Металева Кінь — Китайський Зодіак

Роки Металевої Коні: 1930, 1990, 2050

Активна стихія: Метал

Пов’язаний Західний Знак: Близнюки

Стихії: Дерев’яний Кінь, Вогненного Коня, Земляна Кінь, Металева Кінь, Водяний Кінь.

Металева Кінь – зібрана і врівноважена. За характером чесна і принципова. Вона все робить акуратно, не поспішаючи. Не любить крутити, урізноманітнювати свою думку про інших, а схильна висловлювати все як є, навіть якщо це комусь, може, не сподобається. Оточуючі люблять її за розум, доброту, своєрідність, активну життєву позицію. Жоден захід, на якому можна проявити свою рішучість і чарівність, Металева Кінь не пропускає. Людям, народженим в рік Металевого Коня, не заважало б бути простіше, розслабленішою, навчитися поважати чужу думку.

Симпатична, але некерована і деколи навіть зухвала Кінь, яка завжди перебуває в русі. Надзвичайно влюблива, є дуже привабливою для протилежної статі. У хорошому настрої вона може бути неймовірно продуктивною; за нею важко наздогнати, бо вона, здається, всюдисуща! Металева Кінь чудово вміє відновлюватися і ніколи надовго не виходить з гри. Вона постійно шукає що-небудь цікаве і підкорює запаморочливі висоти.

Під впливом Металу ця Кінь виявляється впертіші і эгоцентричнее інших типів Коней. Вона іскриться прекрасними ідеями, але при цьому поганий адміністратор. Якщо робота не приносить їй ні задоволення, ні грошей, ні багатообіцяючих можливостей, вона стане нерішучої і безвідповідальною. На дієті щоденної рутини вона довго не протягне. Металевої Коні постійно потрібен новий досвід і нові випробування. Коли їй погано, вона відчуває неймовірну потребу в свободі і не може розвинути глибокі особистісні стосунки зі страху, що це обмежить її свободу або забере весь її час. Але коли їй добре, мчить до фінішу і всіх залишає далеко позаду.

Металева Кінь, вважається, сама норовиста, екстравагантна і вперта з усіх її побратимів. Її вільна душа може піти на будь навіженство, запросто випустивши на волю мрії і поривання, і при цьому не визнаючи ніяких обмежень і норм. І все-таки, незважаючи на її шалену популярність (вона відома всьому світу своєю оригінальністю і мятежностью), поступово все більше віддаляється від свого оточення і може зрештою приректи себе на самотність.

Металева Кінь повністю віддає себе своїм ідеям, і це може створити їй безліч проблем і перешкод, долаючи їх вона відчуває себе більш сильніше. Якщо Металеву Коня прив’язати, вона почне сходити з розуму, цей знак дуже працьовитий, і якщо за щось береться, то вкладе у справу всю свою душу. Ця кінь уникає шлюбу як і інші її побратими, не любить прив’язувати себе серцевими зобов’язаннями.


Залишити відгук