Чоловік Тигр і Жінка Кінь Сумісність в Любові

Сумісність знаків, де чоловік Тигр і жінка Кінь, хороша і надійна, хоч ні він, ні вона не мають схильності до стабільної домашнього життя з одним партнером, щоб разом дожити до старості. Обидва різнобічно розвинені, рухливі, волелюбні і психологічно лабільні.

Тигр-Чоловік і Кінь-Жінка багато в чому схожі, у них схожі характери, звички, інтереси. Представники цих знаків по-справжньому цінують життя: люблять гарно проводити час, відпочивати і веселитися. Кожен з них є пристрасною натурою, тому в сексуальному житті вони будуть задоволені абсолютно всім. Тигр буде цінувати свою супутницю за її вміння добре і весело жити, вона ж буде захоплюватися його непередбачуваністю і надмірною імпульсивністю.

Єдиним недоліком у їх відносинах буде бажання Тигра бути у всьому головним, Кінь не буде згодна з таким станом речей — вона любить легкість. Його надмірний тиск пригнічує її, і якщо чоловік вчасно не схаменеться, тоді може залишитися один.

Китайський гороскоп сумісності каже, що пара чоловіки Тигра і жінки Коня має хороші перспективи для побудови довгих і стабільних відносин. І це незважаючи на те, що жоден з них не ставить головною метою створення сім’ї, вони самобутні, зовнішня реалізація для них стоїть на першому місці.

Як раз з цієї причини ці відносини будуть дуже комфортними і для Коня, і для Тигра. Швидше за все, вони будуть проводити поза домом більшу частину часу, у них величезні амбіції, особливо у Тигра. Обидва волелюбні й незалежні, при цьому вони не прагнуть прив’язати до себе партнера, цінують його особистий простір, як своє.

Жінка Кінь і чоловік Тигр обидва люблять подорожувати і розважатися, тому їм ніколи не буде нудно разом. Вони можуть організовувати дозвілля, їм легко домовитися, оскільки взаєморозуміння у цій парі на вищому рівні.

Жінка Кінь ініціативна, вона здатна поєднувати різні хобі, роботу і ведення господарства. Іноді з побутом виникають складнощі, якщо партнери занадто захоплені зовнішньої життям. Їм потрібно проводити час окремо, тому що весь час бути разом неможливо: Тигра починає пригнічувати активність і емоційність обраниці, йому хочеться відпочити, він більше неї потребу в самоті, щоб обміркувати свої грандіозні плани.

Тигр чоловік і Кінь жінка у відносинах

Разом у них не буде часу нудьгувати, так як в обох багато різних інтересів, маса друзів і знайомих. Крім того їх незмінний інтелектуальний голод, який постійно вимагає задоволення — через пізнання нового й знаходження різних хобі пара Тигр-Кінь реалізує як свого роду обмін інформацією, дуже корисний для кожного, і для союзу в цілому. Вміння цих партнерів розуміти один одного і швидко домовлятися дає можливість з легкістю долати життєві перешкоди.

Тяжіння між чоловіком Тигром і жінкою Конем має здоровий характер. Разом вони зроблять багато експериментів: поставлять акваріум, заведуть собаку чи кота, а може відразу народять дітей. В цьому союзі є все, щоб можна було зробити спільне життя довгим і щасливим.

Чоловік Тигр кілька замкнутий і не любить відкривати свою душу навстіж, але для жінки Коні це не проблема. У неї немає спраги тотального контролю та порушення чужого особистого простору. Вона й сама не бачить особливого сенсу в веденні задушевних розмов, обговореннях таємних бажань і почуттів. Кінь любить динаміку і орієнтується в основному на зовнішню діяльність. Її вируючої енергії вистачає на все: підтримати господарство, позайматися з дітьми, провідати батьків, сходить на побачення з партнером, з’їздити в подорож – і все це відбувається у вільний від роботи час.

Бувають моменти, коли Тигра стомлює надмірний ентузіазм Коні і йому хочеться провести час на самоті, але це не стає причиною для сварки. Жінка цього знаку розуміє необхідність такого виду відпочинку і без праці його надасть, не висуваючи ультиматумів. У неї завжди знайдуться інші справи. Чоловік Тигр чудово доповнює жінку Коня своїм інтелектом, життєвою мудрістю, оригінальністю і вмінням опинитися поруч у потрібний момент.

Сумісність Тигр і Кінь у шлюбі

Один з найбільш мінливих шлюбів, де чоловік-Тигр і жінка-Кінь. Спільні відносини дуже хиткі, тому що він відрізняється інертністю, а вона сповнена енергії. У жінки-Коні характер незалежний, а чоловік-Тигр намагається змусити її займатися лише родиною. В результаті вона чинить опір, тому що володіє сильною зв’язком з навколишнім світом. Сумісність чоловіка-Тигр і жінки-Коні буде хорошою, якщо вона зрозуміє чоловіка, а він не буде протистояти її свободолюбию. Жінка-Кінь зобов’язана обмежити зв’язки поза сім’ї, а чоловік-Тигр повинен набратися терпіння.


Залишити відгук