Чоловік Змія і Жінка Собака Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Змія і жінка Собака може вилитися в хороший роман. Вона сподобається йому своєю відданістю і вмінням безкорисливо любити. Він же залучить її своєю прихованою силою і яскравістю. Але все це — чарівність, яке виникло при першій зустрічі. По ходу розвитку відносин стануть видні також і непривабливі сторони партнерів, після того, як стихне перша пристрасть.

Відносини між Змією-чоловіком і Собакою-жінкою цілком можуть скластися вдало. Взаємна симпатія може перерости в щось більш глибоке і цінне. Собака-жінка володіє такими дружелюбністю і відкритістю, що ніхто не може залишитися байдужим до неї. Її позитивна енергія та природний оптимізм притягують симпатії. Велика чесність викликає довіру. Чоловік-Змія дуже романтичний, ввічливий, розумний і загадковий. Він подобається практично всім жінкам, і Собака не буде винятком.

Вони цілком можуть зійтися на прагненні до міцної сім’ї і затишного дому. Жінка-Собака буде турботливою матір’ю і мудрою жінкою, а чоловік-Змія стане справжньою опорою для своєї коханої. Крім того поєднання зміїних розуму і таланту керівника з собачими відповідальність і старанність здатна згорнути гори. Спільна ділова та професійна діяльність цих двох буде дуже плідною. Ця пара має непогане майбутнє разом, треба лише бути трохи уважнішими один до одного.

Сумісність чоловіка Змії і жінки Собаки визначається тим, наскільки партнери люблять і наскільки готові працювати над собою. Якщо сильних почуттів не буде, після першого романтичного періоду відкриються особливості характерів, які відштовхнуть їх один від одного. Але навіть якщо любов велика, для збереження балансу потрібні компроміси.

Жінка Собака — відданий і вірний супутник життя, вона легко домовляється і йде на поступки, але тільки на умовах повного рівноправ’я. Якщо чоловік Змія спробує домінувати, тиснути на обраницю, нічого доброго не вийде. А Змії великі власники, вони хочуть, щоб друга половина завжди знаходилася біля них і не сміла дивитися по сторонах. Ще один негативний момент, затьмарив відносини, — ревнощі чоловіка Змії.

Жінка Собака любить проводити час поза домом, спілкуватися з іншими людьми. Вона не має наміру змінювати коханій людині, але будь-які рамки її відштовхують, і вона прагне ще частіше бувати в товаристві, реалізовуватися у зовнішньому світі. Щоб знайти правильне рішення, партнерам доведеться провести ретельний психологічний аналіз. Для цього, як мінімум, потрібно поговорити по душам і без претензій.

Якщо чоловік Змія зрозуміє, що можна не ревнувати, і не стане тиснути, союз буде довгим і гармонійним.

Змія чоловік і Собака жінка у відносинах

Вільні відносини в період романтичних зустрічей дають легкість і незалежність. Спілкування цих партнерів приносить їм велике задоволення під час побачення. Насправді їм добре разом, проте життя разом в одному будинку стане не таким простим завданням. Для створення міцної сім’ї і чоловікові, і жінці доведеться постійно працювати над собою.

Коли чоловік Змія вирішить, що партнерка йому підходить в якості майбутньої дружини він може почати вести себе як власник. Хоч у нього відмінні аналітичні здібності і потужний інтелект, все ж бувають моменти, коли ним керує підсвідомість. Саме тоді він прагне стати лідером в парі, слідуючи своєму інстинкту.

Якщо чоловік Змія буде занадто сильно все контролювати, то волелюбна жінка Собака відчує, що її душать. Вона вміє домовлятися і йти на компроміс, вибудовуючи відносини рівноправності. Тому перший крок до перемирью під час сварок, швидше за все, буде за нею.

Проте вона не так проста, як можливо йому здалося з самого початку: її мінливе внутрішнє стан постійно вимагає нових вражень поза сформованого союзу. Вона в принципі змінювати не збирається, але від будь-якої диктатури буде йти, причому досить спритно. Ця дівчина завжди знайде що відповісти. Чоловік Змія повинен зрозуміти, що жінка Собака не потерпить надмірної опіки і вказівок.

Після того як завіса романтики та ідеалізації партнера спаде з їх очей і партнери вивчать один одного, вони зможуть прийняти негативні сторони і залишитися разом, або розлучитися. У такому союзі чоловік Змія стане більш гнучким і розширить горизонти свого сприйняття. А жінка Собака навчиться довіряти життєвої мудрості, силі духу і таланту створювати свого чоловіка стабільні умови життя.

Сумісність Змія і Собака в шлюбі

У шлюбі, де чоловік-Змія і жінка-Собака, дружина повинна не забувати про те, що активність чоловіка не нескінченна. Вона повинна підтримувати його у всіх починаннях. Жінка-Собака буде допомагати обранцю не тільки в побуті, але і в його професійній сфері. Чоловік-Змія часто впадає в депресивний стан, тому його варто підтримувати і оточити турботою. Якщо у пари буде затишок і комфорт в будинку, то сумісність чоловіка-Змії і жінки-Собаки буде хорошою. Головне, не намагатися насильно тягнути чоловіка з проблем і казусів життя. Інакше, упертість прекрасної половини зіграє негативну роль.


Залишити відгук