Чоловік Тигр

Навіть не думайте про компроміси з чоловіком-Тигром. Коли просування до мети сповільнюється, він переключається на вищу швидкість: з головою йде в роботу і захоплює за собою всіх оточуючих. Чоловікові-Тигру вдається практично все і завжди. У разі невдачі він йде до себе в лігво зализувати рани і придумувати новий підхід. Тигр любить ставити перед собою нездійсненні завдання, радість перемоги окрилює його, а поразки він переносить болісно.

Чоловік-Тигр — класичний приклад людини процвітаючого у всьому. Красномовство і впевнений настрій роблять його відмінним комерсантом або генеральним директором. Тигр оточує себе іграшками: комп’ютерними аксесуарами, стереосистемами і швидкісними автомобілями. Якщо йому чогось хочеться, він не шкодує грошей і не замислюється про свій бюджет: адже якщо ситуація з грошима стане критичною, він завжди що-небудь придумає.

Тигр — чарівний хлопець, але при цьому гордий, самовпевнений і до того ж трудоголік. Його не цікавить, що думають інші. Він іде своїм шляхом, підпорядковуючи всі власним планам і кінцевим цілям. Тигр уважний до своїх друзів, безкомпромісно вимагаючи від них відданості, чесності, поваги та щирості.

Чоловік-Тигр в глибині душі романтик. Це пристрасний коханець, знає, як здобути жінку. Своєю обраницею він хвалиться перед усіма — тому й шукає ефектних красунь. Тигр може навіть запропонувати жінці своєї мрії оплатити косметичну процедуру. Хтось з радістю погодиться, когось це шокує, але постарайтеся не ображатися. Тигр у своєму репертуарі.

Можна завоювати серце Тигра? Так, якщо не намагатися його приручити. Цей чоловік не може не гуляти, таке обмеження зруйнує навіть найміцніші стосунки. Як і Тигрице, йому потрібен простір і свобода — приходити і йти, коли йому заманеться. Якщо зумієте не чинити на нього тиск, ви зможете насолоджуватися товариством цього ввічливого і красивого партнера. Він не потерпить диктатури. Його романтичні зв’язки рідко бувають довговічними. Але Тигр володіє унікальною здатністю — навіть після розриву залишатися в хороших відносинах з колишніми коханими. Незважаючи на нелюбов до всіляких обмежень, Тигр — чудовий, уважний, відданий батько, який буде наполягати на тому, щоб діти зайнялися спортом, і гаряче вітати їх успіхи в школі.

Чоловік-Тигр схильний відгороджуватися від навколишньої реальності, а замість полювання з задоволенням поніжитись у домашнього вогника… З низки «спадкових» звичок лютого хижака і володаря джунглів йому дісталася лише обережність, на зразок того, як контрастний «камуфляж» робить тигра непомітним в лісових хащах. Він любитель закулісних ігор та майстер стратегічного планування, від нього не варто очікувати швидких рішень, і майже, як у приказці, він відміряє, перш ніж остаточно відрізати.

Здатність нападати і люто захищатися, притаманні лише окремим чоловікам-Тиграм, які усвідомили всю міць свого «енергетичного кредиту» і навчилися вкладати його в корисне русло. Такий Тигр перетворюється в «воїна», відображаючи справжню, бойову суть свого Знака. Володіє прекрасною реакцією, не тільки захищає свою територію, відбиваючись від порушників, але і вдається до експансії, розширюючи свої кордони, готовий на всякого роду завоювання і подвиги.

Проте будь Тигру, спраглому боротьби, варто знати, що зворотним боком цієї чудової медалі є схильність до руйнації. Свою силу йому слід застосовувати лише в екстремальних ситуаціях. Чоловік-Тигр влюбливий. Але приручити Тигра або посадити його «короткий» повідець непросто, при спробі обмежити його свободу незадоволено гарчить і загрозливо випускає кігті.


Залишити відгук