Чоловік Півень і Жінка Змія Сумісність в Любові

Сумісність жінка Змія і чоловік Півень показує, що взаєморозуміння в парі буде достатньо для створення міцного союзу, як дружніх, так і любовного. У них схожі цінності і пріоритети в житті, тому сварок у парі через відмінності в характерах буде дуже мало. Достаток, матеріальне благополуччя – те, заради чого люди цих знаків готові довго і наполегливо трудиться.

Пара чоловік-Півень і жінка-Змія теж можуть цілком вдало зійтися один з одним, їх різниця характерів непогано поєднується. Жінка-Змія володіє природним магнетизмом. Її звабливий погляд і загадкова посмішка здатні підкорити практично будь-якого чоловіка. Разом з тим її привабливість ґрунтується не тільки і не стільки на зовнішності, скільки на внутрішньому чарівність і шарм. Розум і обережність також відрізняють будь-яку Змію. Чоловік-Півень — по-чоловічому активний, діяльний чоловік.

Його жвавий характер (хоча і не цілком наполегливий), цілком можливо, доведеться за смаком жінці-Змії, а в цьому випадку вона свого не упустить. Власниця-Змія здатна «вгамувати» навіть такого легковажного і чоловіка як Півень. Її природна мудрість допоможе їй у цьому. Така розумна жінка, швидше за все, буде лідером у цих відносинах. Чоловікові-Півневі зважаючи імпульсивності і запальності часом якраз потрібно таке наставництво. Проте все добре в міру, і надмірна опіка може не сподобається Півневі, що може привести до сварок.

Сумісність чоловіка Півня і жінки Змії дуже перспективна для міцних сімейних відносин. У них не буде проблем в побуті, так як кожен звик до порядку. Правда, може виникнути складність на першому етапі спільного життя, коли виявиться, що у них різне уявлення про те, як цей порядок наводити. У кожного своя система, і потрібно компроміс, щоб ці системи злити в єдину.

І чоловік Півень, і жінка Змія відрізняються працьовитістю і ставлять на перше місце матеріальне благополуччя. При цьому жінка-Змія знає, що потрібно відпочивати, у той час як Півні часто хворіють трудоголізмом: вони просто не можуть сидіти на місці, це заважає їм розслабитися, а така поведінка може довести до нервового зриву. Ось коли нагоді зміїна мудрість: вона здатна заспокоїти партнера і подарувати йому спокійне дозвілля.

Чоловік Півень любить красуватися в суспільстві, а його обраниці це не потрібно: для впевненості у собі їй достатньо власної думки, а компліменти натовпу — це вже зайве. Їй належить зрозуміти і прийняти цю слабкість чоловіка і не намагатися тиснути на нього в цьому питанні. Неприємності може доставляти запальний характер Півня, але і тут баланс досягається мудрою тактикою жінки Змії.

Півень чоловік і Змія жінка у відносинах

В цьому союзі легко вирішуються конфлікти і тертя. Хоча жінка Змія віддає перевагу більш урівноважених і серйозних чоловіків, ніж Півень. Але зате з ним їй ніколи не буде нудно. Він дуже активний і постійно запалюється новими ідеями, завдяки чому у нього вийде вивести Змію з сонного стану. Таким чином, він внесе різноманітність у їхнє спільне життя і жінка Змія стане більш чутлива і емоційна, а її життя стане яскравішим і цікавішим.

Якщо гострої необхідності в тому, щоб жінка Змія ходила на роботу немає, то вона все ж захоче займатися домашніми справами і одним із своїх численних хобі, які, якщо і приносять гроші, то невеликі. Чоловік Півень спочатку налаштований на постійну роботу і просто не може не працювати. Змія буде підтримувати його у всіх починаннях і допоможе придумати нові творчі шляху до досягнення бажаного.

Ці знаки Китайського гороскопу наділені всіма необхідними якостями для створення щасливої сім’ї. На людях пара не показує палку пристрасть, однак залишившись удвох у хаті, вони стають гарячими коханцями, що зовні про них ніяк не можна сказати. Змія і Півень – партнери, які доповнюють і врівноважують один одного, особливо коли роблять щось спільно. У якомусь сенсі Півень стратег, який придумує мети, а Змія тактик, який продумує шлях до мети.

Сумісність Півень і Змія у шлюбі

У шлюбі, де чоловік-Півень і жінка-Змія обидва щиро цінують сім’ю. Вона досить врівноважена особа, а метушливий чоловік сповнений енергії. Чоловік-Півень зможе злегка розсудливим, завдяки мудрості жінки-Змії. Вона дозволить собі повноцінно відпочивати, а не працювати на знос. Щоб була хороша сумісність між чоловіком-Півнем і жінкою-Змією, вона повинна цінувати доброту і м’якість дружина. Їм необхідно не піддаватися спокусам життя. Особливо, це стосується чоловіки-Півня, який має безліч знайомих протилежної статі. Жінка-Змія ревнива, але не без підстав.


Залишити відгук