Чоловік Змія і Жінка Півень Сумісність в Любові

Сумісність знаків чоловік Змія і жінка Півень має до тривалих дружніх і любовних відносин. У них схожа система цінностей і пріоритетів, але різні характери, тому вони майже не конфліктують. Відчуття достатку в матеріальному рухає обома знаками, а тому вони обоє готові багато трудиться заради отримання фінансового результату.

Чоловік-Змія і жінка-Півень складуть непоганий союз, здатний на тривалі і емоційно глибокі відносини. Чоловік-Змія володіє чарівністю, які не може не привертати увагу протилежної статі. Він дотепний, веселий і часто вдалий в самих різних сферах життя. Часто такі чоловіки піддаються спокусі і користуються своєю привабливістю. Цей ловелас цілком можливо захопиться Півнем-жінкою. Ця особа за будь-яких обставин притягує погляди.

Жінка-Півень завжди чудово виглядає, а її відкритість і оптимізм підкорює серця ще більш ефективно. Вона не буде відчувати нестачу в шанувальників, і це цілком може принести їй славу серцеїдки, але зловживати цим вона не буде і вже тим більше не схильна до зрад. Особливої уваги у цій парі заслуговує фінансова сторона — гроші у цієї будуть, і швидше за все їх буде багато. Зміїна розсудливість і обережність і півнячий напір сприяють заробляння матеріальних благ. Проте на цьому ж грунті можуть бути і розбіжності, адже чоловік-Змія схильний до накопичення, а жінці-Півневі просто необхідні яскраві вбрання, епатажні прикраси і просто показові дрібнички. Завжди можна домовитися, було б бажання.

Згідно з китайським гороскопом сумісності, пара чоловіки Змії і жінки Півня — відмінне поєднання для романтичних стосунків, які потім переростають у міцний шлюбний союз. На людях вони рідко демонструють пристрасть, зате наодинці віддаються їй повністю. Обидва націлені на матеріальне благополуччя, люблять порядок і в справах, і в побуті. При цьому характери у них різні, і всі разом забезпечує практично повну відсутність конфліктів.

Жінка Півень любить бути в центрі уваги, і це потрібно враховувати чоловікові Змії. Він володіє мудрістю, яку йому захочеться демонструвати кожен раз, коли обраниця буде проявляти запальність, напористість і безкомпромісність. Але якщо він не буде давати їй виражатися, вона відчує себе пригнобленої, і це призведе до складнощів у відносинах. Чоловікові Змії слід пустити свою мудрість в інше русло: зрозуміти характер жінки Півня, і не тиснути на неї своїм авторитетом.

При правильному підході партнери дуже корисні один одному: чоловік Змія згладжує гострі моменти, а жінка Півень вносить активність і різноманітність у спільне життя. Їм слід заздалегідь обговорити всі нюанси побудови побуту, тому що кожен звик все робити по-своєму, і для початку потрібно виробити загальну систему.

Змія чоловік і Півень жінка у відносинах

Чоловік Змія здатний працювати багато і старанно коли в цьому є необхідність, в іншому випадку він захоче «лежати на сонечку». У зв’язку з цим жінка Півень повинна приборкати свій трудоголізм і віддати головну роль добувача своєму чоловікові. Її надмірне напруження може призвести до виснаження і нервового зриву, ось тут чоловік Змія проявить себе і зможе її заспокоїти і підтримати. Ці партнери взагалі легко спілкуються на різні теми, у них дозрівають нові ідеї і творчі підходи.

Це чудовий союз, який здатний перерости в сім’ю. Хоч на людях пара не показує свої пристрасні стосунки, але вдома, залишившись наодинці між ними, немов електричний струм проскакують іскри пристрасті. Змія і Півень відмінно врівноважують і доповнюють один одного, а також їм легко все робити спільно.

Чоловік Змія витривалий і сильний, і йому подобається виробляти приємне враження на оточуючих. Однак жінка Півень любить купатися в увазі та променях слави не менше. А якщо врахувати її запальність, звичку говорити, що думає, не піклуючись про наслідки, то вона цілком може викликати роздратування у мирного чоловіки Змії. Почавши боротьбу за увагу в суспільстві, вони ризикують потерпіти крах сімейного життя.

Саме тому, якщо чоловік Змія хоче зберегти союз з жінкою Півнем, йому доведеться навчитися вчасно зупинятися в демонстрації свого гострого розуму і гарного почуття гумору, і давати своїй дружині теж насолодитися увагою знайомих і друзів.

Сумісність Змія і Півень у шлюбі

Якщо чоловік-Змія і жінка-Півень створять комфорт в будинку, то у них буде чудовий союз. Важливо не перетворити своє житло в притулок для друзів. На це вони здатні, завдяки своїй товариськості. Для того, щоб була хороша сумісність між чоловіком-Півнем і жінкою-Змією потрібно суворо виконувати деякі умови. Жінка-Змія зобов’язана оточити чоловіка-Півня своєю турботою. Значить їй слід обмежити коло своїх знайомих. Він потребує максимального уваги від своєї обраниці. В іншому випадку чоловік-Півень впаде в депресію, і спільне життя буде жахливою. Жінка-Змія повинна побачити в своїй дружині зворушливого душевного людини.


Залишити відгук