Чоловік Змія і Жінка Змія Сумісність в Любові

Сумісність знаків, де чоловік Змія і жінка Змія, ґрунтується на привабливості їх характерів. Цей союз буде цікавим і інтелектуальним. Партнери добре відчувають один одного, і їм подобається насолоджуватися часом, проведеним разом. Спільне життя цієї пари часто комфортна і проста.

Взаємний інтерес виникне майже відразу, а їх спілкування буде протікати легко і вільно. Обидва партнери володіють високим рівнем інтелекту і широким кругозором, їм буде разом дуже комфортно. Також буде на руку природна інтуїція та чуттєвість Змій, вони будуть розуміти один одного з півслова і буквально відчувати емоції своєї половинки. Чоловік-Змія володіє хорошим логічним мисленням, скритністю, чуттєвістю. Жінка-Змія також розумна, потайлива, чуйна і кілька пасивна.

Зміїна енергія має «рівний» характер, у них немає вибухових сили і натиску, але вона більш стабільна. Для обох Змій дуже важливий у житті затишний, упорядкований будинок — ще один позитивний момент в скарбничку можливого сімейного щастя. З недоліків цієї пари можна виділити скритність обох партнерів — це може перешкодити подружжю налагодити емоційний зв’язок і духовно зблизитися. Однак ця скритність може зіграти і позитивну роль: у любові більше шансів в умовах закритості від сторонніх.Більшість Змій дуже вміло звертаються з грошима. Вони їх з розумом витрачають і вміють заробляти — хороший, великий плюс для сімейного щастя і благополуччя.

Якщо вірити китайським гороскопом сумісності, у чоловіка і жінки, народжених у рік Змії, виходять дуже гарні стосунки, і, якщо вони вирішать створити сім’ю, разом їм буде комфортно.

Відмінною особливістю цієї пари є закритість, прагнення до стабільних відносин і матеріальної забезпеченості. У чоловіка і жінки Змії завжди буде присутнім взаєморозуміння. Кожен знає, що у відносинах треба поводитися мудро, домовлятися і йти на невеликі компроміси, а жертовність — це нерозумно.

Разом з тим схожість якраз є джерелом проблем, оскільки партнери мають однакові слабкості і не можуть допомогти один одному з ними впоратися. Приміром, у них не так багато емоцій, і, якщо на початку роману жінка Змія є джерелом чуттєвості і любові, розпалює полум’я пристрасті, то з роками її запал слабшає. Обидва можуть впадати в депресії, і не один не може розбудити другого, тому починається період застою.

Ще одна проблема полягає в тому, що Змії дуже ревниві, і, якщо хоч один з них буде проводити поза домом занадто багато часу, можуть початися серйозні конфлікти. А таке дуже ймовірно, так як представники цього знака приділяють велику увагу зовнішньої діяльності.

Змія чоловік і Змія жінка у відносинах

Такий союз характеризується своєю закритістю — це одна з умов того, що у відносинах буде довго присутня любов. Кожен з партнерів дуже чуйний, однак, якщо вони будуть постійно відчувати жалість до себе, то шлюб розвалиться. Жінка буде зігрівати ці відносини, як джерело волі і любові, але чим старше стають партнери, тим частіше можуть виникати періоди депресій у обох. Найважливішим їх заспокоєнням стане затишний і тихий дім. Побут не доставить особливих труднощів, за умови, що вони чітко розділяють обов’язки.

Основною причиною чвар може стати ревнощі. Тому чим частіше вони проводять разом, тим менше причин для конфліктів. Коли дві Змії разом вони настільки поглинені любов’ю, що навіть не в змозі свариться. Відносини між ними складуться хороші як дружні, так і любовні.

Також в діловому партнерстві їх чекає успіх. Адже Змії, і чоловіки, і жінки мають чудову інтуїцію щодо грошей і ведення справ. При цьому вони ніколи не йдуть на невиправданий ризик. Вони обидва зможуть запросто зачарувати і навіть «загіпнотизувати» клієнтів.

Навіть те, що вони схожі, для них не привід сумувати разом. Адже кожен знає, як зробити приємно партнера і що може його дратувати. Хоч у цієї пари дохід буде хорошим, їм слід навчитися краще управляти коштами. Природна скритність обох може дати ефект, коли проживши разом довгий час, в один прекрасний момент вони зрозуміють, що майже нічого не знають один про одного. Тому їм важливо навчиться говорити про свої бажання.

Сумісність Змія і Змія у шлюбі

Шлюб, де чоловік-Змія і жінка-Змія, може бути гармонійним і спокійним. Щирі почуття відчувають один до одного обоє. Для того, щоб була сумісність чоловіка-Змії і жінки — Змії була хорошою потрібно проявити чуйність, а не займатися самобичуванням. Жінка-Змія зігріє родину своїм почуттям і «заправляє» силою волею чоловіка-Змії. Правда, з роками може з’явитися депресія у обох подружжя. Врятувати їх можуть міцні відносини і чіткий розподіл домашніх обов’язків. Головне, щоб вони робили все спільно.


Залишити відгук