Чоловік Змія і Жінка Тигр Сумісність в Любові

Сумісність знаків жінка Тигр і чоловік Змія нерідке поєднання, хоч у них і велика різниця по всім статтям. Шлюб і кохання цієї пари може або дуже швидко закінчиться, або ж навпаки, принести їм обопільне щастя. Справа в тому, що Тигр і Змія суперечливі знаки і у них мало точок дотику.

Змія-Чоловік і Тигр-Жінка є повними протилежностями. Вона надмірно активна, емоційна й запальна, а він хитрий, размерен і спокійний. Багато конфліктів виникне через елементарних ситуацій. Приміром, вони вирішувати відправиться у відпустку, він буде довгий час обмірковувати будь-яку дрібницю, а вона в останній момент може передумати і захотіти відправиться зовсім в інше місце.

Тигр-жінка обожнює знаходитися в центрі уваги, незалежно від того, де вона знаходиться: робота, вечірка або будинок. Змія-чоловік буде дуже страждати із-за цього, тому що ревнощі буде «гризти» його постійно. Ще одним недоліком даного союзу є те, що вона любить лідирувати, всі повинні підкорятися і чекати її вказівки, а він навпаки любить незалежність і воліє вирішувати проблеми без стороннього втручання. З-за цього не уникнути постійних конфліктів, до того ж Змія під час сварки не упустить можливість покритикувати свою кохану.

Сім’ї, в яких чоловік — Змія, а жінка — Тигр, зустрічаються нерідко, однак їх подальша доля неоднакова, багато що залежить від індивідуальних характерів. У них мало спільного, є різниця в життєвих установках, але при цьому кожен здатний сприяти партнеру. Цій парі важливо примиритися з недоліками і грамотно використовувати переваги кожного.

Чоловік Змія налаштований на те, щоб його обраниця була поруч з ним і бажано під його контролем і опікою. Тут є конфлікт інтересів, тому що жінка Тигр не має наміру підкорятися, вона не хоче проводити так багато часу вдома, їй важливо особистісний розвиток, кар’єрне зростання. Вона постійно прагне до нових емоцій, і все це нерідко виводить чоловіка Змію з себе, змушує ревнувати і відчувати себе непотрібним.

Щоб нейтралізувати протистояння, доведеться піти на компроміс. Змії слід дати більше свободи другій половинці, не чинити на неї тиск, але при цьому підтримувати в усіх починаннях, давати мудрі поради. Жінці Тигру в свою чергу варто прислухатися до слів партнера, тому що він і справді більш далекоглядний. Крім того, Тигру не варто забувати, що Змія потребує підвищеної уваги, не любить шумних компаній, воліє проводити час у спокійній обстановці.

Змія чоловік і Тигр жінка у відносинах

Жінка Тигр хоч і досить мудра, все ж їй необхідно відчувати вільною від задушливих обіймів чоловіка Змії. Він теж не страждає від нестачі мудрості, проте вона більше спрямована на бажання прив’язати до себе партнерку, після чого жити спокійно, розмірено і передбачувано. Все це він отримує від налагодженого стабільного графіка роботи, влаштованого побуту та тиші в сім’ї.

Від дівчини потрібно чимало терпіння і душевних сил, а також роботи над собою, для створення гармонійного союзу і згодом шлюбу з чоловіком Змією. Коли партнери, нарешті, усвідомлюють, що кожна людина-це окремий світ і зможуть оцінити достоїнства один одного, тоді у них почнеться медовий період спільного життя. Насправді ця пара зможе пройти кризу і піти по рівній дорозі щасливого сімейного життя.

Дівчина Тигр захоче бути поруч з сильним і надійним чоловіком Змією, адже вона досить розбірлива у своїх зв’язках і бачить людину наскрізь. Чоловік Змія в свою чергу чудово ладнає з повсякденними проблемами і придумає, як врівноважити і пом’якшити характер Тигра.

Сумісність Змія і Тигр у шлюбі

Шлюб, де об’єдналися чоловік-Змія і жінка-Тигр, відрізняється певною замкненістю. Обоє інтелігентні, що благополучно позначається на сумісності чоловіка-Змії і жінки-Тигра. Необхідно повністю довіряти другій половинці, інакше почнуться конфлікти і сварки. Щоб виключити непорозуміння, потрібно моментально вирішувати всі питання. Мрійливої по натурі жінці-Тигру слід у всьому підтримувати ранимого супутника. Чоловік-Змія потребує співчуття і схильний до депресивних станів. Вона повинна займатися побутом, а він буде їй допомагати по господарству.


Залишити відгук