Чоловік Змія

Чоловік-Змія за китайським гороскопом — чуттєвий, емоційний, амбітний, вольовий і досить сексуальний чоловік. Він цінує свою особистість. Для нього сім’я — місце, де найлегше відгородитися від суспільства. Він важкий у спілкуванні. Може незаслужено образити, розлютитися. Характер у нього нервовий, дратівливий. Вміє нагнітати обстановку.

У сімейному житті він вимогливий, надзвичайно ревнивий. «Розумних» жінок поважає, але не любить. Йому подобаються елегантні дами, економічні, господарські, готові заради нього відмовитися від власної кар’єри. Часто він не дає дружині отримати гарну освіту. Йому потрібна домогосподарка в будинку, а не сучасна ділова жінка.

На дружину він зазвичай дивиться, як на свою власність. Для щасливого сімейного життя йому необхідно знайти жінку-оптимистку, яка б поблажливо дивилась на його ; витівки і навчила його сміятися над власними страхами і комплексами. Сам він прагне досягти успіху у професійній діяльності. І добивається бажаного. Любить повагу, славу і компліменти.

В більшості своїй чоловіки-Змії за китайським гороскопом нерішучі і несамостійні. Деякі соромляться навіть відкрити холодильник і виставити продукти на стіл. Вони частенько не знають, чи є взагалі в холодильнику їжа. Вдома чоловіки-Змії ініціативи не виявляють. Не вибагливі в їжі, схильні до аскетизму.

Без особливих зусиль можуть проголодать кілька днів. Вже з молодості вони думають, як зробити старість забезпеченою. До старості зазвичай набираються мудрості, стають спокійнішими, накопичують капітал. Можуть передати безцінний досвід підростаючому поколінню.

Кожен чоловік-Змія – в душі мислитель і філософ, і хоча йому не притаманна глубокомысленность Сократа, він завжди має можливість відточити свій інтелект і придбати дорогоцінний важкий багаж досвіду вже в першій половині життя. Втім, Змії цілком обходяться і без інтелекту, досвіду і мудрості, а орієнтуватись у життєвому просторі їм допомагає «шосте почуття» – інтуїція. Чоловік-Змія більше довіряє своїм враженням і відчуттям, ніж фактам або чужих думок і порад.

Багато чоловіків-Змії приховують свою чутливість, вважаючи це різновидом чоловічої слабкості, але на ділі все одно керуються пристрастями та емоціями. Схильні до драматизації подій, але ті ще любителі гострих відчуттів, і деколи самі собі притягує складності, загортаючи життєві сюжети крутіше самого крутого режисера…

Чоловікові-Змії ненависні провали і поразки в будь-яких сферах, будь то робота чи кар’єра, любов і шлюб, і чим більше невдач він відчуває, тим більше посилюється. Чи Не тому деякі чоловіки-Змії буквально випромінюють похмуру ауру і якусь смертельну втому?.. У цьому випадку можна говорити і енерго-вампіризм Змії.

Обережний чоловік-Змія, схильний до зважування і продумування, має більше перспектив кар’єрного просування, фортуна посміхається йому, а надто самовпевнений чоловік-Змія швидко втрачає пильність і допускає прикрі помилки. Стратегічні плани чоловіка-Змії, як правило, блискуче втілюються на практиці. Чоловік-Змія, що переслідує свої честолюбні цілі, – найнебезпечніший конкурент.


Залишити відгук