Чоловік Тигр і Жінка Кабан Сумісність в Любові

Сумісність знаків чоловік Тигр і жінка Свиня буде ґрунтуватися в першу чергу на їхній потяг. Жінка Свиня чудово підходить чоловікові Тигру в якості любовного партнера, адже їй притаманні чуттєвість і розуміння щастя в інтимних відносинах. І, безсумнівно, чоловік до неї потягнеться, оскільки відчує не лише сильний любовний потенціал, але і відвертість, щирість і доброзичливість, теплоту – все те, в чому він часом так потребує.

Тигр-Чоловік і Свиня-Жінка не стануть помічати проблем, їх життя буде схоже на свято. Їм по-справжньому добре разом, чим би вони не займалися. Недоліком Свині є те, що вона дуже сором’язлива, їй не вистачає самостійності і, що найдивніше, Тигра не буде дратувати, він любить її з усіма примхами і звичками.

Заради своєї коханої він постарається рідше гуляти з друзями, адже Свиня ревнує до всіх. Звичайно, Тигр буде нудьгувати по своїй волі, тому його жінці доведеться підтримати його, не провокувати по дрібницях і постаратися створити комфортні умови, щоб у нього не виникало бажання шукати розваг на стороні. Не буде проблемою і надмірна агресивність Тигра, завдяки тому, що Свиня не запальна і терпіти не може конфлікти, вона завжди заспокоїть коханого і знайде підхід до нього. У них двох відмінне почуття гумору, тому і спілкування буде легким і веселим. Їх життя буде сповнена емоцій і сповнена пристрасті. В цьому союзі жінка буде займатися будинком, а чоловік візьме на себе фінансові питання.

У чоловіка Тигра і жінки Кабана не цілком однозначна сумісність. Вони залучають один одного як любовні партнери, але при цьому їх життєві ритми і системи цінностей, не збігаються, з-за чого виникають протиріччя. Кожному доведеться зрозуміти характер іншого, прийняти його таким, як є, не намагатися змінити і адаптуватися. Компроміси обов’язкові зі сторони обох.

Жінка Кабан дуже чутлива, вона не боїться показувати почуття, досить розкута в сексуальному плані, що, безсумнівно, приваблює чоловіка Тигра. Але при цьому вона не може просити його про такої ж відвертості і зануренні в любовну сферу. У прояві цих емоцій Тигр більш стриманий, зате його неймовірно сильно турбують справи в зовнішньому світі, і це не зовсім зрозуміло жінці Кабану. З-за того, що партнер проводить стільки часу поза домом, вона може вирішити, що він не особливо закохана, але їй важливо зрозуміти, що однією з головних якостей Тигра є волелюбність. Ніхто не зможе прив’язати його до себе, і це потрібно або прийняти, або усунутися.

Жінці Кабану важливо, щоб у житті була стабільність, у тому числі і матеріальна, і, якщо Тигр не буде в змозі її забезпечити, вона почне читати нотації. Йому не потрібно вставати в позицію, слід спільними зусиллями прийти до гідного рішенням.

Тигр чоловік і Кабан жінка у відносинах

Любовні стосунки на першій стадії між чоловіком Тигром і жінкою Свинею можуть виявитися незвичними і чудовими. Самостійність і життєрадісність жінки Свині можуть чудово доповнити силу і глибоку мудрість Тигра. Їм буде легко разом реалізовувати плани, придумувати нові ідеї і мотивувати один одного творити.

Відносини між чоловіком Тигром і жінкою Свинею мають всі шанси стати тривалими і розвинутися в щасливий шлюб, але наскільки просто це буде зробити залежить від уміння підлаштувати жінки Свині. З одного боку вона захоче залишатися зі своїм чином і вільно самовиражатися, а з іншого – їй дуже потрібні надійність, спокій та чітко спланована життя.

Якщо інтересам Свині буде щось загрожувати, вона може почати застосування «важкої артилерии» у вигляді виховних заходів, нав’язування Тигру свого світогляду і спроб прив’язати його до себе, обмежуючи його рамками за які йому не можна виходити. Не дивлячись на зовнішню простоту у жінки Свині наполегливий характер і сильна воля. Вона звикла отримувати те, що їй належить, будь-якими способами і чоловік Тигр швидко зіткнеться з тиском і норовливістю.

Мудрість чоловіки Тигра дозволить дивитися на всі її хитрощі, як на милі розваги і він навіть буде їй поступатися заради взаємного задоволення. Ніхто з них не почне зайвий раз з’ясовувати відносини і створювати конфлікти.

Сумісність Тигр і Кабан у шлюбі

Якщо у шлюб вступають чоловік-Тигр і жінка-Кабан, то союз буде наповнений гармонією і естетикою. Вони займуться душевними перетвореннями один одного, що добре вплине на сумісність чоловіка-Тигра і жінки-Кабана. Важливо, щоб вони не сильно заглиблювалися у власне «я». Вони повинні більше часу приділяти один одному. В даному випадку, багато чого буде залежати від чоловіка-Тигра, який не дуже любить займатися побутовими питаннями сім’ї. Жінка-Кабан по натурі багатогранна, тому без проблем займається господарством, роботою і власним життям.


Залишити відгук