Чоловік Тигр і Жінка Бик Сумісність в Любові

Сумісність знаків жінка Бик і чоловік Тигр нелегка для обох партнерів, однак, у них є всі шанси створити чудові відносини. Безумовно, вони досить різні і на перший погляд дуже помітна несхожість між ними, і навіть суперечливість. На щастя все не так безперспективно, якщо дивитися глибше.

Тигр-Чоловік і Бик-Жінка повинні постаратися стримати свій запал, в першу чергу це стосується жінки. Успішний союз можливий, тільки якщо дружина дозволить чоловікові рулити. Тигр не звик бути в стороні, він завжди прав і ніколи не захоче і не зможе переступити через свої принципи. Змінити свої звички, і підкориться наполегливій Бику, він не зможе ніколи, тому жінка повинна постаратися вчасно піти на поступки, інакше в результаті Тигр піде, навіть якщо буде любити.

протягом усіх стосунків Чоловік-Тигр стане постійно підштовхувати свою даму до активних дій, змушувати її приймати важливі рішення, що, по суті, і потрібно Бику. Тільки розумна жінка зможе зберегти такий союз, вона повинна завжди враховувати думку чоловіка і намагатися не вирішувати будь-які питання без нього.

Чоловік Тигр і жінка Бик — це дуже суперечлива пара, так як у партнерів занадто мало спільного. При цьому у кожного є що запропонувати іншій, так що сумісність цілком сприятлива. Якщо вдасться подолати суперечності, вони можуть створити міцний союз на довгі роки.

Чоловік Тигр — це творча натура і амбітна, не звикла жити за правилами. Такий партнер ніколи не підкоритися, хоча для жінки Бика дуже часто буває важливо домінувати у стосунках. Їй складно прийняти, що чоловік мислить зовсім по-іншому, ставить у главу кута не те, що вона сама. Але тут постає питання: наскільки цінні для неї стосунки? Якщо жінка Бик прийде до висновку, що хоче прожити життя саме з цією людиною, вона почне діяти мудро. Представники цього знаку володіють залізною волею і здатні підкорити емоції, думати холоднокровно. По міркуванні, жінка Бик цілком може змиритися і прийняти темперамент Тигра.

Для такого чоловіка впевненість у своїй обраниці дуже важлива, і саме людині, народженій в рік Бика, в цьому плані можна вірити беззастережно. У свою чергу Тигр буде підштовхувати другу половинку до розвитку, показувати їй цікаві і непізнані сторони життя.

Тигр чоловік і Бик жінка у відносинах

Жінка Бик насправді дуже сильна натура, вольова і витривала (за цим якостям вона стоїть на першому місці у Китайському гороскопі). Вона відчуває свій потенціал і намагається управляти емоціями, вчиться бути гармонійною особистістю, для кращої адаптації до середнього рівня реалізації енергії. Поруч з чоловіком Тигром вона не здатна дозволити собі зайвого, як би цього не хотілося. Жінка Бик вміє контролювати своїм пристрасті, коли це треба для справи. Вона розуміє, що партнер Тигр особистість з іншого тіста, вона буде шукати варіанти, щоб, не дивлячись ні на що залишитися з ним поруч.

Чоловік Тигр в свою чергу не тільки чудово врівноважує жінку Бика, але і підштовхує її до подальшого розвитку, нових звичок, до більш тонких відчуттів і думок. Завдяки йому у жінки Бика розширюється життєвий кругозір, вона вчиться гнучкості, прийняття життя такий, яка вона є, лояльному ставленню і можливості використовувати всі несподіване і нове в свою користь.

Жінка Бик завжди буде соратником, готовим підставити плече, на неї завжди можна покластися. Чоловік Тигр потребу у «своєму причалі», а жінка Бик чудовий організатор і господиня, тому побут налагодить з легкістю. Вона хоч і цінує сім’ю і шлюб, але також прагне побудувати кар’єру і здатна здійснити найдивовижніші мрії. Чоловік Тигр поважає дівчину Бика, адже вона дає йому можливість проявитися у творчості, вчить відповідальності, стійкості в найскладніших ситуаціях і дає почуття впевненості в завтрашньому дні. Багато що в цьому союзі залежить від жінки і її здатності йти на поступки. Надмірний тиск з її боку може зруйнувати стосунки.

Сумісність Тигр і Бик у шлюбі

Якщо у шлюб вступають чоловік-Тигр і жінка-Бик, то моментально об’єднуються дві вольові і пристрасні натури. До речі, у спільного життя у них мало спільного, що погано відбивається на сумісності чоловіка — Тигра і жінки-Бика. Вона активна і господиня, та ще енергійна і тверда по натурі господиня в домі. Точно такий же енергійність їй хочеться побачити в своєму обранцеві. Але, чоловік-Тигр обожнює спокій і тишу, тому що є естетом від народження. Він не здатний миритися з лідерством і приниженням жінки-Бика. Якщо дружина проявить жалість до инертному чоловікові, то шлюб збережеться надовго. Але, почуття може замінити ревнощі, що несприятливо позначиться на відносинах.


Залишити відгук