Чоловік Тигр і Жінка Мавпа Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Тигр і жінка Мавпа заснована на схожості характерів партнерів і така взаємодія виглядає багатообіцяюче. І Мавпа і Тигр ведуть активний спосіб життя, швидко адаптуються до нових умов і відмінно відчувають нові тенденції. Обидва завзяті мандрівники і великі інтелектуали – їм потрібні нові враження, знайомства і динамічна громадська життя.

Тигр-Чоловік і Мавпа-Жінка закохаються моментально, але чим швидше спалахне пристрасть в їх відносинах, тим швидше і згасне. Довгий час перебувати в одному приміщенні у них не вийде, тому що з-за того, що надто вже різні погляди на життя, будуть постійно відбуватися конфлікти. Чоловік-Тигр хоч і любить повеселитися, все-таки мріє про вірній дружині і стабільності в житті, Жінка-Мавпа, навпаки, мріє розважатися все життя і про сімейне життя не замислюється до останнього.

Для збереження даного союзу саме Мавпі доведеться йти на поступки, вона повинна дозволити Тигру стати лідером та деякою мірою обмежити себе – менше гуляти в галасливих компаніях і частіше бути з коханою людиною.

У чоловіка Тигра і жінки Мавпи дуже перспективна сумісність, оскільки вони мають схожі погляди і риси характерів. Вони інтелектуали, прагнуть до нових вражень і знань, люблять втілювати в життя масштабні проекти. Їм не буває нудно разом, при цьому кожному є що запропонувати іншій.

Як правило, їх роман починається бурхливо і пристрасно, партнери дуже захоплені, особливо сильно закохується, як правило, чоловік Тигр. Він може так захопитися, що втратить зв’язок з реальністю, повністю порине у відносини і життя своєї партнерки. Важливо цього не допустити, оскільки індивідуальність і свобода особистості важлива як для Тигра, так і для Мавпи.

Взаємодія представників цих знаків повинно бути глибоким, але без повного занурення, оскільки у них різний ритм життя. Мавпа весь час поспішає, у неї немає особливої системності. Тигр у свою чергу любить зупинитися і гарненько продумати свою грандіозні плани.

Партнерам слід допомагати одне одному порадами і справами, але при цьому не намагатися коригувати напрямок діяльності другої половинки. Тут важливо взаємоповага і розуміння характерів, оскільки не можна вимагати від обранця того, чого він не в змозі дати.

Тигр чоловік і Мавпа жінка у відносинах

На початку їх відносин будить вирувати сексуальне життя, чоловік Тигр буде приємно здивований пристрасністю Мавпи і насправді може втратити від неї голову. Важливо, щоб він не почав жити життям своєї жінки і не втрата себе, для цього необхідні періоди відтяжок. В іншому випадку він втомиться від постійного поспіху і безсистемної життя Мавпи. Все добре в міру – надавати підтримку та допомогу своїй жінці потрібно, однак це далеко не все, що повинно бути в його житті.

Любов, шлюб і сім’я в цій парі можливі, тільки при взаємній повазі партнерів. Крім того, у відносинах дуже важливо позбутися від очікувань на рахунок партнера, не вимагати того, чого вам не може дати кохана людина. Також важливо не зациклюватися на своїй другій половинці і не вважати його єдиним джерелом щастя в житті – навчитеся отримувати задоволення від спілкування з друзями, від заняття улюбленою справою, від взаємодії з дітьми, тоді відносини з коханою людиною назавжди збережуть свою свіжість і романтичність.

Жінка Мавпа в союзі з Тигром може спробувати стати лідером, якщо вважатиме свого партнера слабким, що стосовно цього чоловіка зовсім несправедливо. Їй слід прийняти роль жінки в союзі і знайти щастя бути веденою. Адже жіноча мудрість, як раз і полягає в тому, щоб обережно направляти чоловіка до розвитку.

Для побудови щасливих взаємин партнерам слід прислухатися до почуттів і потреб один одного, вміти домовлятися і визначати важливість своїх бажань. Духовний розвиток і усвідомленість допоможуть розібратися в собі і пояснити партнеру свої бажання, що набагато корисніше і приємніше, ніж маніпулювання і нав’язування своїх цілей.

Сумісність Тигр і Мавпа в шлюбі

Союз езотериків по натурі – чоловік-Тигр і жінка-Мавпа, буде дуже успішним і щасливим. Обоє романтичні та чуттєві, що дозволяє їм зберегти кохання на довгі роки. Сумісність чоловіка-Тигра і жінки-Мавпи майже стовідсоткова. Дружина буде щиро захоплюватися успішною кар’єрою обранця. Мрії чоловіки-Тигра подарують супутниці невідомі вершини радості і блаженства. Між цією гармонійною парою існує взаєморозуміння. Жінка-Мавпа не буде занадто вимоглива і зможе легко піти на будь-які жертви заради коханої людини.


Залишити відгук