День Народження 24 Березня: Знак Зодіаку — Овен

Народилися 24 березня відчувають на собі вплив протилежних імпульсів. Агресивні і незалежні, Овни являють собою тип природжених заводив, не терплять пасивності і бездіяльності. Якщо життя стає надто спокійною, вони всіма силами намагаються розворушити оточуючих. Завдяки енергіям вашого числа народження вся ваша активність проходить гладко, з мінімальним стресом і розбіжностями. Коли розум каже одне, а серце підказує інше, ваші дії можуть вступити в конфлікт з глибинними потребами і почуттями.

Народжені 24 березня — особи надзвичайно чутливі. І відповідно, їх здоров’я безпосередньо залежить від душевного і емоційного стану як їх самих, так і оточуючих. Насамперед цим людям слід боротися за гармонію у взаєминах з іншими в будь-яких життєвих ситуаціях. Емоційна нестабільність може спровокувати слабкість, яка проявляється в різноманітних формах — як в одноразових нападах, так і в хронічних хворобах. Однак навіть самі серйозні недуги, пов’язані з емоційними переживаннями, можна вирішити, якщо встановити джерело душевного неспокою і спробувати його ліквідувати. Народилася 24 березня корисна збалансована дієта, їм слід по можливості уникати таких стимуляторів, як кава, алкоголь і цукор, хоча їм шоколад корисний як антидепресант. Легкий вечеря, що складається з рису, макаронів або ж варених овочів з незначним додаванням спецій, допоможе народженим в цей день підтримувати себе у формі. Настійно рекомендуються фізичні вправи (два — три рази в тиждень неодмінно).

Народжені 24 березня — люди спонтанні і прямі і, як правило, віддають перевагу не ускладнювати собі життя. Стикаючись з проблемами — будь то на службі чи в побуті, — вони прагнуть розширити поле вибору і по можливості уникають гострих кутів. І все-таки здається, що доля навмисне посилає їм труднощі одну за іншою — як в образі складних опонентів, так і у вигляді непереборних перешкод. Таким чином, найважчим завданням для з’явилися на світло в цей день стає пошук найпростішого виходу із заплутаної ситуації.

Знак Зодіаку 24 Березня — Овен

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку примикає до вогненним знакам, які володіють наступними якостями: молодецтво, потреба відстоювати себе в житті, ентузіазм.

Планета Управитель: Марс. Дарує Овну активне життя, а також честолюбство. Марс сприятливий для чиновників, артистів, медичних працівників, вчителів. Планета у вигнанні – Венера. Її Овни можуть подякувати за різкість і відсутність витонченості.

В цей день народжуються непосидючі і волелюбні натури, як і годиться Баранів. Вони ніколи не сидять на місці, будучи ворогами спокою та лінощів. Дія – їх стихія. Однак вплив магії чисел така, що вся їх діяльність і активність проходить на диво гладко і гармонійно, без руйнувань. Часто цих людей роздирають протиріччя, коли вони хочуть одного, а діють зовсім по-іншому. Народилися 24 березня – несподівано тонко відчувають натури. Їм виключно важлива гармонія в їх житті: і в роботі, і в спілкуванні.

У тих, хто народився 24 березня, багато дитячості — їх природна поведінка і відкритість проявляються при першій же зустрічі з ними. Однак, знову-таки в силу по-дитячому здивованого і захопленого погляду на світ, вони більшою мірою схильні до розчарувань і образ, а критичні життєві ситуації здатні викликати у них сильну депресію. У самому справі, легкий смуток — незмінний життєвий супутник всіх народжених в цей день. Як правило, народжені 24 березня — люди спокійні і тихі. Вони рідко вдаються до краснобайства, воліючи самовиражатися фізично, — чи то в коханні, хобі чи спорті. Їх завжди цінують як надійних партнерів, друзів, колег. Вони рідко провокують антагонізм у колективі товаришів по службі — навпаки, їх поважають за здатність незмінно домагатися стійко високих результатів.

Скромність — прекрасний атрибут особистості тих, хто народився 24 числа. Вони можуть бути нерішучими, іноді навіть сором’язливі, але вважати їх пасивними або простими у спілкуванні буде найбільшою помилкою. Так, перед натиском опонента, кидає їм відкритий виклик, вони рідко відступають, демонструючи величезну силу духу, а в сімейному житті незмінно наполягають на тому, щоб все було зроблено по їх розсуд — хіба що при цьому вони намагаються по можливості дотримуватися гармонію.

І все ж народжені в цей день вкрай болісно переживають надмірний тиск на них, причому тиск, який протягом тривалого часу. Це може надовго вибити їх з колії і зруйнувати той потенціал бадьорості і життєлюбства, яким вони володіють чи не з перших днів свого життя. Народжені 24 березня володіють багатьма привабливими якостями — ніжністю, вірністю, безпосередністю. Деколи їх друзям і рідним буває важко зрозуміти, чому ці люди так часто опиняються в проблемних ситуаціях. Частково це пояснюється тим, що оптимістичні очікування і відкритість заважають їм виробити більш реалістичний підхід до життя. Таким чином, можна лише порадити тим, хто з’явився на світ 24 березня, бути більш методичними і менш вибагливими у вирішенні нагальних проблем повсякденності — мабуть, варто присмачити дитячу прямолінійність здоровою дозою виваженості, уважності та обережності.

Чоловік Овен — народився 24 Березня

Чоловіки, народжені 24 березня, відрізняються наступними особливостями: захопленістю, пристрасністю, конкурентоспроможністю, волелюбністю. Чоловік-Овен – класичний харизматик та лідер, який не сприймає суперництва з жінкою, а тому, вибираючи стосунки на все життя, віддає перевагу ніжним і пасивним особам, повністю готовим віддати йому кермо правління. При цьому Овен категорично не сприймає не тільки зрад, але навіть флірт на стороні.

Жінка Овен — народилася 24 Березня

Жінки, які відзначають день народження 24 березня, наділені такими рисами: силою, активністю, пристрасністю. Жінка-Овен – яскрава, сильна, авторитарна і активна, з завищеною зарозумілістю, яка має постійну потребу бути незалежною. По натурі представниці цього знака оптимістки, щедрі і марнотратні натури, які віддають перевагу непрактичні подарунки – емоції для них важливіше матеріальних благ. Ідеалістка, філософ, жінка-Овен часто говорить те, що думає, не боячись образити співрозмовника.

День Народження 24 Березня

24 березня — що розповість про вас ваш день народження? Люди, народжені 24 березня знак зодіаку Овен, мають прямий і нехитра характер, і не ускладнюють собі життя пустими роздумами. Вони намагаються уникнути будь-б то не було проблем, намагаючись вибирати інші шляхи вирішення як на роботі, так і вдома. Але неприємності сиплються на них одна за одною, ставлячи перед ними складні дилеми. Знайти самий простий і логічний вихід з великої кількості наявних варіантів, і вийти із ситуації з найменшими втратами стає непосильним завданням для них.

В характері людей, що народилися 24 березня знак зодіаку Овен, багато дитячого — вони відкрито виражають свої почуття і емоції, і ведуть себе природно і безпосередньо. Їх погляди на світ відрізняються ідеалізмом і захопленістю, що призводить до неминучих образ і розчарувань. Не в силах впоратися з випробуваннями, які посилає їм доля, вони впадають в жорстоку депресію. В цьому стані вони перебувають більшу частину свого життя, оскільки проблеми, що зустрічаються на їх шляху, змінюють одна іншу.

Зазвичай люди з датою народження 24 березня знак зодіаку Овен, мають спокійний і врівноважений характер. Вони не красномовні і не люблять багатослів’я. Свої думки і погляди вони виражають через вчинки, займаючись спортом або іншими захопленнями. В особистому житті вони також віддають перевагу дії, а не спілкування. На роботі їх цінують як відмінних і відповідальних співробітників, і друзями вони є надійними і безкорисливими. Вони ніколи не зав’язують конфліктів і виконують свої обов’язки якісно та оперативно, досягаючи високих результатів.

У людей, які народилися 24 березня знак зодіаку Овен, скромний і невибагливий характер. У них ніколи не вистачає рішучості вимагати збільшення зарплати або підвищення на посаді. Але це не говорить про недалекість їх розуму або про інертності їх особистості. У разі відкритої конфронтації вони здатні дати рішучу відсіч, не відступаючи від своїх позицій. І в особистому житті намагаються слідувати своїм життєвим принципам, відмовляючись їм змінювати, що змушує домашніх мимоволі підлаштовуватися під ці правила. Однак конфлікти з оточуючими порушують їх духовну гармонію, змушуючи переживати ситуацію знову і знову, відбиваючись на їх душі негативним чином. І тоді з життєрадісних і доброзичливих особистостей вони перетворюються в похмурих і закритих людей.

Зі своїми близькими люди, народжені 24 березня знак зодіаку Овен, бувають дуже люб’язні і уважні, виявляючи про них невсипущу турботу. Тому їх друзі та родичі не в силах зрозуміти причини їх частих зіткнень з оточуючими. Можливо, розгадка криється в їх занадто непрактичном підході до реального життя і надмірної ідеалізації оточуючих їх людей.

Про що потрібно подумати людям, народженим 24 березня знак зодіаку Овен? Навчіться знаходити обхідні шляхи вирішення конфліктних ситуацій, прагнучи не доводити справу до відкритих протистоянь. Над кожною проблемою працюйте окремо, звертаючи особливу увагу на дрібниці. Не судіть про людей по собі і намагайтеся сприймати навколишній більш об’єктивно.

Любов і Сумісність

У вас кипить боротьба між прагненням до незалежності та бажанням комусь належати. Однак відносини для вас значать більше, ніж свобода, і ви рідко відчуваєте брак шанувальників. В самоті ви не відчуваєте себе цільним, а в союзі з відповідним людиною стаєте відданим і ніжним партнером.

З знаками Вогню — Лев і Стрілець, Овен може створити прекрасну пару, де взаєморозуміння буде на високому рівні. Хоча в будь-якому поєднанні цих пар, обом доведеться зменшити свій запал, щоб сім’я рівноправно розвивалася. Непоганий і навіть перспективний союз обіцяє бути Овну з представниками знаку Водолія, Терезів і Близнюків. Знаки повітря не дадуть охолонути Вогню, але потрібно бути обережними, щоб вогонь не перетворився на величезне полум’я. Зовсім не сумісні Овни з Рибами, Козерогом і Скорпіоном. Когось з них вони взагалі не сприймають, а з ким-то не знайдуть спільну мову.

Робота і Кар’єра

Найчастіше ці люди перебувають у стані легкої меланхолії. Це пов’язано з їх чутливістю і ранимістю. Вони дуже відкриті світові і часом нагадують дітей, які чекають від життя радості і захоплення, але часто бачать лише біль і розчарування. Тому вони схильні до смутку та іноді навіть депресій. Ці люди рідко блищать у спорах, найчастіше зовні вони ведуть себе тихо і непомітно. З них виходять вірні та надійні друзі.

Народилися 24 березня скромні, але вважати їх пасивними або нерішучими було б помилкою. В особистому житті вони воліють відверто лідерську позицію, так і на пряме грубе тиск вони реагують не розгубленістю або поступливістю, а твердістю і непохитністю. Самі вони не шукають битв, але легко дадуть відсіч будь-кому, хто бажає перевірити їх на міцність. В цих людях під скромністю і чутливістю прихована справжня сила.

Здоров’я і Хвороби

Їх нервовий стан робить дуже великий вплив на здоров’я. Сильна амплітуда постійних переживань може призвести до хронічних захворювань. Тому цим людям виключно важливий контроль над їх емоційної життям. Майже від будь душевного болю вони зможуть вилікуватися, якщо викреслять зі свого життя її джерело, немилосердно рвати зв’язки їм варто навчитися заради власного благополуччя.

Народився 24 березня дуже шкідливі стимулятори, чай, кава, алкоголь, цукор. З солодкого їм можна лише іноді вживати в їжу шоколад, так як він підвищує настрій. Що стосується інших рекомендацій по способу харчування, то цим людям слід по можливості зробити свій вечеря легким. Рис або овочі з мінімумом спецій буде оптимальним варіантом. Пару-трійку раз на тиждень обов’язково треба відвідувати зал чи фітнес клуб, так як фізичні вправи підтримають у формі і допоможуть упоратися зі стресом. Народилися 24 березня не люблять усвідомлено створювати собі труднощі і перешкоди. Вони прямолінійні і імпульсивні. Проблем намагаються уникнути, обійти, а не вирішувати. Але, немов сміючись, доля посилає їм дуже багато труднощів і випробувань. Чи не найголовніше в житті для них – навчитися знаходити простий і очевидний вихід зі складних, неоднозначних ситуацій.

Доля і Удача

В цей день народжуються тонкі, чутливі натури. Природа наділила їх талантом відчувати красу всюди, бачити прекрасне в навколишньому світі, самі вони теж прекрасні і благородні. Гроші течуть до них у руки звідусіль. Але є небезпека того, що, отримуючи щедрі дари, вони можуть виявитися в пастці ілюзорних мрій. Вибравши шлях розгульного існування, показною вульгарною розкоші, вони можуть втратити ті таланти, якими мають з народження, і тоді в зрілі роки їх чекають злидні і покинутість. Але якщо вони з розумом розпорядяться всіма дарами і прихильністю Творця, не будуть витрачати даремно енергію і життєві сили на дрібниці і дурниці, то будуть блищати в цьому світі і зможуть зробити прекрасну кар’єру, забезпечити собі заможне життя, будуть щасливі та успішні.

Поради Овнам, Народженим 24 Березня

Постійно триваючий тиск народилися 24 березня переносять погано. Це пригнічує їх бадьорість і активність і викликає у них вельми хворобливі переживання. Ці люди можуть бути і ніжні, і легковажні як діти, вони завжди вірні своїм почуттям й прихильностям, але, незважаючи на все це, вони часто потрапляють у всякі переробки. Це викликано тим, що народилися 24 березня по-дитячому наївні і іноді не вміють вчасно захиститися від низинній боку земного життя.

Вони з оптимізмом дивляться на навколишній і можуть не помітити зреющую загрозу. Їм потрібно вчитися бути більш обережними і уважними, якось обмежити свою прямолінійність, виробити системний підхід до вирішення проблем. Дитяча відкритість і безпосередність – дуже гарна якість, але стежте за тим, щоб воно не ускладнило Вам життя.


Залишити відгук