Чоловік Півень і Жінка Півень Сумісність в Любові

Півні зазвичай створюють велику сім’ю і беруть активну участь у житті своїх дітей. Вони віддані закохані і дружини.

Півень-чоловік і Півень-жінка в більшості випадків непогано поєднуються і створюють міцну сім’ю, засновану на любові та взаємоповазі. У них багато спільного, що і буде базою для сімейних взаємин. Півень-жінка — активна жінка, яка, як правило володіє яскравою зовнішністю і вмінням ефектно подати себе. Вона не може жити без романтики і має дуже насиченим духовним світом. Півень-чоловік — екстравагантний кавалер, який теж любить бути в центрі уваги. Вибухова емоційність — візитна картка всіх Півнів. Крім того він володіє гострим розумом і великим запасом життєвих сил.

Коли складеться пара, чоловік-Півень з властивим йому напором приступить до матеріального забезпечення своєї коханої і їх дітей, а та зможе дуже вміло облаштувати домашній вогнище і затишне житло. Розбіжності як і в будь-якій парі час від часу будуть виникати: дві людини з таким запальним норовом, зрозуміло, не завжди будуть ладити. Однак, будучи розумними людьми, Півні завжди зможуть знайти спільну мову і примиритися. Ще одним міцною цеглинкою для загального фундаменту буде різке неприйняття обома партнерами будь-якої фальші і брехні. Вони просто ненавидять нещирість і так звану «гнучкість».

Сумісність чоловіка та жінки Півня — одна з найбільш сприятливих для цього знака, але при цьому складнощі спільного життя все одно будуть.

Жінка Півень дуже організована, у неї бездоганний стиль, в якому краса обов’язково поєднується з практичністю. Вона займає активну життєву позицію, дуже наполеглива, може працювати на декількох роботах і ще бездоганно тримати на собі будинок. Основна трудність її характеру в те, що їй складно адаптуватися, вона і не намагається це зробити, тому і виникають труднощі в особистому житті. Незважаючи на те, що вона хоче велику родину, партнера знайти нелегко: деяких вона відлякує своєю активністю і непохитністю, інші просто не подобаються їй.

У випадку з чоловіком Півнем більше шансів, що вони все ж таки залишаться разом, тому що їм легше порозумітися, але для цього має бути прагнення залишитися разом і хоч яка-небудь готовність працювати над собою.

Чоловікові Півневі теж складно знайти другу половинку, йому подобаються багато дівчат, але він згоден будувати сім’ю тільки з тією, яка його по-справжньому «зачепить», і це цілком може бути людина, схожий на нього самого. Він дозволить жінці Півневі панувати будинку, але важливо, щоб у таких партнерів не було один від одного ніяких таємниць, інакше почнеться безпричинна ревнощі.

Півень чоловік і Півень жінка у відносинах

Вона красива і мрійлива, любить себе і вміє це зробити. У неї відмінний смак, і вибираючи одяг, вона звертає увагу не тільки на її привабливість, а й на практичність. Крім того, жінка Півень чудовий організатор і її будинок завжди сяє чистотою і порядком. Жінка Півень хоче створити сім’ю і домашнє вогнище, проте їй не так просто знайти другу половинку: її емоційність нерідко відлякує партнерів. Якщо вона все ж обере кого-то, то, швидше за все, ця людина підпаде під її владу.

Цей чоловік отримує задоволення, перебуваючи в жіночому суспільстві, і не мислить життя без коханої жінки. Він вміє доглядати, але по-справжньому він зблизиться тільки з тією, яка запала йому в душу. Чоловік Півень відмінно заробляє і оскільки він консервативний у мріях, все зароблене він витрачає на збільшення комфортного життя сім’ї – нова машина, дача, затишний будинок. При цьому він не допускає і присікає даремні витрати, такими вважаються романтичні сюрпризи та розваги. Хоч він і впевнений у своїй непогрішності, він довірливий і не зможе впоратися сам без господині в будинку.

Сумісність знаків жінка Півень і чоловік Півень ґрунтується на здатності хоча б одного з партнерів йти на поступки. В цілому їх спільне життя буде мирною, але й не позбавленою бурхливих емоцій. Разом їм завжди буде чим зайнятися. Зазвичай сварки в цій парі не доходять до повного розставання або абсолютного нерозуміння партнера. Якщо вони люблять свою половинку, то здатні проявляти масу емоцій, а якщо байдужі до неї, то чесно про це скажуть.

Півням важко приймати недоліки інших людей, при цьому своїх вони не помічають. Це може стати першопричиною всіх проблем в родині, однак не обов’язково справа закінчиться протистоянням сторін. Народження дітей зміцнить сім’ю і змінить спрямованість їх відносин.

Жінка Півень повинна частіше втілювати свої наміри в дійсність. Чоловік Півень буде не проти керівництва своєї дружини, але в її сфері господарства. Дружині слід знати про контакти чоловіка, щоб уникнути безпричинної ревнощів.

Сумісність Півень і Півень у шлюбі

Відкритий і міцний шлюбний союз можуть створити чоловік-Півень і жінка-Півень. Вони привітні по натурі, тому часто запрошують гостей. Головне, щоб друзі і подружжя знали у цьому міру. Жінка-Півень повинна акуратно приймати свої рішення. До речі, чоловік-Півень не буде противитися, якщо главою сім’ї стане дружина. Відмінна сумісність чоловіка-Півня і жінки — Півня можлива, якщо вона не буде занадто ревно ставитися до товариськості чоловіка. Варто стежити, щоб суперечки не затягувалися на довгий час. Хоча, чоловік-Півень і жінка — Півень обидва відхідливі по натурі.


Залишити відгук