Чоловік Змія і Жінка Кабан Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Змія і жінка Свиня може скластися лише на основі спільних інтересів. Їх відносини, швидше за все, почнуться з дружби або ділових контактів. Головне, щоб відмінності в характерах стимулювали розвиток відносин, а не навпаки вели до розриву.

Чоловік-Змія і жінка-Свиня мають не дуже багато шансів створити зразкову сім’ю. Ідилія тут малоймовірна. Чоловік-Змія — це дуже складна людина, з багатим внутрішнім світом і кипучої розумовою діяльністю. Він завжди має свою думку, і йому дуже складно нав’язати свою точку зору. Його тверезий розум і розважливість, як правило, беруть гору над почуттями.

Жінка-Свиня — дуже довірлива, добродушна і імпульсивна дама. Вона часто потрапляє в емоційну залежність від партнера, що часто робить її вразливою. Подібна нерівність темпераментів буде складно подолати. Змії-чоловікові потрібна більш «глибока» і спокійна супутниця життя, а Свині-жінці — менш потайний і більш душевний попутник. Вони все ж можуть зійтися і полюбити один одного, але в будь-якому випадку ця пара нетипова.

У чоловіка Змії і жінки Кабана складна сумісність: це різні люди, спільних інтересів у них, як правило, мало, при цьому обидва не ведуть занадто активний спосіб життя, тому можуть нудьгувати разом. Якщо у них трапляється роман, він починається з ділових або дружніх відносин і розвивається поступово.

Щоб залишитися разом, кожному треба вносити різноманітність у повсякденність. Жінка Кабан може, наприклад, змінювати свої образи, а чоловікові слід навчитися бачити незвичайне і цікаве в обраниці.

Жінка Кабан хоче емоційності і гострих відчуттів, зі Змією їй буває нецікаво, його діловитість і раціональність нерідко виробляють відштовхуюче враження. Його вибиває з колії її легкий характер з часткою примхливості. Швидше за все чоловік Змія спробує домагатися від партнерки правильної поведінки за допомогою тиску, яке однозначно зустріне відсіч. Він буде виражений ірраціонально, що ще більше розлютить. Словом, для розуміння в цій парі потрібна серйозна робота.

Якщо почуття сильні, є можливість залагодити конфлікти і зробити відносини більш гармонійними. Змії слід полюбити жіночність супутниці, а їй — оцінити його розсудливість і мудрість. Крім того, потрібно побудувати план різноманітного спільного дозвілля.

Змія чоловік і Кабан жінка у відносинах

Чоловік Змія і жінка Свиня по своїй натурі далеко не найактивніші люди і їм може не вистачити потенціалу на розвиток відносин. Якщо відсутній динамічний початок, в парі можуть складеться рівні, нейтральні взаємодії і люди будуть залишатися поруч за звичкою. Відносини, зрештою, можуть стати діловими і формальними, якщо кожен з партнерів не постарається змінити це. Внести пристрасть і натхнення може як чоловік, побачивши у своєї обраниці щось більше звичного йому, так і жінка, приміряти новий образ.

Мудрість і глибина чоловіки Змії можуть бути оцінені жінкою Свинею, а її довірливість і наївність просто дивують партнера. Він може за звичкою спробувати натиснути на партнерку, щоб вона почала дотримуватися правил його життя, але холодний аналіз, планування і відсутність емоційності для цієї дівчини просто нестерпні. Може статися так, що кожен буде бачити в партнері більше недоліків, ніж переваг, а все, що є хорошого в пари, не усвідомлюється, як справді значуще.

Вийти у них побудувати любовні стосунки чи ні, багато в чому залежить від чоловіка Змії. Він витривалий і сильний, твердо стоїть на ногах і тверезо дивиться на життя, добре розуміє людей, прекрасний організатор і виконавець, який бачить попереду мету і йде до неї.

Дівчина Свиня більш поверхнева, чутлива і дуже емоційна. Їй важко вибирати в житті і залишатися відданою якому-небудь одній людині або справі. Тому в союзі зі Змією вона почне звикати до порядку та в цілому буде залежати від партнера. Поруч з цим чоловіком вона відчує стабільність, він стане для неї опорою і надією на щасливе майбутнє.

Сумісність Змія і Кабан у шлюбі

Щоб шлюб, який створять чоловік-Змія і жінка-Кабан був благополучний, необхідно додати в нього не тільки романтику, але і справжні почуття. Головне, не лізти занадто глибоко в душевні нетрі один одного. Тоді сумісність чоловіка-Змії і жінки — Кабана буде очевидною. Для зміцнення союзу жінка-Кабан повинна приділяти багато уваги другій половинці. Від неї вимагається ніжність і м’якість у спілкуванні з чоловіком-Змією. Це тільки зовні він виглядає активним і витривалим. Насправді вона додасть йому життєрадісності і енергії.


Залишити відгук