Чоловік Тигр і Жінка Тигр Сумісність в Любові

Тигри належать до яскравим, діяльним і пристрасним натурам. Вони постійно знаходяться у боротьбі зі світом і часто переносять бойові дії на особисті стосунки. Тигр володіє чудовими організаторськими здібностями, які допоможуть йому й у створенні родини. Давайте подивимося, яка ж сумісність знаків, де чоловік Тигр і жінка Тигр.

Чоловік і Жінка Тигри – це ідеальна пара. Їх сумісність на рідкість хороша. Обидва вони розумні, красиві, веселі, дуже люблять пригоди. Обидва є палкими чутливими натурами і знають, що потрібно партнеру. Однак щоб їх ідеальний роман переріс у серйозне союз двох душ, їм обом доведеться попрацювати в поті чола.

Тигр – це надзвичайно волелюбний знак. Обидва представники цього знака будуть розуміти, що свобода його партнеру просто необхідна, надати, однак, її буде зовсім непросто, так як обидва крім усього іншого відрізняються просто мавританської ревнивостью. Тигри дуже емоційні і володіють досить сильною привабливістю для оточуючих, що цілком може стати причиною ревнощів. Обидва смугастих партнера є сильними особистостями, які звикли безроздільно домінувати у стосунках. Їм необхідно вирішити це питання, уникнувши конфлікту, а це для представників року Тигра зовсім не просто, адже вони так запальні.

Китайський гороскоп сумісності каже, що жінка і чоловік, народжені в рік Тигра, — це вибухонебезпечна суміш. Обидва дуже емоційні, у них однакові системи цінностей, вони можуть стати один одному вірними соратниками, але якщо дійде до конфлікту, він буде дуже емоційним і болючим. З них виходить гармонійна пара, але тільки в тому випадку, якщо вони будуть працювати над собою і враховувати характери кожного з партнерів.

Чоловік Тигр живе повним життям, любить ризикувати, а у любові він непостійний, тому що рідко зустрічає жінку, якій був би повністю задоволений. У цьому сенсі саме Тигриця може стати для нього ідеальною партією, оскільки вона побачить у ньому героя, буде слідувати за ним скрізь і надавати підтримку. Представниці цього знаку більш врівноважені, вони цінують сім’ю, зберігають вірність.

Жінці Тигру не підходить консервативний чоловік, вона за рівноправність, їй потрібен владний, незалежний партнер, який буде ставити перед собою грандіозні завдання, вести активний спосіб життя, йти на ризик. Союз двох Тигрів вийде дуже палким і романтичним, для обох гроші не мають першорядного значення, але енергії і амбіцій вистачає, щоб сколотити непоганий стан. Обидва дуже ревниві, тому кожен повинен намагатися, щоб ні у кого не було для цього підстав.

Тигр чоловік і Тигр жінка у відносинах

Для цієї жінки важливо, щоб її чоловік був рішучим і впевненим у собі. Оскільки вона в деякому роді революціонерка, вона не визнає старих підвалин, де жінка займає другу позицію. Вона пристрасна, палка в любові і вимагає до себе належного ставлення, а якщо її зрадять, винного чекає кара.

Тигриця може відчувати глибокі почуття і бути вірною, треба тільки це розбудити в ній, і тоді вона стане близьким другом своєму обранцеві. В родині жінка Тигр турботлива, щедра і великодушна, сумлінно веде господарство. Однак вона воліє не сидіти вдома на самоті, тому вечірки будуть організовуватися досить часто. У неї чудові педагогічні здібності: її діти будуть мати повну свободу дій, але при цьому вона їх бездоганно виховає.

Чоловік Тигр — це різкий запальний боєць. Він наполегливий і впертий, іноді буває занадто дріб’язковим і часто з кимось конфліктує. Чоловік Тигр любить ризик і майже нікому не довіряє. Не дивлячись на те, що гроші для нього не є найважливішою цінністю, він цілком здатний сколотити стан.

Вибухонебезпечний вигляд цього чоловіка може дещо відлякувати. Однак всередині він чутливий і емоційний та насправді здатний на глибокі почуття. Але пристрасність цього чоловіки часто призводить до того, що він рідко буває щасливий у відносинах: його постійні нові захоплення можуть зруйнувати справжню щиру любов.

Ця хороше гармонійне поєднання. Вона повністю розчиниться в ньому, зігріта його любов’ю. Після вступу в шлюб вона буде підтримувати свого чоловіка у всьому – його рішення стане її рішенням. Вони стануть соратниками. Дружина буде вести господарство, а він керувати. Разом вони забезпечать одне одному спокій, яке їм так необхідно. Найголовніше, щоб ніхто їх подружжя не давав приводів для ревнощів, оскільки і Тигр, і Тигриця не вміють контролювати це почуття.

Сумісність і Тигр Тигр у шлюбі

Шлюб між чоловіком Тигром і жінкою Тигром можна назвати закритим. Дружина буде повністю розчинятися в люблячого її чоловіка. Їхні думки з приводу всього обопільні, тому сумісність чоловіка-Тигра і жінки-Тигра є ідеальною. В родині такої пари панує гармонія і спокій, але переважає культ їжі. Жінка-Тигр чудова господиня, а чоловік Тигр відмінний керівник. Головне, щоб він не перекладав всі побутові питання на тендітні плечі дружини. Тільки в такому випадку, обидва будуть щасливі у відносинах. Чоловік Тигр і жінка Тигр відрізняється ревнивим характером, який необхідно контролювати в потрібні моменти.


Залишити відгук