Чоловік Змія і Жінка Кролик Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Змія і жінка Кролик ґрунтується на вмінні віддавати партнеру те, що йому потрібно не тільки на фізичному плані, але і на духовному. Між ними є сильне сексуальне тяжіння, однак секс не може стати фундаментом для міцних і здорових відносин. Адже сім’я і шлюб не будуються на простому захоплення, для цього потрібні терпіння і усвідомлення цінності відносин.

Поєднання знаків Кролик і Змія не являє собою романтичний ідеал пари. Їх сумісність не настільки хороша, але, повторимося, немає абсолютно поганих і абсолютно хороших комбінацій. Жінка – Кролик відкрита всьому новому і дуже допитлива, любить вечора з рідними і близькими. Вона товариська, розумна, дипломатична. Сім’я у неї стоїть набагато вище роботи. Чоловік – Змія складна особистість, у нього жорсткі принципи і життєві закони. Щоб домогтися його розташування і створити міцний сімейний союз, доведеться докласти чимало сил і енергії.

Кролик-Жінка і Змія-Чоловік можуть створити гармонійний союз, якщо будуть працювати над своєю любов’ю. Для розуміння цінності їх спільного життя, Кролиці-Кішці і Змію потрібно досягти точки кипіння. Після цього приходить розуміння важливості союзу та сімейних відносин, починається спокійне, розмірене і гармонійне життя. У справах любовних у цієї пари не буде проблем, їм не властиво сором і подобається пробувати щось новеньке.

Сумісність чоловіка Змії і жінки Кролика перспективна в плані духовного розвитку. Партнерам доведеться докласти чимало зусиль задля взаєморозуміння, а оскільки у них різна душевна організація, кожен отримає безцінний досвід. Разом з тим у них є чимало спільного, тому союз буде утворений не на порожньому місці.

Обидва партнери віддають перевагу спокійне життя, в якій немає конфліктів. При цьому жінка Кролик — натура дуже вразлива, глибоко переживає навіть дрібні проблеми. Чоловік Змія не такий чутливий, що він практичний, для нього закони логіки і здорового глузду зрозуміліше, ніж емоційні переживання. З одного боку, така різниця буде провокувати конфлікти із-за нерозуміння.

З іншого боку, партнери постійно будуть дивувати один одного, їм має бути цікаво відкривати щось нове, бачити інший рівень сприйняття. При цьому важливо саме розуміння, а не спроби перероблення. Чоловік Змія, будучи владним і впевненим в собі, можливо, захоче змінити жінку Кролика, підпорядкувати її своїм поглядам і змусити жити за його системі. Все це може призвести до конфлікту.

При вирішенні проблем не повинно бути ні ультиматумів, ні агресії. Тільки якщо кожен прийме іншого таким, який він є, з’явиться можливість прийти до консенсусу. Важливо, щоб жінка Кролик і чоловік Змія не сумували разом, для цього варто шукати нові спільні захоплення.

Змія чоловік і Кролик жінка у відносинах

Чоловік Змія і жінка Кролик по своїй натурі не занадто вимогливі до життя. Вони вміють задовольнятися малим і нечасто будують надто амбітні плани. В цьому вони дуже схожі. Другим об’єднуючим моментом є бажання жити звичайним традиційним побутом, рівно і стабільно.

Жінка Кролик по своїй природі більш неспокійна, тому навряд чи буде шукати на стороні пригоди – їй достатньо різноманітності в спілкуванні з дітьми, вдома і на роботі, щоб прагнути занадто далеко за новим досвідом. Чоловік Змія з працею змінює свої звички і намагається бути контролюючим особою у своїй родині. Його інстинкт власника теж не дасть йому ходить наліво. Таким чином, життя цієї пари буде спокійним і розміреним.

Важливо, щоб їх спільне життя при всьому її спокій не була нудною, для цього партнери повинні працювати над собою, змінювати свій характер на краще. Адже в цьому житті нікому не вдасться тихо пливти за течією, без сильних потрясінь і крутих поворотів. Так що в цьому союзі все теж зовсім не безхмарно.

Щоб підтримувати стабільність в любові і шлюбі, обом доведеться неабияк потрудитися. Але першим ділом чоловік Змія і жінка Кролик повинні прийняти партнера таким, який він є, намагатися обходитися без вимог і ультиматумів. Агресія і тиск неприпустимі у відносинах. Оптимізм, віра у відносини і терпіння здатні творити чудеса. Розуміння, що інша людина мислить і розуміє все по-своєму, допоможе не очікувати від нього неможливого.

Сумісність Змія і Кролик у шлюбі

Шлюбний союз, який створять чоловік-Змія і жінка-Кролик, буде міцним. Важливо, щоб дружина віддала перевагу спілкування з обранцем, а не з друзями та знайомими. Чоловік-Змія досить ревнивий і вимагає до себе максимум уваги. Обом подружжю потрібні спокійні і солідарні відносини. Про це варто завжди пам’ятати, щоб сумісність чоловіка-Змії і жінки-Кролика була хорошою. У нього є комплекси, які допоможе побороти жінка-Кролик. Головне, щоб вона не зламала завзятість до життя та створення сім’ї у чоловіка-Змії. Інакше, у нього почнуться стресові стани, з’явиться втома і апатія. Жінка-Кролик повинна взяти на себе вирішення побутових питань.


Залишити відгук