День Народження 23 Березня: Знак Зодіаку — Овен

Волелюбними Овнами, народженими 23 березня, керує справжній вічний двигун. Рухливий і енергійний, ви перебуваєте в постійному пошуку змін і інтелектуальних завдань. Індивідуаліст за природою, ви відстоюєте свою незалежність, слідуючи власним шляхом. Ви не тільки діяч, але і мислитель. Спершу ви вивчаєте ситуацію і тільки потім беретеся за справу. Як ідеолог, ви прекрасно проявляєте себе в команді, працюючи в областях, що вимагають спілкування. Людина дії, ви розглядаєте життя як безупинну гонку за пригодами та яскравими емоціями.

Хоча з’явилися на світ 23 березня не надто піклуються про своє здоров’я, принаймні підручники та книги по медицині можуть дати їм загальне уявлення про те, що корисно людині. Єдина проблема полягає в тому, щоб змусити їх прочитати ці книги. Народжених 23 березня можна переконати у необхідності здорового способу життя, лише підкресливши, що цей засіб краще інших підвищує працездатність. Мабуть, подібний аргумент виявиться для них вагомим, і вони його приймуть. Якщо ж цього не станеться — залиште подальші спроби. В силу своєї надмірної допитливості народжені 23 березня можуть втомити свій мозок. А тому так важливо періодично давати відпочинок — в цьому допоможуть секс, сон, фізичні вправи.

Народжених 23 березня, здається, цікавить буквально все, але в процесі пізнання вони так чи інакше повертаються до фундаментальних матерій — подій, думок, почуттів і ідей, пов’язаних з перебуванням людини на цій Землі. Питання життя і смерті, молодості і старості, основні людські емоції — ось що викликає підвищений інтерес у особистостей цього дня. Їх науковий підхід до життя, і хоча зовсім необов’язково, що вони виявляться вченими, у своєму прагненні докопатися до істини, експериментуванні, творчому пошуку більшість з них дуже нагадують таких.

Знак Зодіаку 23 Березня — Овен

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку належить до вогненним знакам, які володіють наступними якостями: ентузіазм, сміливість, прагнення до незалежності.

Планета Управитель: Марс. Зумовлює активне життя, а також безпечність. Ця планета — головний покровитель для медичних працівників, артистів, вчителів, політиків. Планета у вигнанні – Венера. Відповідальна за грубість і відсутність витонченості.

23 березня народжуються сильні яскраві індивідуалісти, їх знак Зодіаку – Овен. Вони незалежні індивідуалісти, люблять і цінують свободу, переповнені енергією і, здається, зовсім не знають втоми. Зміни і складні задачки для розуму – ось їх стихія. Народжені в цей день Овни не кидаються оскаженіло на барикади, вони воліють спочатку вивчити і обміркувати ситуацію. З них виходять відмінні ідеологи і спеціалісти по зв’язках з громадськістю. Ці люди обожнюють спілкуватися з людьми і чудово вміють це робити. Пригоди і сильні почуття – ось їх основні життєві цінності і те, що цим людям найдорожче.

Народжені 23 березня не візьмуть неопробированной концепції або ідеї, та й самі не стануть оперувати неперевіреними фактами. Висновки вони роблять тільки на базі власних спостережень. Відповідно їх непросто обдурити або ввести в оману, оскільки розумовий процес спирається на тверду міць життєвого досвіду. З іншого боку, такий підхід до життя є однобоким, тим більше, що, звикнувши до нього, людині важко від нього відмовитися. Народжені в цей день можуть проявляти зайву впертість і ні за що не відмовляться від своїх переконань, навіть якщо їм будуть пред’явлені сильні контраргументи.

Народжені 23 березня — особистості досить різнобічні, коло їх спілкування не замикається в якій-небудь певній сфері. Вони не бояться ризикувати, але їм слід побоюватися безрозсудного авантюризму — будь то в казино або в ще більш азартної повсякденності. Тим не менш сильні фізичні імпульси, властиві з’явилися на світ у цей день, потребують свого вираження, а це найчастіше пов’язано з небезпекою. Хоча, як правило, цікавість цих людей замикається на традиційній сфері, іноді трапляється, що в зоні їх уваги виявляються дивні обставини і суб’єкти. Мабуть, саме тут позначається властива їм неординарність, яка часто так і залишається загадкою для оточуючих.

Як правило, народжені в цей день відчувають особливу прихильність і любов до дітей, навіть якщо у них самих немає потомства. Але це зовсім не означає, що ці люди інфантильні, романтичні або грайливі. В їх відношенні до підростаючому поколінню — так само, як і в усьому іншому, — позначається науковий, грунтовний підхід, а зовсім не суб’єктивний чи емоційний. Незважаючи на різноманіття своїх інтересів, головним об’єктом вивчення для тих, хто народився 23 березня, залишається людина — особливо в частині, що стосується його еволюції. І знову-таки в основі лежить науковий підхід, а зовсім не пошук душевного тепла або комфорту. Ось чому з’явилися на світ 23 березня, так захоплено пізнаючи оточуючих, залишаються егоїстами в особистому житті.

Чоловік Овен — народився 23 Березня

Чоловіки, які народилися 23 березня, можуть пишатися наступними відмінними рисами: динамічністю, ініціативою, стрімкістю, прямолінійністю. Чоловік-Овен – класичний харизматик та лідер, який не сприймає суперництва з жінкою, а тому, вибираючи стосунки на все життя, віддає перевагу ніжним і пасивним особам, повністю готовим віддати йому кермо правління. При цьому Овен категорично не сприймає не тільки зрад, але навіть флірт на стороні.

Жінка Овен — народилася 23 Березня

Жінки, народжені 23 березня, характеризуються такими рисами: впевненістю, непередбачуваністю, благородством. Жінка-Овен – яскрава, сильна, авторитарна і активна, з завищеною зарозумілістю, яка має постійну потребу бути незалежною. По натурі представниці цього знака оптимістки, щедрі і марнотратні натури, які віддають перевагу непрактичні подарунки – емоції для них важливіше матеріальних благ. Ідеалістка, філософ, жінка-Овен часто говорить те, що думає, не боячись образити співрозмовника.

День Народження 23 Березня

Люди, що народилися 23 березня, з’явилися на світ під знаком Овна, і володіють майже всіма основними рисами характеру, притаманними цьому знаку зодіаку. Їх відрізняють відкритість і прямота, життєрадісність і бадьорість, активність і комунікабельність.

Народжених 23 березня знак зодіаку Овен, переповнюють ідеї та прагнення, вони легкі на підйом, швидко починають будь-які справи, і, як правило, доводять їх до переможного кінця. Але, перш ніж почати, вони добре обмірковують шляхи реалізації, і ретельно зважують можливі наслідки. Їх плюс в тому, що роблять вони це дуже швидко, і майже не помиляються, завдяки вродженій інтуїції і умінні «відчувати» людей. Довіряти неперевіреній інформації – не в їхніх правилах. Народжені 23 березня знак зодіаку Овен, люблять говорити правду, незважаючи на те, подобається це оточуючим людям. Прагнення домогтися істини межує з упертістю і якщо вони в чомусь впевнені, переконати буде вкрай складно. Звикли самі оперувати доведеними фактами, вони чекають того ж від співрозмовника, порожня балаканина їх не влаштовує і навіть дратує, і це роздратування вони не стануть приховувати.

У більшості своїй ці люди є максималістами. Їх любов – сильна і палка, дружба – міцна і вірна, а захист – надійна. Їх цілеспрямованість зносить все на своєму шляху, домагаючись мети, вони вражають завзятістю і натиском. Овен – знак вогню, і це добре простежується в поведінці людей, що народилися 23 березня знак зодіаку-Овен. Вони люблять все нове і незвідане, і прагнуть пізнати, швидко запалюються зацікавила ідеєю, і ведуть за собою оточуючих. «Горя» новою метою, вірять у свої сили, не бояться труднощів, небезпек і екстриму. У сімейних відносинах Овни часто є лідерами. Володіючи невгамовною енергією і організаторськими здібностями, вони люблять влаштовувати всілякі ігри та свята, пікніки, походи і поїздки.

Народжені 23 березня знак зодіаку Овен, мають безліч різнобічних інтересів і захоплюються масою речей, вони ерудовані в різних темах і виступають цікавими співрозмовниками. Спілкування з ними цікаво і пізнавально, вони відкриті, люблять ділитися своїми знаннями та досвідом, а також перебувати в центрі уваги. Овни відмінно ладнають з дітьми, вміють їх розважити і захопити розповідями, книгами та іграми. З протилежною підлогою вони також легко знаходять спільну мову, завдяки своїй харизмі, життєрадісності, і вміння розбиратися в людях. Наділені неабиякими розумовими здібностями і життєвою енергією, вони намагаються спрямувати свої сили на досягнення добрих і високих цілей.

Народжених 23 березня знак зодіаку Овен, можна сміливо назвати оптимістами, але вони не з тих, хто дивиться на світ крізь «рожеві окуляри». Всі ситуації вони оцінюють реалістично і розсудливо, при цьому твердо вірячи у свій успіх. Серед них важко знайти людей, які прокидаються вранці і йдуть на роботу з поганим настроєм. Та й взагалі, гарний настрій – це їх звичайний стан, а ранковий девіз – «Я бадьорий і сповнений сил!» Від життя вони чекають справедливості і хороших подій, а від людей – чесності і відкритості.

Любов і Сумісність

Яскравий, товариський і веселий, ви незмінно залучаєте друзів і шанувальників. У любові ви пристрасні й щедрі, хоча боїтеся проявляти надмірну відкритість. Ви цінуєте свободу більше, ніж надійність, і віддаєте перевагу спілкуватися з тими, хто розділяє ваші інтереси.

З іншими знаками Вогню — Лев і Стрілець, Овен може створити прекрасну пару, де взаєморозуміння буде на високому рівні. Хоча в будь-якому поєднанні цих пар, обом доведеться зменшити свій запал, щоб сім’я рівноправно розвивалася. Непоганий і навіть перспективний союз обіцяє бути Овну з представниками знаку Водолія, Терезів і Близнюків. Знаки повітря не дадуть охолонути Вогню, але потрібно бути обережними, щоб вогонь не перетворився на величезне полум’я. Зовсім не сумісні Овни з Рибами, Козерогом і Скорпіоном. Когось з них вони взагалі не сприймають, а з ким-то не знайдуть спільну мову.

Робота і Кар’єра

Народився 23 березня людям не дають спокою фундаментальні філософські питання, сенс життя, історія людства на землі. Ці людям чужий містицизм, їм ближче науковий підхід і перевірка всіх фактів і тверджень. Без доказів, на віру вони не візьмуть нічого. Самі вони роблять висновки лише на основі свого досвіду або своїх спостережень. Обдурити їх взагалі складно. Буває, в цьому вони впадають у крайнощі і не відмовляються від своїх поглядів навіть перед обличчям логічно обґрунтованих аргументів.

Здоров’я і Хвороби

Народилися 23 березня, як правило, повністю нехтують своїм здоров’ям і дотриманням необхідних правил по його підтримці. Переконати хоч якось зайнятися собою їх можна, тільки загостривши увагу на тому факті, що це підвищить їх працездатність.

Якщо і це не подіє, то іншим яким-небудь шляхом змусити Овна звернути увагу на своє здоров’я просто не вийде. Народилися 23 березня часто перевтомлюються, в тому числі від великої кількості інформації. Їм особливо важливі періоди розслаблення, регулярний секс, фізична активність, достатня кількість годин сну.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди з м’яким характером, вони добрі, спокійні. Швидко сходяться з людьми, у них багато знайомих серед впливових людей. Друзі їх просто обожнюють і завжди готові надати допомогу. Народжені в цей день люблять порядок, люблять подорожувати, змінювати місце проживання, займатися різними справами, тому що одноманітність їм не подобається. Їм необхідно бути розважливими, цим людям від природи дано унікальні здібності, але вони можуть самі себе погубити, якщо будуть потурати своїм примхам. Але якщо вони спрямують всі свої здібності в потрібне русло і правильно робитимуть тими талантами, якими їх щедро обдарували Небеса, вони будуть щасливі і благополучні, їх життя буде схожа на прекрасну казку.

Поради Овнам, Народженим 23 Березня

Ці люди дуже люблять і цінують ризик, їх вабить небезпека. Захоплень та хобі у них зазвичай досить багато, причому дуже різних. Що стосується своєї любові до пригод, то цю рису характеру їм краще навчитися усвідомлено контролювати. Основне хобі цих людей – це завжди вивчення людини, його шляхи, молодості і старості.

Особливий інтерес у народжених 23 березня викликають діти, навіть якщо у них немає своїх дітей. Однак це не говорить про м’якості їх натури, так як і до дітей у них інтерес скоріше науково-пізнавальний. Взагалі це дуже незвичайні люди. Але, на жаль, надто часто вони виявляють надмірний егоїзм, який парадоксально поєднується в них з пізнанням душ інших людей.


Залишити відгук