Чоловік Тигр і Жінка Кролик Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Тигр і жінка Кролик ґрунтується на здатності партнерів правильно використовувати свої сильні сторони. Представників цих знаків об’єднує бажання домашнього комфорту, інтелектуальні бесіди і побутові інтереси.

Тигр-Чоловік і Кролик-Жінка не обійдуться без деяких розбіжностей. Для Тигра спокійна і стабільна сімейне життя буде в тягар, йому більше по душі гуляти з друзями і веселиться після роботи. Кролик навпаки вважає, що вечір з чашкою чаю і розмови про життя – найкращий варіант відпочинку. З-за цього у них можуть виникати деякі суперечності, адже жінка буде почувати себе самотньо. Однак Тигр зможе вирішити цю проблему. Повеселившись з друзями, він влаштує своїй дружині романтичну вечерю, і всі проблеми відразу вирішаться. Він уміє любити красиво, це якість і приваблює Кролика, в моменти, коли вони разом, вона почувається дуже щасливою.

Тигр і Кролик за китайським гороскопом мають цілком успішною сумісністю. Тигр-чоловік буде лідирувати у відносинах, а Кролик-Кот-дружина не буде проти цього. Вона із задоволенням віддасть йому «пальму першості» і буде насолоджуватися турботою Тигра. Хоч любовний союз у цієї пари і буде успішним, друзями їм не стати ніколи, надто вже різні характери у них.

У чоловіка Тигра і жінки Кролика хороша сумісність, між ними не виникає нерозв’язних проблем, тому що характери чудово доповнюють один одного, немає ніяких протиріч. Вони можуть створити міцний і гармонійний союз, якщо кожен буде зацікавлений в цьому.

Чоловікові Тигру сподобається ніжність, дбайливість і життєрадісність жінки Кролика. Вона вміє організовувати побут, надавати підтримку в будь-яких починаннях, тому партнер може присвятити всього себе реалізації своїх масштабних проектів.

Жінці Кролику подобається амбіційність Тигра, його впевненість у собі, оригінальність і незалежність. У нього є власна думка з будь-якого питання, він не грає за чужими правилами, вміє ризикувати, його життя різноманітна і цікава, і він приносить багато нового в життя своєї супутниці.

В цій парі якості одного чудово доповнюють якості іншого, але все індивідуально, і деколи виникають серйозні проблеми. Іноді Кролику важливо підпорядкувати собі партнера, тримати його поруч. Вона намагається маніпулювати Тигром, а іноді починає матеріально обмежувати. З цього нічого доброго не виходить. Інша проблема пов’язана з тим, що чоловік може втомити свою обраницю занадто насиченим графіком. Кожному потрібно навчитися враховувати інтереси партнера.

Тигр чоловік і Кролик жінка у відносинах

Чоловік Тигр буде тільки радий турботу про себе з боку жінки Кролик, йому дуже імпонує її вміння створити побутовий комфорт, привести в порядок домашню техніку, приготувати щось дійсно смачне. Дівчина Кролик — ніжна і ласкава партнерка, особливо в періоди отримання задоволення від життя і відчуття внутрішньої гармонії. Крім того, вона цікава інтелектуально розвинений співрозмовник для чоловіка Тигра, цінує красу і є витонченою і доброю натурою. Жінка Кролик зацікавиться чоловіком Тигром, як енергійним і дозволяє собі свободу самовираження людиною, що володіє широким горизонтом сприйняття.

Найкращий варіант розвитку відносин: коли жінка Кролик буде спокійно і з задоволенням займатися сім’єю і домом, а чоловік Тигр стане добувачем, сильною і вільною людиною, який просувається у зовнішній діяльності та дбати про свою сім’ю.

Вона поважає Тигра за постановку високих цілей і безстрашність у їх досягненні, а також за незалежність від чужої думки. Однак це можливо, за умови, що жінка Кролик саме так подивиться на особливості характеру Тигра, адже ті ж якості можуть дратувати. Наприклад, якщо їй захочеться повністю контролювати і прив’язати до себе чоловіка. Вона може почати використовувати усі доступні їй методи, починаючи з претензій, емоційних маніпуляцій і закінчуючи матеріальними інструментами.

Для того, щоб побудувати гармонійні стосунки, їм обом слід вивчити особливості свого партнера. Дівчина Кролик повинна перестати обмежувати і виставляти претензії, а чоловік Тигр повинен пам’ятати про те, що їй більше до вподоби спокійна і тиха сімейна життя. Між ними немає якихось серйозних суперечностей, тому в цьому союзі все можна вирішити.

Сумісність Тигр і Кролик у шлюбі

У постійному духовному пошуку знаходяться чоловік-Тигр і жінка-Кролик, які утворили союз. Вони належать до «злітною» зодіакальним знакам, яким призначено втілювати в життя свої словесні обіцянки. Щоб сумісність чоловіка-Тигра і жінки-Кролика була відмінною потрібно зберегти почуття і духовність у відносинах. Обоє не дуже тяжіють до ведення господарства. Чоловік-Тигр зобов’язаний забути про домострої у цьому шлюбі. Він зобов’язаний допомагати жінці-Кролику у вирішенні побутових проблем. Вона, в свою чергу, має менше спілкуватися з друзями, щоб уникнути спалахів ревнощів обранця.


Залишити відгук