Чоловік Тигр і Жінка Змія Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Тигр і жінка Змія перспективна для розвитку любовних відносин і укладення шлюбу. Однак, люди цих знаків мають не надто багато точок взаємодії, а головна проблема в різних темпераменти. Якщо жінка Змія і чоловік Тигр народжені в одній стихії, їм буде простіше зрозуміти один одного.

Тигр-Чоловік і Змія-Жінка постійно конфліктувати з-за того, що вона надмірно ревнивий, а він любитель суспільної уваги. Тигру доведеться постійно стримувати себе, менше спілкуватися з протилежною статтю і щодня доводити, що Змія йому потрібна, і він її дуже любить. Вона, в свою чергу, повинна навчитися довіряти йому, адже в більшості випадків її підозри не маю жодних підстав.

Для того, щоб у цієї пари все склалося добре, вони повинні почати з дружби. Спілкуючись і дізнається багато нового про свого партнера, кожен з них з часом закохається, і буде обожнювати свою другу половинку все життя, адже вони знатимуть про всі недоліки і звички свого партнера. Якщо ж вони відразу полюблять один одного, тоді цілком можливо, що після того, як пристрасть стихне, недоліки почнуть дратувати, і вони розлучаться.

У чоловіка Тигра і жінки Змії не надто багато точок перетину, їм складно зрозуміти один одного, але при цьому у них досить перспективна сумісність. Кожен може внести свій внесок у загальні відносини і особисті справи партнера. Якщо вдасться уникнути або подолати зіткнення темпераментів, вийде гармонійний союз.

Нерідко між представниками цих знаків спалахує пристрасть, оскільки обидва дуже привабливі. Вона має свій стиль, має сексуальністю, а він енергійний і емоційний. Обидва, як правило, цілісні особистості, але часом не збігаються їхні життєві установки.

Чоловік Тигр часто змінює любовних партнерів, так як вони зазвичай не влаштовують. А жінка Змія налаштована на серйозні відносини, побудова міцної сім’ї. Якщо Тигр теж вирішив зупинити на ньому свій вибір, залишається тільки грамотно розподілити сили.

Такий амбітний чоловік, для нього неймовірно важливо реалізуватися у зовнішньому світі. Жінка Змія більш спокійна, мудра, вона вміє організувати побут, поєднувати справи по господарству з кар’єрою, надавати моральну підтримку і давати мудрі поради. Змія здатна надати їй свободу для особистісного розвитку, але головне, щоб їй не захотілося підпорядкувати прив’язати до себе Тигра — такі маніпуляції не пройдуть. Він в свою чергу повинен присвячувати улюбленій максимум вільного часу.

Тигр чоловік і Змія жінка у відносинах

Чоловік Тигр, не дивлячись на те, що йому властива висока мудрість, життя є бунтарем і цінує свободу. Жінка мудра Змія, тому вона спритно прив’язує до себе партнера, бажаючи забезпечити собі стабільність, щоб жити передбачуваною, спокійною і стабільною життям. Стабільний і налагоджений графік роботи, влаштований побут і тиша в будинку – межа її мрій. Бажано, щоб кохана людина був завжди поруч.

Для Тигра ж дуже важлива зовнішня діяльність та досягнення, він відмінний стратег і йому вистачає мудрості діяти з розумом. Таким чином об’єднати бажання цих людей можна дуже продуктивний спосіб. Жінка Змія із задоволенням займеться будинком і створенням спокійної атмосфери відпочинку в їх житло, буде піклуватися про чоловіка і дітей, а також встигати присвячувати час своєму хобі або роботі. Тим часом чоловік Тигр буде реалізовувати себе в кар’єрі і зовнішньому світі. При цьому важливо, щоб він не забував приділяти час своїй родині, оскільки його дружина Змія дуже ревно ставиться до розподілу часу.

Сексуальна складова їхнього союзу принесе задоволення обом партнерам. Змія володіє особливою сексуальною привабливістю і любить гри, а чоловік Тигр людина азартна, тому не дивно, що він захопився цією дівчиною. Важливо, що обом приємно приносити задоволення партнеру.

Тигру імпонує стабільність жінки Змії, її вміння досягати своїх цілей і життєва мудрість. Вона насправді може стати надійною опорою і в якомусь сенсі забезпечити йому хороший тил, що неймовірно важливо для вічно шукає і в цілому непостійного чоловіка Тигра. Якщо жінка Змія знайде користь від цих відносин, зрозуміє чому може навчити її цей чоловік, вона стане облаштовувати сімейне вогнище і візьме на себе частину відповідальності і турбот.

Сумісність Тигр і Змія у шлюбі

Шлюбний союз, де чоловік-Тигр і жінка-Змія, наповнений естетикою і комфортом. Обоє по натурі природжені інтелігенти. Це відбивається скрізь – в манері поведінки, спілкуванні і навіть в одязі. Жінка-Змія любить затишок і спокійну обстановку. Чоловік-Тигр аристократичний до дрібниць, що відбивається на відносинах. На сумісність чоловіка-Тигра і жінки-Змії впливає взаємне розуміння і спільність поглядів на навколишній світ. Справжнє почуття довго буде жити в цій сім’ї, адже справжні езотерики цінують красу відносин.


Залишити відгук