Чоловік Змія і Жінка Мавпа Сумісність в Любові

Сумісність знаків, де чоловік Змія і жінка Мавпа непроста і неоднозначна. Відносини в цьому союзі можуть скластися зовсім по-різному. Якщо вони зможуть пройти через перші спільні труднощі, то їхні взаємини розвинуться якісно і реалізується великий потенціал пари.

Чоловік-Змія і жінка-Мавпа, мабуть, будуть мати труднощі спільного життя. Цим людям важко буде налагодити взаєморозуміння. Змія-чоловік є людиною дуже загадковим, потайним, обережним і дещо повільним. Незважаючи на таку нетовариськість, він володіє певною привабливістю для протилежної статі.

Жінка-Мавпа — це дуже активна, непосидюча особистість, яка завжди прагне привернути до себе увагу. Вона любить епатажні аксесуари і яскраві кольори в одязі. Це різко контрастує зі зміїної закритістю. Чоловікові-Змії жінка-Мавпа спочатку здасться поверхневої і навіть безглуздою. Та ж в свою чергу далеко не відразу зрозуміє свого партнера — бірюка. Якщо їм все ж таки вдасться зійтися, то їм краще б розподілити обов’язок в сім’ї — чоловік може стати мозком сім’ї, а дружина — серцем і мовним апаратом.

Сумісність чоловіка Змії і жінки Мавпи може виявитися вдалою, так і дуже поганий залежно від особистих якостей партнерів. Найскладніше — це подолати період «притирання», і тоді є шанс побудувати міцні стосунки на все життя.

Чоловік Змія звик більше довіряти логіці, ніж почуттям. У нього все життя підпорядкована системі, і йому складно в цій системі щось міняти. Він шукає таку партнерку, якою зможе довіряти в усьому. Вона повинна показувати свою вірність і відданість, не провокувати ревнощі. Від жінки Мавпи не завжди можна цього очікувати, що вона приховує свої справжні думки, часом навіть від близьких. Вона багато часу проводить в суспільстві, заради досягнення цілей може піти навіть на флірт, чим, напевно, розсердить чоловіка змію.

Якщо не зрозуміти і не навчитися використовувати на загальне благо особливості кожного, цей союз довго не протягне. Мудрість чоловіки Змії допоможе у справах жінці Мавпі, якщо вона стане прислухатися до його порад. У відповідь їй варто навчитися вести себе розумно, не доводити до приступів ревнощів і взагалі не викликати підозр.

Змія чоловік і Мавпа жінка у відносинах

У них не так вже багато спільного. Можна відзначити плюси та мінуси такої взаємодії. Що стосується недоліків чоловік і жінка цих знаків мають різний темперамент. Вона деловита, емоційна і грайлива, проте їй не вистачає сталості, і вона витрачає багато часу на свої особисті інтереси. Про нього не скажеш про вразливою особи. Чоловік Змія стриманий у прояві почуттів і живе, більше за логікою, ніж емоціями. У цьому сенсі Мавпі буде зі Змією нелегко, але їй варто побачити в цьому позитивну сторону – Змія може стати хорошою опорою і захистом для Мавпи.

Такий чоловік організовує та продумає сімейне життя і постарається облаштувати оптимальний комфорт для себе і коханої жінки. Проте це можна віднести і до мінуса, оскільки Мавпу мало турбує побут, вона взагалі не дуже любить сидіти вдома. Їй навіть здається, що його впорядкованість пригнічує і гальмує.

Жінка Мавпа може похвалитися не тільки інтелектом, але і тим, що вона розкута, імпульсивно, нестримна і живе творчим життям. Вона талановито використовує гнучкість у побудові відносин, однак гіпноз Змії може виявитися досить дурманним і сильним. Мавпа не терпить чужої диктатури і відчуває, коли нею намагаються маніпулювати.

Поєднання таких різних характерів представляє собою труднощі для тривалих відносин. Близькі щирі стосунки складуться, тільки за умови роботи над собою кожного партнера. Мавпі слід задуматися про зниження швидкості і пошуку тихої гавані. Змії ж потрібно постаратися відпустити накопичене всередині, навчиться м’якості і дипломатії.

Сумісність Змія і Мавпа в шлюбі

У шлюбному союзі, де живуть чоловік-Змія і жінка-Мавпа, обоє, немов єдине ціле. Вони вміють легко і непомітно проникнути в душу одне одного. В результаті, обидва чоловіки будуть жити спільними інтересами, що добре позначиться на сумісності чоловіка-Змії і жінки-Мавпи. Головне, щоб подружжя витримали випробування духовністю. До речі, добрий за вдачею чоловік-Змія може швидко здати позиції. Якщо жінка — Мавпа буде заправляти господарством і частіше спілкуватися з чоловіком, то союз буде довгим і міцним.


Залишити відгук