Чоловік Змія і Жінка Щур Сумісність в Любові

Сумісність знаків східного гороскопу, де чоловік Змія і жінка Щур, швидше за все, буде серйозним випробуванням для обох. Тому вони не відразу привернуть один одного при першій зустрічі. Однак кожному із цих партнерів є, що дати іншому, якщо вони все-таки зважаться бути разом, не дивлячись ні на що.

Чоловік – Змія поєднав у собі всі переваги сильної статі. Він розумний, дотепний, цікавий у спілкуванні, привабливий зовні, і вбиває наповал своєю харизмою і сексуальністю. Не встоїть перед ним і Щур, яка відразу ж виділить Змію з натовпу. Ця дама цілком може зацікавити Змію. Від природи Щур чарівна і ніколи не скаржилася на брак спілкування з чоловіками. На перший погляд, Щур весела і добродушна, хоча насправді холодна й байдужа до оточуючих. Але закохана Щур абсолютна протилежність. Вона з головою поринає в почуття, повністю віддавшись коханому. Жінка-Пацюк і Чоловік-Змія відразу помітять один одного, проте цей союз навряд чи буде щасливою.

Шлюб зі Змією випробування не з легких, тому Жінка-Пацюк прив’язавшись до свого партнера, сама того не бажаючи, стане заручницею своїх почуттів. При майстерному вмінні ладити з людьми, Чоловік-Змія не здатний бути хорошим лідером, швидше, з нього вийде відмінний диктатор. Він постійно буде чіплятися до партнерки і звинувачувати її в зрадах та інших помилках, що буде призводити до конфліктів. Він так само постарається замкнути свою обраницю на замок, що дуже згубно може позначитися на ній. Щурові найкраще підійде спокійний, врівноважений і впевнений у собі партнер.

У чоловіка Змії і жінки Щури неоднозначна сумісність. Найчастіше між представниками цих знаків взагалі не виникає тяжіння. Якщо зав’язуються стосунки, це відбувається довго, спочатку вони пізнають один одного, складають уявлення про характери і особистісних якостях. Кожен знаходить в партнері якісь переваги, які можуть бути корисні.

Змія — це дуже сильна і самобутня особистість, яка знає, що їй потрібно в житті. Жінка Щур цілком в змозі оцінити ці якості і зрозуміти, що бути з таким чоловіком набагато безпечніше: він допоможе їй уникнути багатьох неприємностей, з якими їй доводиться стикатися, ведучи активну і діяльну життя.

Жінка Щур буде заражати Змію оптимізмом, адже вона з легкістю йде по життю і завжди вірить в успіх. З нею чоловік стане більш рішучим. Але все це можливо тільки в тому випадку, якщо кожен з партнерів прийме іншого таким, який він є, не буде критикувати і доводити власну перевагу.

Чоловікові Змії потрібна ніжна і покірна обраниця, а Щур цінує свою свободу і ніколи нікому не підкоряється. Це іноді дратує партнера, а сама Щур може заводитися з-за того, що чоловік не дуже активний: вона не уявляє, як можна сидіти на місці, коли стільки можна зробити.

Змія чоловік і Щур жінка у відносинах

Коли відносини між ними зав’яжуться, Пацюк зрозуміє, наскільки Змія спокійний і мудрий, а також відчує його приховану внутрішню силу і потенціал. Якщо жінка Щур візьме чоловіка Змію таким, який він є, то вони зможуть разом уникнути безлічі пасток і обманів, які часто потрапляє Щур. В свою чергу він буде пишатися її вмінням безстрашно йти вперед, оцінить її бажання кращого життя, амбітність і віру в успіх.

Ці індивідуальні особливості кожного і є самим важливим, ніж вони можуть поділитися, навчити і навчитися, за умови, що обидва не впадуть у егоїзм. Інакше разом їм не ужитися – вони будуть критикувати і дорікати один одного до моменту, поки один з них не махне рукою і подасться шукати щастя в іншому місці.

Чоловік Змія шукає у відносинах душевну близькість і тепло, відданість і в якомусь сенсі покірність. Інтимна сторона союзу порадує обох. Однак це не є найважливішим аспектом. Він може почати контролювати партнерку, з-за бажання утримати її поруч біля себе. Однак жінка Щур досить норовлива і така поведінка чоловіка їй однозначно не сподобається. Вона ж не хоче в один прекрасний момент втратити себе. Тому Щур навряд чи виправдає очікування Змії, оскільки в ній немає майже нічого з того, що він бажає отримати.

Що ж стосується Пацюки, то вона не любить сидіти вдома, їй рухає жага пригод і отримання нових вражень. Тому вона звикла багато бігати, метушитися, живучи у вічному неспокої і напрузі сил. Так, що повільність та абсолютний спокій чоловіки Змії буде виводити її з себе, а стримуватися вона не звикла.

Чоловік Змія зацікавлений у хороших відносинах з жінкою Пацюком повинен перестати надмірно тиснути і контролювати її. Навчившись давати їй волю, він також залишиться у виграші, оскільки вона почне з ще більшим ентузіазмом займатися господарством, дітьми та веденням інших справ. Шлюб і сім’я складуться успішно в такому союзі, якщо вони зможуть проявити достатньо терпіння і такту по відношенню один до одного.

Сумісність Змія і Щур у шлюбі

У шлюбі, який побудують чоловік-Змія і жінка-Щур не можна займатися тільки побутом. Обоє люди духовні і цікаві. Мудрий і стриманий по натурі чоловік-Змія не наділений романтикою. Але, якщо жінка-Пацюк побажає, то стане для нього самою чарівною і привабливою. Він зможе відбити її у цілого світу шанувальників. Чоловік-Змія буде захоплюватися своєю багатогранною супутницею, яка наділена естетичними манерами. Жінка-Пацюк повинна пам’ятати про душевну стороні характеру чоловіка. Це сприятливо позначиться на сумісності чоловіка-Змії і жінки-Щури, яка буде очевидною.


Залишити відгук