Ці Мавпи найбільш сердечны і яскравіше інших висловлюють свої почуття.

Металева мавпа впевнена, що була народжена щоб блищати в суспільстві і ніколи не шкодує своїх сил, щоб довести це. А оскільки її артистичність на висоті, то у неї є всі шанси, щоб стати відомою особистістю. Люди, народжені під знаком Металевої мавпи здатні захистити свої інтереси і подбати про себе самостійно, не вдаючись до допомоги інших.


Залишити відгук