Металева Коза — Китайський Зодіак

Роки Металевої Кози: 1931, 1991, 2051

Активна стихія: Метал

Пов’язаний Західний Знак: Рак

Стихії: Дерев’яна Коза, Вогняна Коза, Земляна Коза, Металева Коза, Водяна Коза.

Ця Коза (Вівця) – сама везуча в житті. Вона вміє вибрати справу, згідно своїм здібностям, таланту і бажанням. Вона честолюбна і щиро переживає, якщо щось йде не так. Але, боязнь ущемити своє самолюбство, не дозволяє їй звертатися за допомогою. У побуті акуратна, клопітка, воліє дорогі, красиві речі. Не любить кидати грошей на вітер, тому при їх придбанні керуються приказкою: «Не такі ми багаті, щоб купувати дешеві речі». Такий підхід забезпечує їм, до похилих років, досить-таки солідну стан у вигляді творів мистецтва, золота, дорогоцінних каменів. Якби Коза (Вівця) не звертала уваги на всякі дрібниці, не вигадувала собі проблеми – її життя була б спокійною та стабільною.

Металева Вівця глибоко вірить у себе і знає ціну своїм талантам. Вона часто напускає на себе бравий вигляд, ховаючи під ним чутливість і вразливе самолюбство. Вплив Металу посилює її багаті артистичні таланти; вона невпинно й натхненно шукає красу у всіх її формах. Понад усе її турбує гармонія і врівноваженість в повсякденному житті. Вона болісно розлучається зі звичним оточенням, із працею пристосовується до змін.

Її коло спілкування обмежується тими, кого вона цінує або хто може бути корисний її кар’єрі. Непосвяченим доведеться почекати, поки вона не польстится на їх пропозиції. Під спокійною і послужливої зовнішністю Металева Вівця ховає неврівноважені емоції. Вона може бути владною, ревнивої і надто опікаючої. Їй слід надавати оточуючим більше свободи. Спроби розпоряджатися іншими людьми призведуть лише до того, що вони з обуренням відкинули її безцінну допомогу.

Зовні люди під знаком Металевої Кози (Вівці) здаються самовпевненими, але в глибині душі це вразливе створіння. Вона більш активніше своїх інших типів у тому, що стосуватися захисту почуттів, і тому вона проявляє надмірну опіку про своїх близьких і починає вникати туди, де думка її не потрібно. Цим вона показує що хоче бути поруч з коханими, коли як повинна надати їм свободу, і замість цього контролювати власні інстинкти.

Коза (Вівця) цінує комфорт і безпеку, тому завжди прагне обзавестися покровителями, вони дадуть їй доступ до розкоші. Безсумнівно, вона любить отримувати всі блага на таці, і їй не подобається працювати від заходу до світанку. Вона б краще воліла спілкування в приємній їй компанії, замість праці в поті чола.

Металева Коза (Вівця) надає велике значення друзям, і це навіть може поставити під загрозу сімейне благополуччя. У Металевій Кози (Вівці) великий артистичний талант, і якщо їй пощастить бути народженою в сім’ї музикантів і літераторів, то коли вона виростить зможе продемонструвати неабиякі успіхи і дарування.


Залишити відгук