Чоловік Тигр і Жінка Щур Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Тигр і жінка Щур дуже непроста, але цілком можлива. Обидва партнера повинні прийняти те, що для хороших стосунків їм доведеться гарненько попрацювати, а нагородою за це буде духовне зростання.

Тигр-Чоловік і Пацюк-Жінка напрочуд схожі один на одного люди. Особливості характеру, поведінку і звички ідентичні, в цьому, власне, і є проблема. Їм подобається, коли навколо них крутиться світ», вони воліють бути в центрі уваги, з-за чого виникають часті конфлікти. Надмірна запальність і дратівливість може призвести до взаємної ненависті, тому важливо приділяти увагу дрібницям, тим більше під час вирішення сварок. Невелика різке висловлювання під час обговорення побутових проблем, може призвести до образ, а потім і до розставання. Сильні перепади настрою у чоловіка, відсутність певної стабільності, будуть засмучувати, з-за чого обидва можуть стати нещасливі.

Варто відзначити, що пара Тигр-Щур, сумісність яких за китайським гороскопом відносна, все-таки можуть бути щасливі, найголовніше – розуміння і вміння слухати. У них величезна кількість спільних інтересів, більше того, стримавши свої амбіції, вони стануть незамінними помічниками один для одного, причому це стосується не тільки сімейного життя, але і робочих питань.

Якщо вірити китайським гороскопом сумісності, чоловікові Тигру і жінці Щура доведеться потрудитися, щоб створити міцні відносини. Їм є що запропонувати один одному, але і протиріччя сильні.

Їм складно адаптуватися до поглядів і стилю життя партнера. Щур дуже активний, вона ставить перед собою мету і йде до її досягнення. Тому її шокує те, як легко Тигр розпоряджається часом, витрачаючи його на розваги, подорожі і авантюри. При цьому такий чоловік мало що продумує, він діє інтуїтивно, по натхненню. Він не шукає щастя — воно і так у нього є, — і легко ставиться до поразок. Щоб зрозуміти його, жінці Щура слід бути готовою до самоаналізу, хотіти особистісного зростання. Але якщо вона спробує побачити світ очима чоловіка Тигра, цей світ засяє для неї новими фарбами.

У свою чергу Тигру теж є чому повчитися у обраниці. Зокрема, непогано стати більш практичним і направити свою енергію в конкретне русло. У партнерів багато спільного: вони шукають свій шлях, ніколи не йдуть за натовпом, в якомусь сенсі обидва ризикують, але Щур частіше керується доводами розуму.

Щоб досягти взаєморозуміння, обом слід навчитися чітко висловлювати свою думку, пояснювати правильність вчинків, а головне — спробувати стримувати емоції і прислухатися до того, що говорить партнер.

Тигр чоловік і Щур жінка у відносинах

Обидва партнера запальні і не поспішають змінити свою думку. Їм також важко висловити свої позиції, а також є їх обґрунтувати. Але для збереження союзу їм доведеться навчитися це робити, заручившись витримкою, терпінням і здоровим глуздом.

І чоловік Тигр, і жінка Щур намагаються не йти за натовпом і знайти свій власний життєвий шлях. Вони не звикли впускати у своє особисте життя чужинців і завжди сподіватися тільки на себе. Цим вони схожі один на одного. Вони досить легко заводять стосунки і звикли до рівноправності, ніхто з них не стане підпорядкування партнера. Любовні стосунки в даному випадку будуть ґрунтуватися на взаємовигідне співробітництво і потяг, тут не буде надмірних пристрастей і претензій.

Чоловік Тигр розуміє і приймає життєві принципи жінки Щури, а от вона не може легко ставиться до зруйнованих планів. Він звик діяти імпульсивно і спонтанно, грунтуючись на своїй інтуїції – у залежності від тих обставин, що складаються, дівчина Пацюк воліє продуманий план причому у всьому і сильно переживає, коли не виходить так, як їй хотілося. Їй складно відразу перебудуватися і використовувати ситуацію в своїх інтересах. Тут і може проявиться взаємодія між Тигром і Пацюком, коли вони доповнюють один одного. Адже можна поєднувати її обачність і обережність з умінням Тигра швидко вирішувати серйозні проблеми.

Сексуальна сумісність партнерів хороша, чоловік і жінка цих знаків адекватно сприймають один одного і можуть задовольнити потреби партнера найкращим чином. Вони не будуть захоплюватися сексом до втрати розуму, але зроблять його різноманітним. Для них секс не більш ніж можливість отримати задоволення.

Сумісність Тигр і Щур у шлюбі

Шлюбний союз, де чоловік-Тигр і жінка-Пацюк, буде успішним і міцним. Головне, щоб подружжя завжди знаходили компроміс з навколишнім світом і між собою. В такому випадку, сумісність чоловік-Тигр і жінка-Пацюк, буде чудовою. Жінка-Пацюк не повинна навіть озиратися на перехожих чоловіків, бо ревнивий чоловік-Тигр здатний на багато що. Зате його щиро радують душевність, товариськість і чарівність своєї обраниці. Варто лише сподівається на те, що справжні почуття допоможуть чоловікові-Тигру пережити труднощі у відносинах і зберегти союз з жінкою-Пацюком на довгі роки.


Залишити відгук