Чоловік Тигр і Жінка Коза Сумісність в Любові

Сумісність знаків, де жінка Коза і чоловік Тигр, відноситься до векторних відносин. У цій парі Тигр буде лідером, який поведе за собою Козу, і швидше за все, їй це сподобається. Союз чекає чимало притирань. Але якщо говорити про більш глибинних аспектах, на яких ґрунтуються відносини, то жінка завжди буде спиратися на чоловіка.

Тандем Тигр-Чоловік і Коза-Жінка найімовірніше будуть вдалим, але знову-таки, якщо кожен з них буде готовий боротися за свою любов. Якщо вони не готові йти на поступки і не будуть сприймати недоліки один одного, нічого доброго не вийде. Чоловік повинен показувати Вівце-Козі, що вона не одна і підтримувати її.

Вівця-Коза дуже важкий знак, в силу того, що у неї примхливий характер. Різка зміна настрою, критика і лінь будуть дратувати Тигра. Він не сидить на місці, йому необхідно весь час займатися чимось, тому неробство його другої половинки може призвести до того, що почуття охолонуть. Він сповнений амбіцій і хоче, щоб поряд знаходилась така ж жінка.

Сумісність чоловіка Тигра і жінки Кози підходить для побудови стабільного багаторічного шлюбу, однак далеко не всіх влаштують такі відносини, тому що між партнерами не така велика близькість, як хочеться багатьом.

Як правило, це нерівноправний союз, оскільки Тигр бере на себе домінуючу роль. При цьому він не зустрічає опору з боку жінки Кози, так як їй потрібен покровитель, який буде підказувати їй правильні рішення. Як правило, такі дівчата не відрізняються особливою самостійністю і відповідальністю, вони шукають легкі шляхи, і це не може подобається Тигру, який дивиться на життя філософськи, схильний пробиватися через терни.

Взаємодія знаків може виявитися вдалим і допоможе в особистісному розвитку кожного з партнерів. Для Кози Тигр стане зразком для наслідування в плані впевненості в собі. Йому не потрібні докази з боку, щоб зрозуміти свої сильні сторони, в той час як Коза дуже боязка і весь час сумнівається.

Йому в свою чергу буде цікаво розгадувати характер обраниці. Вона приховує свою чутливість під маскою, щоб захиститися від зовнішнього світу. Коза легко поступається, йде на компроміси, тому, незважаючи на запальність і вимогливість чоловіки, конфлікти в сім’ї трапляються рідко.

Тигр чоловік і Коза жінка у відносинах

Роль господаря, безумовно, дістанеться Тигру. Однак це зовсім не привід для Кози втекти з цих відносин. Цей чоловік стане для неї другом, оскільки він зможе зрозуміти її мотиви і почуття, а також тому, що він гуманіст і не в його правилах вимагати більше ніж йому можуть дати. Чоловік Тигр воліє будувати відносини на рівних і знає що таке повага. Він впевнений у своїй силі і йому не потрібні якісь докази цього. Такий чоловік любить людей і відрізняється високою мудрістю. Тому для жінки Кози такий партнер великий подарунок.

Для Тигра відносини з Козою також дадуть новий виток у розвитку. Жінка Коза дуже чутлива і трохи пуглива і легко йде на компроміс. Складні шляхи і глибокі переживання – все це не для неї. Вона як справжня актриса прагне жити з легкістю. Саме ці її особливості і можуть дратувати в перший час Тигра, який відноситься до життя філософськи. Незалежність і волелюбність чоловіки цього знаку може стати причиною конфлікту з привязчивой Козою, хоча зовні вона намагається наслідувати образ, який хотів би бачити Тигр.

Дуже важливо зрозуміти, що ця жінка не зовсім та, за кого себе видає, адже за маскою прекрасного образу вона намагається приховати свою чутливість до світу і людей. Володіючи такою тонкою натурою їй важко вижити в цьому жорстокому світі. Ці відкриття і гри як раз для Тигра, який любить проникати у все таємне і розгадувати загадки. Він справжній дослідник і його жінка надасть чудовий матеріал для аналізу.

Сексуальне життя, можливо, не буде такою вже яскравою. Але, не дивлячись на це, вона буде досить активною, хоч і без повного занурення і розчинення. Зате Тигр і Коза стануть хорошими друзями, їх союз буде емоційно неглибокий. Це скоріше варіант рівних теплих подружніх відносин, який дуже навіть хороший для створення сім’ї і багаторічного міцного шлюбу. В цілому особливих складнощів в цьому союзі не має при правильному розподілі ролей і виконання кожним партнером своїх обов’язків.

Сумісність Тигр і Коза у шлюбі

У шлюбному союзі – чоловік-Тигр і жінка-Коза – обоє чудово доповнюють один одного. Але, конфлікти і суперечки в родині можливі при будь-яких обставин. Жінка-Коза дуже м’яка, поступлива і спокуслива Дама. Чоловік-Тигр досить ревнивий чоловік з характером власника. Це не дуже добре впливає на сумісність чоловіка-Тигра і жінки — Кози. З боку чоловіка-Тигра може бути тиск в бік ранимою обраниці. Жінка-Коза навряд чи буде терпіти таке ставлення до себе. В результаті, з’являться жіночі сльози й істерики. Порада одна – спокій і ще раз спокій у відносинах.


Залишити відгук