Чоловік Тигр і Жінка Собака Сумісність в Любові

Сумісність знаків чоловік Тигр і жінка Собака одна з головних і кращих у Східному гороскопі. Вони спочатку ставляться один до одного шанобливо, тому міцна дружба і справжнє кохання між ними більш ніж можлива. Також вони можуть створити спільний бізнес і стати прекрасними діловими партнерами, оскільки їм легко знайти рішення, що влаштовує їх обох.

Тигр-Чоловік і Собака-Жінка – врівноважена і стабільна пара. Вони не будуть помічати недоліки один одного, спокій в їх родині стане пріоритетом для двох, тому сварки стануть рідкісними в їх будинку. Жінка дозволить Тигру вести вільний спосіб життя і не дасть ревнощів взяти гору, він буде захоплюватися нею і завжди спокійно і з розумінням поставиться до поганого настрою своєї коханої. Протягом усього часу вони будуть не тільки близькими, але і рідними людьми. Чоловік-Тигр, використовуючи свою природну комунікабельність, буде допомагати коханій вирішувати робочі проблеми, а вона буде оточувати турботою і ніжністю.

Єдиним недоліком у даних відносинах може стати надмірна імпульсивність чоловіка, жінка-Собака звикне до стабільності, тому різкі зміни будуть її лякати, якщо чоловік-Тигр вчасно заспокоїть свою даму серця, тоді все буде просто чудово.

Згідно з китайським гороскопом сумісності, чоловіки Тигра і жінки Собаки нерідко виходять зразкові пари, оскільки у них відповідні характери, і вони ставляться один до одного з повагою. Їм не важко прийти до спільного рішення, у них добре складаються не тільки любовні відносини, а також дружні та ділові. Вони можуть вести спільний бізнес, навіть будучи подружжям.

Як правило, цей союз утворюється довго, немає такої бурхливої пристрасті, як буває в інших парах, тому що кожен любить продумати свої дії, оцінити варіанти. Вони придивляються, спілкуються, зближуються, спочатку оцінюють позитивні якості, а потім приходять до висновку, що знайшли ідеальний варіант. Такий зв’язок має більш міцну основу, ніж блискавична спалах пристрасті.

У чоловіка Тигра і жінки Собаки є взаєморозуміння, вони можуть дати партнеру саме те, що йому потрібно. Приміром, Тигру важлива свобода дій, і Собака не стане заганяти його в рамки. Вона також не буде нав’язуватися, коли йому необхідно побути одному і поміркувати.

Може виникнути проблема з побутом, оскільки ні Тигр, ні Собака не вміють його влаштовувати. Особливого порядку в справах у них теж немає, і всього цього їм доведеться навчатися разом.

Тигр чоловік і Собака жінка у відносинах

Любовні відносини Тигр і Собака можуть побудувати, однак це не одномоментна спалах. І він, і вона дуже розважливі й діловиті, тому швидкоплинні захоплення не для них. Вони здатні побудувати міцні і корисні для обох стосунки, адже ніхто з них не буде бачити в іншому тільки дратівливі недоліки.

В цьому союзі чоловік Тигр зможе перестати так сильно напружуватися і буде почувати себе вільно в межах їх любовних взаємин. Жінка Собака інтуїтивно розуміє, що потрібно Тигру і без зайвих вимог і розмов готова дати йому необхідне – свободу дій і усамітнення для встановлення рівноваги в самому собі. Вона вірна своєму коханому чоловікові і постарається берегти його спокій. Чоловік Тигр відразу оцінить ці її якості і захоче віддати по своїм можливостям.

Жінка Собака знає, як заспокоїти Тигра, якщо він розлютиться і може дати корисну пораду. Тигр і Собака як би знаходяться на одній хвилі. Водночас у них є і загальний недолік – вони неорганізовані і не вміють облаштовувати побут, тому доведеться вчитися разом.

Просто розмови не допоможуть, важливі тільки дії. Хтось з пари повинен задавати напрям у відносинах, краще, якщо це буде жінка. Їй потрібно стати твердою в рішеннях, інакше їх любов сама по собі і не може оформитися в шлюб і сімейні відносини.

Сумісність Тигр і Собака в шлюбі

Якщо в шлюбі живуть чоловік-Тигр і жінка-Собака, то їм доведеться підлаштовуватися під характери один одного. Вона відрізняється вольовим характером і завзятістю. Тому жити лише родиною їй не властиво. Чоловік-Тигр повинен змиритися з такою ситуацією і не ревнувати жінку-Собаку до роботи, ідеям і спілкування поза домом. На сумісність чоловіка-Тигра і жінки-Собаки впливає те, що вона все одно цілком належить родині і дітям. Вона може спокійно займатися побутом, на відміну від свого інертного дружина. Жінка-Собака вважається людиною принципу, значить, чоловік-Тигр повинен набратися дипломатичності, щоб її прийняти саме такий, яка вона є.


Залишити відгук