Чоловік Змія і Жінка Бик Сумісність в Любові

Сумісність знаків чоловік Змія і жінка Бик є класичним сприятливим поєднанням знаків любові. При цьому не слід впадати з хибну ілюзію щодо того, що їхнє спільне життя буде суцільним святом і у партнерів завжди буде повне взаєморозуміння.

Союз Змія-Чоловік і Бик-Жінка буде непорушний. Чоловік, завдяки своїй інтуїції, зможе вловити настрій своєї коханої, допоможе їй вирішувати будь-які питання, і не буде боротися за місце глави сімейства. По суті, саме це і потрібно Бику, вона повинна бути скрізь перша, відчувати, що її потребують і у неї вірять. В подяку за добре ставлення до себе жінка оточить свого коханого турботою і ніжністю, а Змія, в свою чергу, оцінить її старання.

Бику не варто розслаблятися, найчастіше Змія просто створює видимість покірності для того щоб не виникало конфліктів, тому жінці не варто перегинати палицю і надмірно користуватися своїми лідируючими позиціями в сім’ї, тим більше, що згодом це може призвести до жахливого результату. Змія обожнює пригоди, і якщо дружина буде щось не влаштовувати, він вирушить на полювання для пошуку нової жертви. Найчастіше, завдяки гострому розуму Змія робить все продумано, тому Бик і не підозрює про будь-яких неприємних інцидентів.

У чоловіка Змії і жінки Бика дуже сприятлива сумісність. У цій парі є духовна близькість, обидва мають приблизно однакові погляди на життя. Вони ставлять на перше місце матеріальний добробут, стабільність, взаємну довіру та повагу.

Ні чоловікові Змії, ні жінці Бику не потрібні сюрпризи в сімейному житті. З цієї причини обидва є ідеальними партнерами один для одного: він знає, чого очікувати від обраниці, а вона може повністю покластися на Бика в усьому, в тому числі і у фінансових питаннях. Зазвичай чоловік Змія може забезпечити сім’ю, проте жінці Бику не варто займатися однією лише побутом, вона цілком може одночасно вести господарство, та робити успішну кар’єру.

Оскільки партнери дивляться на життя приблизно однаково, їм легко говорити на будь-які теми, спільно вирішувати проблеми, вносити конструктивні пропозиції. При цьому будь-яке питання буде вивчено досконально, і вихід дійсно виявиться самим вірним.

Що стосується конфліктів, то вони трапляються в будь-якій парі. Це два владних типу, які впевнені у своїй правоті. Чоловік Змія нерідко буває ревнивим, і йому захочеться все знати про обраницю, а вона в свою чергу буде прагнути до лідерства і автономії. Але не потрібно намагатися підпорядкувати партнера, міцні стосунки можливі тільки в атмосфері підтримки і довіри.

Змія чоловік і Бик жінка у відносинах

Основні загальні риси у них збігаються: обидва дбайливі, дуже відповідальні, практичні, цінують сім’ю і будинок, легко вирішують побутові труднощі і готові працювати на благо своїх дітей. Насправді між Змій і Биком існує хороше взаєморозуміння і разом вони здатні обговорювати все, що завгодно і знаходити конструктивні рішення.

Жінка Бик довіряє чоловікові Змії, а він в свою чергу точно знає, чого можна очікувати від цієї дівчини. Вони міцно поєднані на духовному рівні. Відносини таких партнерів будуть досить стабільними, але не захоплюючими. Несподіваних подій, яскравих вражень у такої пари буде небагато. Просто для них набагато важливіше відданість і надійність партнера, ніж некеровані пристрасті.

Незважаючи на відмінну сумісність, в цьому союзі також виникають конфлікти. Жінка Бик владна і вперта, а в парі з чоловіком Змією, який за великим рахунком буде з нею згоден, вона захоче ще більше влади над ним. Також вона схильна довгий час зберігати свою автономність і розпоряджатися собою, не радячись з партнером.

Чоловік Змія прагматичний і головною метою для нього є його особистісне зростання. Для того щоб докладати максимум зусиль у роботі він повинен мати понад мотивацію, в якій буде закладена перспектива подальшого розвитку і підвищення матеріального достатку. У певному сенсі цей чоловік більш творча і шукає натура. Якщо жінка Бик надасть йому можливість для реалізації задуманого, то такий союз складеться найкращим чином.

Сумісність Змія і Бик у шлюбі

У шлюбному союзі – де чоловік-Змія і жінка-Бик, не повинна командувати всім дружина. Інакше, сім’я швидко розвалиться і щастя впаде. Жінка-Бик повинна взяти на себе побутові питання і не «тиснути» на чоловіка-Змію своїм авторитетом. Він буде постійно мати потребу в турботі та увазі з боку обраниці. Тільки в такому випадку сумісність чоловіка-Змії і жінки-Бика буде хорошою. Для міцного союзу потрібно уникати сварок і конфліктів. Інакше, вони остаточно роз’єднають і відштовхнуть один від одного щасливого подружжя.


Залишити відгук