Чоловік Змія і Жінка Кінь Сумісність в Любові

Сумісність знаків жінка Кінь і чоловік Змія не найвдаліша. Партнери досить різні і їх погляди на життя помітно відрізняються, що зменшує можливість досягнення компромісу. Дружба таких людей цілком можуть скластися, а ось вдалий шлюб, який задовольнить обох, дуже навряд чи.

Чоловік-Змія і жінка-Кінь, мабуть, занадто різні. Їм важко буде прийти до взаимопонимаю і знайти компроміс. Людям з настільки відмінними поглядами на життя буде не дуже комфортно. Жінка-Кінь часто живе одним днем і не особливо піклується про своє майбутнє, в її розумінні це називається «свобода». Чоловік-Змія, навпаки, намагається розпланувати своє життя і не втрачати час даремно. На цьому грунті у пари виникнуть розбіжності, подолати які буде дуже непросто.

Жінка-Кінь буде всіляко чинити опір спробам чоловіки-Змії внести в їхнє спільне життя частку стабільності і серйозності. Вона буде вважати такі спроби посяганнями на її особистий простір і свободу. Романтичні стосунки в цій парі цілком залежать від Змії-чоловіки. Якщо він буде досить мудрим, щоб взяти улюблену такою, яка вона є, то можна буде подолати будь-які розбіжності.

Сумісність чоловіка Змії і жінки Коні відмінно підходить для дружби, але ось близькі стосунки ом даються нелегко, так як ці люди дуже різні і в поведінці, і в пріоритетах. Переваги одного в очах іншого будуть виглядати як недоліки.

Чоловік Змія звик все планувати, він прагне до стабільності і чекає такого партнера, з яким зможе довіряти і який буде хотіти приблизно того ж. Жінка Кінь в його очах виглядає вітряної та визначилася в житті, навіть інфантильною. Він захоче вселити їй свою позицію, переробити під себе, і, звичайно ж, зіткнеться з сильним опором.

Жінка Кінь ставить на перше місце свободу особистості, вона прагне осягати нове, а планування життя і систематизація, до якої так тяжіє чоловік Змія, здадуться їй нудьгою смертної. Але не можна сказати, що любовні стосунки між представниками цих знаків неможливі в принципі.

Якщо виникнуть сильні почуття, і кожен погодиться на компроміси, не буде намагатися довести свою перевагу, то вони можуть бути навіть дуже корисними один одному. Жінка Кінь буде зраджувати їх життя необхідну динаміку, а чоловік Змія навчить обраницю більш раціонально дивитися на деякі речі.

Змія чоловік і Кінь жінка у відносинах

Побудова таких відносин вимагає чимало зусиль з боку партнерів. Їм належить серйозна робота над собою – доведеться змінити щось в собі, зізнатися і прийняти погані сторони партнера і налаштуватися на оптимізм. Жінка Кінь більш схильна прийняти вимоги чоловіка Змії. Він же навряд чи відразу погодиться з необхідністю підлаштовуватися під партнерку і змінювати свої плани, заради того, щоб залишатися разом. Тому перспектива відносин і вже тим більше шлюбу цілком залежить від чоловіка – чи вистачить йому мудрості, щоб розглянути в партнерці справжню половинку.

Саме Кінь привнесе в союз необхідну динаміку, азарт і легкість. Вона розумна і активна у вигадуванні нових проектів та їх реалізації. Разом з нею чоловік Змія зможе здійснити більшість своїх ідей. Притаманна чоловікові Змії творча іскра і енергійність дасть йому відчути себе корисним та потрібним.

Розсудливість чоловіки Змії здатне перемогти власницькі інстинкти і тоді стосунки складуться вдало і шлюб буде щасливим. При правильному ставленні до жінки Коні він отримає багато. Вона ж у свою чергу побачить у партнері надійного та стабільного людини, який завжди буде поруч і допоможе вирішити проблеми.

Дуже важливо, щоб чоловік Змія розумів, що у відносинах з цією жінкою доведеться міняти правила гри, які він собі придумав. Вона не стане домашньою господинею, яка все своє життя присвячує сім’ї і дому. Для неї вкрай необхідна реалізація в соціальній і зовнішній сфері. Якщо в цьому питанні він зможе піти на поступки, все інше складеться само собою.

Сумісність Змія і Кінь у шлюбі

Шлюбний союз, який створили чоловік-Змія і жінка-Кінь наповнена невичерпною енергією. Більшою мірою вона виходить від прекрасної половини сім’ї. Жінка-Кінь зможе легко погасити песимістичний настрій чоловіка. Адже вони обидва досить м’які і чуйні люди. Вони розуміють один одного і підтримують у всіх справах, що відмінно впливає на сумісність чоловіка-Змії і жінки-Коні. Вона бере на себе все господарство по дому, тому що дуже працелюбна. Чоловік-Змія повинен спокійно сприймати товариськість подружжя і присвячувати її в свої справи. Обраниця вірна йому на всі 100%.


Залишити відгук