День Народження 25 Березня: Знак Зодіаку — Овен

Овни, які народилися 25 березня, — мудрі, досвідчені бійці, знаходять сенс життя у вирішенні складних проблемних ситуацій. В той же час ви поширюєте навколо себе ауру таємниці, вабить людей, і наділені привабливістю, завдяки якій не буваєте одні. Динамічний і вмілий, ви вірите в свою здатність досягати успіху, не боїтеся ризикувати і братися за те, про що поки дуже мало знаєте. Вміння розділяти завдання і налаштовувати себе на кожне окремо допомагає засвоювати нову інформацію і навчатися в процесі роботи. Обравши мету, ви рішуче вирушаєте вперед, і ніщо не зупинить вас на шляху до її досягнення.

Народжені 25 березня настільки активні, що у них просто не вистачає часу слідкувати за своїм здоров’ям. Дуже часто вони помилково вважають, що здоров’я — це щось дароване понад. Вони можуть роками переносити на ногах різні хвороби, ігноруючи їх. Ось чому для них вкрай важливо скласти свій життєвий розклад так, щоб хоча б раз на рік пройти повне медичне обстеження. Різноманітні фізичні вправи допоможуть підтримувати форму і корегувати вагу (народжені 25 березня люблять ситно і смачно поїсти і випити, а тому страждають від ожиріння). Хоча ніхто не заперечує твердження, ніби хороший апетит є ознака здоров’я, все-таки можна порадити тим, хто народився в цей день, уникати надмірного вживання солі, м’яса, молочних продуктів і алкоголю.

Народжені 25 березня — люди невгамовні і динамічні. Мабуть, це найбільш активні та енергійні представники людського роду. Багато хто з них просто створені для лідерства, але набагато точнішим буде визначення їх як одинаків чи солістів. Коли їм трапляється очолювати якусь групу, це відбувається швидше в силу їх надзвичайних талантів або збігу обставин і зовсім не продиктовано бажанням верховодити. Народжених в цей день ведуть по життю не сліпі амбіції. Ці люди добре обізнані про свої здібності і прекрасно знають, що їм підвладне і в чому вони безсилі. Вони перебувають у вічному пошуку спокою і усамітнення від тієї бурхливої професійної діяльності, в якій зайняті. Без цього вони просто не можуть існувати.

Знак Зодіаку 25 Березня — Овен

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку примикає до знаків Вогняної стихії, які володіють наступними якостями: безстрашність, чесність, відкритість.

Планета Управитель: Марс. Овен отримує від нього активне життя, а також честолюбство. Планета сприятлива для акторів, чиновників, викладачів, медпрацівників. Планета у вигнанні – Венера. Відповідає за грубість і прямоту.

25 березня з’являються на світ харизматичні й чарівні Овни, для яких життєві труднощі є лише викликом і бажаною для подолання перешкодою. У них є якась родзинка, яка як магніт вабить до них людей, щось неразгаданное і незбагненне. Народжені в цей день люди абсолютно не бояться ризику, вони самовпевнені і беруться за вирішення завдання навіть в тій області, в якій не дуже добре розбираються. Вони вміють структурувати інформацію і напрямки роботи і працюють з різними проектами і завданнями по черзі, під настрій або по необхідності, але головне – вони не заважають все в одну купу, роблять справи по черзі і тому легко домагаються успіху. Вони швидко вчаться і легко запам’ятовують нове, може бути, завдяки такому суворому підходу. Народилися 25 березня люди наполегливі й цілеспрямовані, визначивши для себе мету, вони невблаганно починають рухатися до неї, і їх не зупинити.

Право на приватне життя для них священним. Подружжя — досить важка ноша для тих, хто з’явився на світ у цей день, оскільки служіння іншій людині можливо для них лише при чітко визначених ними самими умовах. Партнер по життю повинен бути не просто справжнім другом, його завдання — в якійсь мірі врівноважувати енергетичну міць свого супутника. Найчастіше свою справжню долю народженим 25 березня вдається знайти лише в пізньому віці, якщо вдається взагалі. Ось чому вони можуть віддати перевагу самотність, якщо пошуки ідеального партнера не увінчуються успіхом. Жінки, народжені 25 березня, у вищій мірі пристосовані до того, щоб обходитися без чоловіка, в той час як чоловіки бачать у сімейному гніздечку джерело тепла і любові.

Народжені 25 березня віддані тим, кого люблять, але розуміють відданість по-своєму: дотримуватися вірність, як вони міркують, — це зовсім не означає зв’язувати себе якимись зобов’язаннями або ж шлюбними узами. Як правило, ці люди вірні своїм сім’ям, але іноді вони підтримують нетрадиційні стосунки з близькими. Часом створюється враження, що енергія цих людей безмежна, але насправді вони схильні до втоми і тоді стають дратівливими. В такому стані найменший ознака неуваги до власної персони розглядається як особиста образа. Распаляясь, вони обсипають опонента прокляттями та лайкою і, гірше того, знищують гнівним сарказмом. Народжені 25 березня можуть проявляти тактовність, але все-таки воліють пряму відвертість, яка в поєднанні з їх живим темпераментом нерідко створює їм великі неприємності. На щастя, цих людей легко прощають — можливо, в силу того, що їхні душевні пориви (в тому числі і помилки) завжди на поверхні.

Для народжених 25 березня дуже важливо наявність близьких друзів, які формують своєрідний захисний буфер між ними і критично налаштованим зовнішнім світом, а також оберігають їх від руйнівних поривів. А що ж отримують взамін друзі? Зазвичай це задоволення від знайомства з сильним і могутнім людиною, на якого завжди можна покластися (якщо, звичайно, він виявиться поруч в потрібну хвилину), запитати ради, та й грошей позичити. Тим, хто тісно спілкується з людьми, народженими 25 березня, слід засвоїти, що не варто заважати їх самоти і прагненню жити, діяти, мандрувати, любити у властивій їм незалежній манері. Тільки в умовах повної свободи з’явилися на світ 25 березня можуть щедро ділитися своїми емоціями і почуттям.

Чоловік Овен — народився 25 Березня

Чоловіки, народжені 25 березня, можуть пишатися такими якостями: идеалистичностью, динамічністю, невразливістю, енергійністю. Чоловік-Овен – класичний харизматик та лідер, який не сприймає суперництва з жінкою, а тому, вибираючи стосунки на все життя, віддає перевагу ніжним і пасивним особам, повністю готовим віддати йому кермо правління. При цьому Овен категорично не сприймає не тільки зрад, але навіть флірт на стороні.

Жінка Овен — народилася 25 Березня

Жінки, народжені 25 березня, наділені такими відзнаками натури: непередбачуваністю, енергійністю, активністю. Жінка-Овен – яскрава, сильна, авторитарна і активна, з завищеною зарозумілістю, яка має постійну потребу бути незалежною. По натурі представниці цього знака оптимістки, щедрі і марнотратні натури, які віддають перевагу непрактичні подарунки – емоції для них важливіше матеріальних благ. Ідеалістка, філософ, жінка-Овен часто говорить те, що думає, не боячись образити співрозмовника.

День Народження 25 Березня

25 березня — як впливає на вашу особистість дата народження? Люди, народжені 25 березня знак зодіаку Овен, мають невгамовним і непосидючим характером. Вони сповнені енергії і завжди знаходяться в русі. Вони є лідерами у будь-якій компанії, але найбільше люблять незалежність та відокремленість від групи. Вони зовсім не прагнуть вести народ за собою, зазвичай це відбувається випадково, завдяки визначним якостям особистості, оскільки вони найбільше підходять на цю роль.

Люди, народжені 25 березня знак зодіаку Овен, не йдуть на поводу у своїх пристрастей. Вони чудово знають свої сильні і слабкі сторони і розумно оцінюють свої здібності. І, хоча в роботі вони невтомні і успішно долають всі перешкоди, іноді їм необхідна перепочинок, якийсь острівець спокою і умиротворення, відокремлений від зовнішнього світу і надійно прихований від чужих очей. Там вони відпочивають душею і отримують новий заряд енергії для наступних звершень.

Особисте життя людей, народжених 25 березня знак зодіаку Овен, складається не зовсім вдало, так як враховувати чиї-небудь інтереси, і діяти з оглядкою на чиюсь думку просто нестерпно для них. Їх супутник життя повинен бути достатньо сильною особистістю, щоб доповнювати енергію своєї половини і нейтралізувати її надлишки. Зазвичай їм вдається знайти споріднену душу тільки на схилі років, а деякі ніколи її не зустрінуть у цьому житті. Однак частиною вони не будуть задовольнятися й захочуть залишитися на самоті. Особливо легко це переносять жінки, що народилися в цей день, оскільки вони цілком самодостатні і незалежні. Але чоловікам важче обходитися без затишного сімейного вогнища і домашнього тепла.

Якщо людям, народженим 25 березня знак зодіаку Овен, пощастить зустріти свою другу половину, вони будуть їй віддані і вірні, але ставити штамп у паспорті не поспішатимуть, оскільки не надають значення формальностей і заганяти себе в рамки загальноприйнятих правил не люблять. Свій погляд на речі вони міняти не збираються навіть заради близької людини, тому навряд чи стануть міняти існуючий стан речей. Хоча здається, що люди, народжені 25 березня знак зодіаку Овен, мають невичерпний запас енергії, в реальності їм теж знайома втому, в тому числі й духовне. У такому стані вони стають схожими на бочку з порохом, і якщо їх зачепити, піде вибух неконтрольованих емоцій, супроводжуваний лайкою і лайкою.

У спілкуванні з оточуючими люди з датою народження 25 березня знак зодіаку Овен, воліють різати правду-матку, що часто є причиною негативної реакції їх співрозмовника, і, враховуючи темперамент цих людей, призводить до бурхливих розглядів. Але зазвичай їх противники не тримає на них зла, так як мотиви людей, що народилися в цей день, легко читатися і зрозумілі, вони мають відкритий характер і швидко відхідливі.

На що потрібно звернути особливу увагу людям, народженим 25 березня? Навчіться тримати себе в руках, а якщо потрібно випустити негативну енергію, реалізуйте її в інших напрямках — спорт, активний відпочинок або інших захоплення. Не ігноруйте тих, хто вам доріг, те, що для вас важливо, для інших може мати велике значення.

Любов і Сумісність

Дім і сім’я відіграють у вашому житті велику роль, але близькі стосунки підтримувати досить складно. Найкраще ви відчуваєте себе, коли тримаєте ситуацію під контролем. Якщо партнер намагається нав’язати вам свою точку зору, ви возмущаетесь і починаєте думати про те, щоб піти.

З іншими знаками Вогню — Лев і Стрілець, Овен може створити прекрасну пару, де взаєморозуміння буде на високому рівні. Хоча в будь-якому поєднанні цих пар, обом доведеться зменшити свій запал, щоб сім’я рівноправно розвивалася. Непоганий і навіть перспективний союз обіцяє бути Овну з представниками знаку Водолія, Терезів і Близнюків. Знаки повітря не дадуть охолонути Вогню, але потрібно бути обережними, щоб вогонь не перетворився на величезне полум’я. Зовсім не сумісні Овни з Рибами, Козерогом і Скорпіоном. Когось з них вони взагалі не сприймають, а з ким-то не знайдуть спільну мову.

Робота і Кар’єра

25 березня народжуються люди з цим вічним двигуном всередині. Вони постійно щось роблять, чим зайняті, не можуть спокійно посидіти в лінощах, енергія з них так і випромінюється. Ці люди досить розумні і тверезо оцінюють свої сили, їх не можна назвати амбітними. Вони воліють працювати самостійно, але при необхідності можуть взяти на себе роль лідера колективу. Вони точно знають свої сильні і слабкі сторони. Сильних сторін і переваг у цих людей зазвичай дуже великий список. До лідерства вони не прагнуть. Часто ці люди мріють про відпочинок та період самоти, але вони вибудовують своє життя таким чином, що подібні тихі періоди у них бувають вкрай рідко. Особисте життя для них вкрай важлива, але відповідну другу половину ці люди часто зустрічають уже на схилі свого життєвого шляху.

По-перше, вони не люблять класти своє его на вівтар іншої людини, по-друге, дуже багато вимагають для себе, як справжні егоїсти, і, по-третє, їм потрібен партнер подібних сил і енергетики. Часто ці люди так і залишаються самотні до кінця життя. Причому, як не дивно, серед останніх більше жінок, ніж чоловіків: вони легше переносять самотність. Найчастіше вірність і відданість народилися 25 березня розуміють як-то по-своєму, з-за чого можливі численні скандали і сварки в сім’ї. Вони можуть бути ідеально вірні тим, з ким не пов’язані ніякими офіційно запротоколированными відносинами, і в той же час спокійно змінювати, наприклад, офіційної дружині. Дуже часто ці люди вкрай незвично спілкуються зі своїми близькими, але, тим не менш, стосунки з родиною вони рвуть геть дуже рідко.

Здоров’я і Хвороби

Народилися 25 березня люди досить зневажливо ставляться до свого здоров’я. По-перше, вони вважають його даністю, подарунком небес, чимось само собою зрозумілим. По-друге, в розкладі таких ділових та активних людей просто не залишається часу на відвідування лікарів і заняття спортом.

Народжені 25 березня звикли всі свої хронічні хвороби стійко переносити на ногах і не скаржачись. Тому при складанні плану їм варто залишити час на щорічний профілактичний огляд. Заняття спортом теж необхідні, оскільки народжені в цей день люди схильні до повноти, часто грішать обжерливістю. Що стосується раціону, їм слід обмежити споживання м’яса, солі, алкоголю і молочних продуктів.

Доля і Удача

В цей день народжуються суперечливі, можливо, з великими амбіціями натури. Їх настрій може змінюватися стрімко, то вони відважні і сильні, слабкі і нервозні. Народжені в цей час, зазвичай, наділені музичними здібностями, їх полі дії — театр, це природжені артисти, їх тягне мистецтво. Швидше за все, їх життя буде сповнене неочікуваними ситуаціями; можливі неприємні події, якщо вони не змінять свій характер і не приборкають амбіції. У сімейному житті можливі проблеми і повторні шлюби. У житті доведеться заробляти своєю працею. Матеріального благополуччя, слави, популярності вони можуть досягти завдяки наполегливості, зусиллям, правильно використовуючи таланти, дані ним. Все, що вони матимуть у своєму житті, буде створено завдяки їх зусиллям, на допомогу з боку їм навряд чи варто сподіватися. Але вона їм і не потрібна, так як вони наділені величезними силами, і якщо правильно розпорядиться тим, чим обдарував Творець, то зможуть домогтися багато чого в житті, виконавши свій бажання, досягши добробуту і процвітання.

Поради Овнам, Народженим 25 Березня

Часто здається, що ці люди зовсім не знають слабкості і безсилля. Але це не так, можуть втомитися і вони, тільки це проявляється в підвищеній агресивності і дратівливості. У стані втоми народжені 25 березня Овни робляться дуже примхливі і абсолютно не переносять, коли їх ігнорують. Невиконання навіть дріб’язкової прохання з боку їх близьких може викликати у них у стані втоми страшний скандал. А невдоволені ці люди дуже ефектно, страшно і голосно лаючись останніми словами, не соромлячись у виразах. Крім гніву вони завжди використовують отруйну насмішкуватість і підколки, від яких немає спасу. Народилися 25 березня теж можуть проявляти м’якість і тактовність, але за складом характеру роблять це вкрай рідко, вони воліють завжди рубати правду-матку в обличчя, іноді трохи грубо.

З-за цієї особливості у них завжди багато ворогів і недоброзичливців, але їх близькі рідко зляться на них довго. Зате всі, і грубість, і помилки, у цих людей видно відразу, вони нічого не приховують і не ведуть подвійну гру, інтриганами і хитрунами їх зовсім не можна назвати. Народився 25 березня людям важливо завести друзів, які могли б допомогти їм в їх вічному протистоянні з навколишньою дійсністю, а також як обмежили їх саморуйнівні бажання й пориви. Своїм друзям народилися 25 березня Овни завжди вірні, прийдуть на допомогу в будь-який момент, причому це буде сильна і впевненість допомогу, завжди дадуть грошей в борг, підкажуть, заступятся. Народилися 25 березня не зазнають перешкод на шляху, тому їм ні в якому разі не потрібно заважати втілювати їх плани і прокладати свій власний життєвий шлях. Їм дуже важлива свобода, тому в стані повної незалежності, відсутність кордонів і кайданів вони із задоволенням поділяться своїми яскравими, всепоглинаючими емоціями.


Залишити відгук