Чоловік Тигр і Жінка Півень Сумісність в Любові

Сумісність знаків чоловік Тигр і жінка Півень не сприятлива, оскільки партнери занадто різні. Він кілька егоїстична і прагне вести вільне життя, при цьому, не зважаючи на дрібниці. Також цей чоловік стратег і мислитель, революціонер і інтелектуал. Вона ж звикла жити за розкладом і режимам, адже впорядковувати все, що вона бачить основа її життя, а всі хто має щось проти — зіткнуться з її войовничим настроєм.

Тигр-Чоловік і Півень-Жінка зможуть бути разом, але їх життя буде переповнена суперечками і сварками. В силу того, що у двох дуже сильний характер, жоден з них не бажає поступитися. З-за надмірної агресивності і запальності у них не вийде навіть дослухати один одного. Прагнення до лідерства і контролю приведе їх до повного розриву відносин, бо жоден з них не готовий піти на поступки.

Тигр, як і Півень, дуже любить свободу, але якщо останній зможе змиритися з такою звичкою свого партнера, то Тигр-чоловік, який по своїй натурі ревнивець, намагатиметься обмежити Півня-жінку. Для того, щоб зберегти дані відносини, в першу чергу Тигр повинен зрозуміти, що якщо Півневі давати то кількість любові, в якому вона потребує, тоді можна навіть не хвилюватися, вона буде вірна. В той же час і жінка повинна стати спокійніше і не провокувати свого чоловіка на скандал.

Чоловік Тигр і жінка Півень занадто різні, щоб мати хорошу сумісність. У них протилежні життєві позиції, сильні і непохитні характери, а для гармонії в цій парі потрібні серйозні та постійні компроміси. Швидше за все, на них не піде жоден з цих двох.

Жінка Півень не може сидіти без діла, кожна дрібниця в її житті піддається систематизації, вона прагне до повного порядку в усьому. Її буде обурювати чоловік Тигр, який, думаючи про масштабні завдання, взагалі не звертає уваги на дрібниці, ні на систему. Він мислить більш широко і по-філософськи: життя занадто коротке, щоб розмінюватися на дрібниці.

Якщо відносини зав’яжуться, рано чи пізно жінці Півневі захочеться переробити чоловіка Тигра, привчити його до порядку, і тоді вона зіткнеться з опором волелюбного людини. Сама вона дуже різка у висловлюваннях, їх конфлікти будуть наповнені емоціями, можливо, дуже різкими і образливими образами. Тільки у випадку неймовірно сильної любові можливі компроміси, а для цього, крім іншого, хоча б один повинен володіти психологічними навичками.

Якщо пара буде намагатися, то вони можуть бути корисні один одному. Наприклад, жінка Півень може взяти на себе побут і допомогти чоловікові Тигру навести порядок у справах, якщо він не стане протестувати.

Тигр чоловік і Півень жінка у відносинах

Жінка Півень дуже непосидюча і не розуміє, як можна нічого не робити, вона постійно працює і «крутиться». Вона так і живе у вічному напруженні і завжди готова до атаки – таке її життєве кредо. Чоловік Тигр зовсім з іншого тіста – він обмірковує всі можливі варіанти і тільки після цього діє. Не дивлячись на свою активність, він не розмінюється на дрібниці і не метушиться.

Зазвичай Тигр будує масштабні плани і вміє визначити точний час і місце для дій. Тому коли хтось намагається його поквапити або нав’язати несвоєчасні дії виникають конфлікти. У нього свій власний розклад життя, оскільки він живе з волі інтуїції, а не чіткої організованості.

Для неї ж норма життя підганяти дійсність під продуману схему дій. Така разюча відмінність ускладнює процес взаєморозуміння. Шанси протримаються разом довгі роки — дуже малі, якщо обидва партнери не почнуть серйозно працювати над своїми недоліками і відносинами. При бажанні завжди можна домовитися, проте кожен з них не звик стримуватися і згладжувати кути.

Союз Тигра, Півня стане щасливим, тільки якщо обидва докладуть достатньо зусиль – само собою це не відбудеться.

Сумісність Тигр і Півень у шлюбі

У шлюбі, де чоловік-Тигр і жінка-Півень головне знати у всьому міру. Адже, обидва подружжя дуже різні за характером і звичками. Чоловік-Тигр не зможе підпорядкувати собі самовпевнену обраницю. Йому не треба ревнувати жінку-Півня до всіх підряд і без підстав. Для того, щоб була хороша сумісність між чоловіком-Тигром і жінкою-Півнем необхідно докласти чимало зусиль. Вона повинна стати мудрою, щоб перетворити будинок і створити в ньому затишну атмосферу. Низка компаній і частих гостей не будуть в радість чоловікові-Тигру. Хоча весь побут і сім’я будуть лежати на плечах жінки-Півня.


Залишити відгук