Металева Собака — Китайський Зодіак

Роки Металевої Собаки: 1910, 1970, 2030

Активна стихія: Метал

Пов’язаний Західний Знак: Ваги

Стихії: Дерев’яна Собака, Вогняна Собака, Земляна Собака, Металева Собака, Водяна Собака.

Собака вірить тільки в свої сили, здібності, наполегливо і вперто йде до поставленої перед собою мети. Вона готова виконати її за всяку ціну, тому краще не ставати на її шляху. Якщо що-то в неї не виходить, вона готова «покусати» сама себе. Особисті запити її не дуже великі, але для сім’ї, рідних і близьких прагне зробити максимум добра. Комунікабельність, розкутість, легкість відношення до незначною проблем зробили б металеву Собаку прекрасною.

Ця Собака непохитною в своїх переконаннях; вона з великим несхваленням відноситься до будь-якого порушення закону. Завжди дуже принципова, благородна і милосердна. Вона до кінця життя присвятить себе безкорисливого служіння, якщо знайде що-небудь, гідне такої відданості. І все ж, якщо її зачепити, вона може бути безжальною і переслідувати своїх ворогів до самої смерті. При цьому вдома вона – люблячий і ніжний чоловік, який, щоправда, іноді надто вже піклується про близьких.

Власна стихія Собаки – Метал; додатковий Метал року народження породжує подвійний Металевий знак, який надзвичайно міцний. Тибетці називають його «Залізна Собака» і ставляться до такого році з великою осторогою, оскільки він може бути або дуже гарним, або дуже поганим, в залежності від того, як підуть справи.

Непохитна і принципова Металева Собака володіє прекрасним внутрішнім контролем над собою і все сприймає дуже серйозно, особливо якщо справа стосується домашнього вогнища або її країни. Вона бездоганно вірна, її політичні погляди дуже стійкі і визначені. Вона завжди рішуча, завжди на чиєму боці і ніколи не покине своїх союзників. Так що незважаючи навіть на ненависть до несправедливості та нечесній грі, ця Собака може вдатися до крайніх заходів, якщо їй потрібно, щоб інші розділили її погляди.

Металева собака один з рішучих знаків, він здатний приймати складні рішення і вміє робити радикальні дії заради здійснення планів. Металева собака вважається сама вперта з своїх побратимів. Вона добра і сострадательна, рухома самими благородними ідеями, вона також може бути песимістом, уїдливою і прискіпливою. Все це відбувається з-за того що вона повністю віддається боротьбі за свою мету, їй доводиться зустрічати багато труднощів, але саме із-за них вони здобуває досвід і набирають силу.

Метал надає цьому знаку дисциплінованість, завдяки чому він приймає все серйозно. Жити з людьми народжених під знаком металевої собаки важко, її характер сильно впливає на оточуючих. Іноді вона схожа на біснуватого, яка переслідує одну єдину мету. Проте душа цих людей благородна, і з них виходять чудові лідери, які присвячують все своє життя боротьбі за великі справи.


Залишити відгук