Чоловік Змія і Жінка Коза Сумісність в Любові

Сумісність знаків чоловік Змія і жінка Коза говорить про теплій дружній і любовному зв’язку. Тривалість таких відносин залежить від індивідуальностей партнерів. На першій стадії відносин, коли партнери показують лише свої хороші сторони, проблем зазвичай немає. Але їх любов все ж не можна охарактеризувати як яскраву і чудову. Обидва партнера спокійні, в усьому дотримуються свої інтереси, ведуть повсякденні справи і мало проявляють емоції.

Союз Змії—чоловіки і Кози—жінки здається не таким важким. Примхи більше личить дамі, ніж джентльменові. Вівця-Коза — жінка дуже примхлива, норовлива і вперта. Вимоги, які вона висуває до майбутнього дружину, часто бувають настільки високими і дивними, що часом це грає з ними злий жарт. У плані потреби в увазі і компліментах Вівця-Коза являє собою просто «понад-жінку». Чоловік-Змія володіє здоровою практичністю, романтика займає його в меншій мірі, особливо коли він вже входить до літа. Однак Змії цілком здатні на красиві компліменти, від яких може розтанути навіть найхолодніше серце.

Загальне для обох партнерів якість — тяга до домашнього вогнища та його облаштування. Тут вони зійдуться, будинок — найважливіше місце на Землі, і місце це має бути затишним, комфортним і зручним. В цьому союзі і чоловік, і дружина мають яскравим емоційним світом. У такій сім’ї ідилія буде своєрідною. З чисто практичної точки зору для чоловіка-Змії, добувача і активного діяча, цілком підходить жінка-Вівця-Коза, уміла господиня і хороша мати.

Згідно з гороскопом сумісності, у чоловіка Змії і жінки Кози можуть вийти дуже теплі і гармонійні відносини як дружні, так і романтичні. Все залежить від індивідуальності кожного з партнерів, а також від взаємної поваги, яке грає першорядну роль в будь-якій парі.

Позитивно те, що і обидва налаштовані на міцний і стабільний союз. Чоловік Змія звик жити по налагодженій системі, а жінка Коза легко адаптується. Їхній шлюб можна назвати спокійним, середньостатистичним. Обидва присвячують багато часу вдома, але при цьому через певний час є ризик нудьгувати разом з-за відсутності динаміки і розвитку.

Привносити різноманітність в життя простіше жінці Козі, так як вона більш активна, в неї багато творчих ідей та фантазій, але при цьому бажано, щоб вона, в основному, розділяла своє дозвілля з обранцем, а не веселилася на стороні, нехай навіть просто з друзями. Чоловік Змія дуже ревнивий, і краще не провокувати конфлікти і вести себе в цьому плані бездоганно.

Незважаючи на те, що Змія мудрий і розумний, він не завжди здатний до активної діяльності навіть там, де забезпечений успіх. Йому може не вистачати впевненості, і, якщо жінка Коза буде його підбадьорювати, то він краще реалізується у зовнішньому світі і забезпечить дуже хороший достаток.

Змія чоловік і Коза жінка у відносинах

Вони постараються створити надійний, передбачуваний і міцний союз. Є ймовірність, що з часом їх відносини стануть трохи нудними через відсутність нових вражень, ідей і творчості. Непросто буде це змінити, але при бажанні все можливо. Для цього слід перестати діяти звично і внести різноманітність у побут, зайнятися цікавим хобі, подорожувати в інші країни і міста, в загальному, знайти те, що буде приносити задоволення обом і підтримувати взаємний інтерес партнерів.

Жінка Коза більш активна і схильна жити, немов граючи в гру. Вона любить фантазувати й грати різні ролі. Саме вона зможе внести нові ідеї і зробити життя з чоловіком Змією більш життєрадісною. Правда ще питання наскільки сухому і емоційно не розвиненому чоловікові Змії доведеться за смаком активність його подруги. Можливо, він вирішить, що вона дуже неспокійна і її капризи будуть сприйматися в багнети.

Справа в тому, що чоловік Змія хоч і розумний, вміє спланувати стратегію і володіє аналітичними здібностями, далеко не завжди може самоорганізуватися, щоб діяти найбільш ефективно. Він сам не любить приймати рішучі кроки, але і надихати на загальну справу жінку Козу теж навряд чи захоче. Тому їх шлюб буде, швидше за все, представляти спокійну тиху середньостатистичну життя.

Жінка Коза буде мріяти і грати в свою гру, а чоловік Змія закриється від непотрібних хвилювань і створить комфорт у своєму розумінні. Поруч з цим чоловіком Коза відчуває надійний тил. У той час як чоловік Змія завдяки своїй подрузі буде розширювати горизонти світогляду, відкривати все нові емоції і буде вчитися проявляти співчуття і чуйність.

В принципі для серйозних стосунків і шлюбу це хороше поєднання знаків. У них не буде надмірних труднощів. Цей чоловік зможе забезпечити надійність і порядок, адже він стане мозковим центром і організовує побутове життя. Жінка Коза стане піклуватися про себе, дітей і чоловіка. Для неї головне не витрачати занадто багато, адже чоловік Змія не переносить розтринькувачів.

Сумісність Змія і Коза у шлюбі

Шлюб між чоловіком-Змією і жінкою-Козою буде непередбачуваний і оригінальний. Дружина буде головувати в будинку, взявши на себе господарську сторону сім’ї. Жінка-Коза повинна не тільки терпіти характер чоловіка, але і виявляти до неї співчуття. Чоловік-Змія має цілком присвятити себе забезпечення сім’ї фінансами. Матеріальний достаток дуже сильно впливає на сумісність чоловіка-Змії і жінки-Кози. Цікаво, чи зможе чоловік-Змія піти на поводу у своєї обраниці? Раптом він стане вимагати від жінки Кози рівноправності? Обом подружжю необхідно набратися мужності, щоб зберегти сімейне вогнище.


Залишити відгук