Чоловік Тигр і Жінка Дракон Сумісність в Любові

Ці відносини по праву можна назвати екстремальними. З одного боку, вони доставлять вам обом масу задоволення, але, з іншого боку, між вами можуть виникнути такі бурхливі конфлікти, яких у вас ніколи і ні з ким ще не було. Однак якщо Ви вирішите присвятити себе один одному і проявіть бажання попрацювати над відносинами, Ви зможете бути щасливі разом, тому що Ви багато в чому схожі один на одного. Кожному партнеру в цій парі рекомендується зберегти певний коло спілкування за рамками любовного союзу, а також вам слід пам’ятати про те, що час від часу вам корисно відпочивати один від одного.

Пара Тигр-Чоловік і Дракон-Жінка – дуже пристрасний і темпераментний союз. Завдяки однаковим характером вони будуть дуже добре відчувати свого партнера. Тигр і Дракон постараються оточити один одного ласкою і турботою, тому кожен з них буде впевнений, що його люблять і цінують.

Єдиною проблемою у даних відносинах, як вже говорилося раніше, стане постійна боротьба за владу. Для успішного тандему чоловікові слід стати трошки терпляча і не навчиться приховувати свої почуття, а жінка, повинна переступити через себе і іноді бути слабкою, щоб Тигр відчув свою владу над нею. Якщо кожен з них піде на деякі поступки, їх сімейне і сексуальне життя стануть ідеальними.

У чоловіка Тигра і жінки Дракона дуже цікава сумісність. Це два сильних, незалежних, активних людей, які живуть повним життям, відрізняються пристрастю і емоційністю. Вони можуть існувати на взаємовигідних умовах, об’єднувати зусилля, допомагати партнеру, але тільки в тому випадку, якщо кожен навчиться поважати інтереси іншої.

Представники цих знаків відчувають один до одного непереборний потяг. Їх любовні стосунки будуть наповнені почуттями, пристрастю. Спочатку їм складно зрозуміти, які вигоди обіцяє такий союз, тому що вони занадто захоплені, але потім наступить більш стабільний період, і тоді треба вирішити питання взаємодії.

В цьому союзі не може бути лідера, тому що Дракон і Тигр — індивідуальності, яких не можна підкорити. Коли обидва успішні в справах, зазвичай не буває особистих розбіжностей, але коли один з них більш вдалим, другий починає заздрити і чіплятися, хоча потрібно радіти і підтримувати.

Стосунки чоловіка Тигра і жінки Дракона будуть довговічні, тільки якщо вони навчаться взаємної поваги. Тигр може навчити свою супутницю далекоглядності і стратегічного мислення, а Дракон буде давати йому поради, спираючись на розвинену інтуїцію.

Тигр чоловік і Дракон жінка у відносинах

Тигр – природжений лідер. Якщо Ви – Тигр, то Ви з легкістю підкоряєте навколишніх своєю волею, вони самі починають покладатися на вас у справі прийняття важливих рішень. Навіть якщо з боку Ви здаєтеся абсолютно спокійним, оточуючі відчувають ту силу, яка прихована під цією маскою. Ця внутрішня сила приваблює представниць протилежної статі, і, як правило, у вас не буває ніяких проблем з жінками – Ви здатні прилягти і зачарувати будь-яку красуню!

При першій зустрічі з жінкою-Драконом Ви відчуваєте себе буквально збитим з ніг. Ця жінка носить свою силу як сукня, і нікому навіть в голову не приходить сумніватися в її влади та авторитету. Точно так само, як і Ви, ця жінка є природженим лідером. Вона має не менш сильним природним магнетизмом. Жінка-Дракон буквально випромінює силу. Ви або зненавидите один одного в ту ж секунду, порахувавши один одного суперниками, або не зможете встояти перед чарівністю один одного, третього не дано.

Драконша прагне до влади точно так само, як Ви прагнете знайти нові приводи для прояву своєї бунтарської вдачі. Початок ваших відносин може стати вимотує на фізичному рівні. Між вами виникає сильне сексуальне потяг і бурхливі романтичні почуття, якими Ви заражаєте один одного. Ви ніби не можете насититися один одним, і з боку ваші відносини можуть здатися ідеальними. Ви обидва прямуєте покликом свого серця і схильні діяти, не роздумуючи, тому Ви, швидше за все, будете тиснути на газ, намагаючись прискорити процес розвитку відносин. Незважаючи на те, що така перспектива може здатися вельми привабливою, вам все ж варто всіма силами уникати занадто швидких клятв у вічній любові та інших подібних обіцянок. Перед укладанням шлюбу і закладом дітей вам варто перевірити свої стосунки часом.

Однією з можливих причин конфліктів у ваших відносинах може стати патологічна ревнощі і прагнення зробити партнера своєю власністю, властиве вам обом. Зрада заподіює вам біль і приводить вас в лють. Замість того, щоб розлучитися з невірною партнеркою, Ви спробуєте стати ще ближче до неї, а потім у самий несподіваний момент здійсните свою страшну помсту. До нещастя, Драконша цілком може змінити, тому що вона потребує постійної уваги та захоплення. До того ж її постійно оточують натовпи шанувальників, і їй постійно доводиться боротися зі спокусою. Якщо ваша партнерка-Дракон вирішити заспокоїтися і розсудливим, вона розкаже вам всю себе, і ця проблема відпаде сама собою.

Сумісність Тигр і Дракон у шлюбі

Шлюбний союз, який закріплять чоловік-Тигр і жінка-Дракон оповитий мріями і романтикою почуттів. Вона є сентиментальної натурою, в якій є місце наполегливості та енергійності. Жінка-Дракон допоможе дружину перетворити бажання в дійсність. Головне, щоб вони не стали власниками, що погано впливає на сумісність чоловіка-Тигр і жінки-Дракона. Дружина буде відчувати, що чоловік-Тигр по-справжньому захоплений її красою і цілісністю характеру. Для них обох сім’я і дім важливіше всього іншого. Чоловік буде завжди допомагати в побуті своїй другій половинці.


Залишити відгук