Металевий Дракон — Китайський Зодіак

Роки Металевого Дракона: 1940, 2000, 2060

Активна стихія: Метал

Пов’язаний Західний Знак: Овен

Стихії: Дерев’яний Дракон, Вогняний Дракон, Земляний Дракон, Металевий Дракон, Водяний Дракон.

Це Дракон – норовливий і зарозумілий. Він так високо цінує свої природні переваги, що часто буває надмірно вимогливим і прискіпливим. Впевненість у своїй беззаперечній правоті викликає невдоволення і осуд оточуючих. Людям, народженим під знаком металевого Дракона, притаманні вірність і постійність, запальність і дратівливість. Від багатьох негативних якостей характеру вони, при бажанні, могли б позбутися.

Мабуть, самий вольовий з усіх Драконів. Найважливішими достоїнствами людини він вважає чесність і цілісність. У спілкуванні він експресивний, яскравий і відкритий, але при цьому непохитний і прямолінійний. Металевий Дракон націлений на дію, войовничий, шукає дружби тих, хто рівний йому по інтелектуальному розвитку або соціального становища. Лінь і дурість виводять його з себе. Метал дозволяє Дракону лякати тих, хто слабший, і підкоряти їх своїй волі.

Він ревно відстоює свої переконання і готовий віддати за них життя. Цей Дракон – природжений воїн, якому невідоме слово «неможливо». Але у нього може розвинутися гіпертрофоване почуття власної важливості. Металевого Дракона вистачає дипломатичності. Він звик з усім справлятися самотужки, якщо інші не погоджуються з ним або відмовляються визнати його головним.

Металевий Дракон хоробрий і завжди йде до своєї мети, навіть якщо це здається безрозсудним. Він спалює за собою мости і тому, пішовши в атаку, вже не може відступити. І найчастіше перемагає! Найголовніше – щоб у нього була дійсно гідна мета.

Метал належить до суворих і вельми сумним металів, так як до його фізичних характеристиках не можливо додати наявність якихось душевних якостей. Тому відбиток, що впливає на Дракона, полягає в наділення даного знаку зодіаку жорсткістю і бажанням відгородитися від навколишнього світу. Цю жорсткість відчувають всі навколишні. Тому слід контролювати свою поведінку з метою збереження оточення та уникнення втрати близьких людей, які можуть прийняти рішення про припинення спілкування. У представників знаку зодіаку слабо виражене почуття співчуття до ближнього і можливість відчувати велику кількість переживань будь-якого плану, що неодмінно позначається на характері. Це дуже небезпечні моменти, що вимагають грамотного використання з метою зведення до мінімуму ситуацій саме руйнівного плану.

Позитивними рисами характеру дракона є рішучість дій в необхідності досягнення визначених цілей, а також наявність великої кількості життєвої енергії, яка накладає позитивний відбиток на поведінку представника цього знака зодіаку. Ці люди дуже пунктуальні і чесні також їх не можливо підкупити не словом не справою що також формує певний відбиток на ставлення оточуючих людей до людині, яка народилася за китайським гороскопом під знаком Дракона в стихії металу.

Також вони не реагують і на критику, яка може бути висловлена в їх адресу, що робить таких людей невразливими перед будь-якими труднощами і підступами недоброзичливців. Відзначається певна різкість і категоричних при висловлюванні своєї точки зору щодо певного питання, що дає можливість грамотно відстоювати власну думку, не ґрунтуючись на тиск з боку.

Улюблене час року таких людей — це осінь, з теплими погожими днями. В які самопочуття знаходиться на певному підйомі, разом з настроєм і загальним станом організму. До числа органів, на які необхідно звернути увагу в плані дбайливого ставлення відносяться легкі. Використання в інтер’єрі та одязі предметів мають зелений колір позитивним чином позначається на загальному стані таких людей.


Залишити відгук