Чоловік Змія і Жінка Дракон Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Змія і жінка Дракон передбачає насичену спільне життя: динамічність, велика кількість емоцій, сварки, примирення, але точно не нудьгу. Партнерам доведеться балансувати на межі, щоб не перегнути палицю і не дати менше, ніж необхідно. Якість і тривалість відносин повністю залежать від партнерів від їх терпіння. Однак у цієї пари є хороший потенціал на розвиток і благополуччя, любові і сім’ї.

Змія і Дракон сумісність мають не дуже сприятливу, принаймні у випадку чоловік-Змія і жінка-Дракон. Таким людям буде складно знайти спільну мову і прийти до взаєморозуміння. Жінка-Дракон є яскравою, сміливої, розумної і надзвичайно імпульсивну. Миттєві висновки, рішення складних питань за лічені секунди і доленосні вчинки — це про неї. Чоловік-Змія є протилежністю: він розважливий, завжди спокійний, мудрий і досвідчений. З-за цього він не завжди встигає за темпом її життя.

Для того, щоб зайвий раз не провокувати конфлікт, чоловікові доводиться пристосовуватися, прислухатися до інтересів і виконувати всі вимоги Дракона-жінки. Спільне життя цієї пари буде непередбачуваною. Як це часто буває, багато залежить від зусиль партнерів і їх бажання вести діалог. У найсприятливішому випадку подружжя будуть один одного доповнювати, в гіршому випадку — сваритися із-за різниці поглядів. Сумісність чоловік-Змії і жінки-Дракона не найкраща.

У чоловіка Змії і жінки Дракона дуже вдала сумісність: кожному є що запропонувати другого, їм може бути дуже комфортно разом, але навіть якщо трапляються конфліктні ситуації, а вони обов’язково трапляються, — це дає партнерам пишу для духовного зростання.

Щоб відносини розвивалися гармонійно, їм слід прийняти один одного такими, які вони є, визнати особистісну свободу кожного, різні установки, не намагатися підпорядкувати собі іншого або змінити. Жінка Дракон дуже волелюбна, вона не звикла обмежувати себе у діях і спілкуванні з іншими людьми. При цьому чоловік Змія, по-перше, ревнивий і може сприймати ввічливу розмову з іншими особами чоловічої статі як відкритий флірт, а по-друге, він звик, що все організовано на його чіткими правилами.

Він намагатиметься загнати жінку Дракона в рамки, але цього у нього не вийде, і, якщо її бажання бути з цією людиною не надто сильно, висока ймовірність, що тиск її відштовхне. В іншому випадку партнерам слід домовитися про поступки: жінка Дракон веде себе в суспільстві більш стримано, щоб у обранця не було приводів для ревнощів, а чоловік Змія в свою чергу не стане підпорядковувати її системі там, де це не зачіпає його особистісних інтересів.

Змія чоловік і Дракон жінка у відносинах

Для того, щоб взаємодія в парі приносило задоволення для початку потрібно навчитися сприймати партнера, як окрему особистість, яка не зобов’язана відповідати вашим очікуванням і мислить зовсім по-іншому. Якщо уважно поставитися один до одного, то замість негативного підходу виявлять відсутні риси характеру для свого знака. Неприйняття і вимоги до партнера здатні тільки зруйнувати стосунки, адже набагато конструктивніше буде навчитися чомусь новому, прийняти його і себе цілком, розвиватися самому і допомагати таким чином розвиватися партнеру.

Будь-яка пара переживає сварки і ця в тому числі. Чоловік Змія не може дати своїй обраниці бажану і необхідну свободу абсолютно у всьому. Ще однією причиною для конфліктів є невміння жінки Дракона розпоряджатися грошима, в такому сенсі, як це собі уявляє її чоловік. Він в принципі схильний відкладати гроші у свої засіки, в той час, як вона не здатна планувати витрати і відкладати гроші.

Для вирішення таких фінансових проблем жінка повинна навчитися правильно просити гроші на свої справи, показуючи, наскільки щасливою вона стане після придбання нового плаття, а чоловік повинен розуміти, що все, що робить жінка насправді для нього. Тобто, щоб вона була красивою і він міг нею милуватися. Приділяючи увагу собі, жінка все більше розквітає, що дуже радує чоловіків.

Жінка Дракон може виявитися прекрасною партнеркою для чоловіка Змії, адже він зможе насичуватися яскравими барвистими подіями в житті своєї коханої. Ця жінка вміє створити свято, знайти щось нове і захоплююче, тому поряд з нею він побачить світ в іншому світлі, навчиться отримувати задоволення від веселощів і легкості, а також заряджатися енергією і бадьорістю. Чоловік Змія стає більш цікавим і активним, більш процвітаючим і життєрадісним поруч з дівчиною Драконом, що вже чимало.

Сумісність Змія і Дракон у шлюбі

У шлюбному союзі, де живуть чоловік-Змія і жінка-Дракон, дуже важливо не надто заглибитися в побутові питання. Потрібно пам’ятати про творчість, духовності і релігійних напрямках сім’ї. Жінка-Дракон дуже цікава зовні і створена для сім’ї. Чоловік-Змія природжений естет, який легко втомлюється від життєвих негараздів. Він більше потребує турботи, ніж його супутниця. В результаті, обидва замкнутися один на одному, що не добре відбивається на сумісності чоловіка-Змії і жінки-Дракона. Вона повинна більше займатися духовним розвитком чоловіки-Змії. Ну, а оптимістично налаштована жінка-Дракон допоможе йому позбутися від нервових зривів.


Залишити відгук