День Народження 22 Березня: Знак Зодіаку — Овен

Цілеспрямованість — основна риса тих, хто народився 22 березня. Звичка Овнів не замислюватися про заходи обережності компенсується іншими енергіями вашої дати народження, впливають на вміння ретельно планувати свої ходи. В результаті ви набагато більш послідовні, ніж більшість Овнів. Ви володієте глибоким прагненням до успіху, що не завжди характерно для цього знака. Ризиковий, незалежний і безстрашний, ви розглядаєте життя як серію перешкод, які необхідно подолати. Поєднуючи в собі ідеалізм і практичність, ви точно знаєте, чого хочете досягти, і впевнені, що у вас все вийде.

Небезпеку для народжених 22 березня полягає в тому, що, будучи людьми самовпевненими і надзвичайно енергійними, хороше здоров’я вони приймають як належне. Ігноруючи той факт, що здоров’я потрібно підтримувати, вони ризикують стати жертвою власного невичерпного ентузіазму. Для більшості з тих, хто народився 22 березня, раціональне харчування, прийом вітамінів, турбота про здорову їжу і добавки до неї здаються досконалою дурістю. Вони воліють їсти те, що їм подобається. Оскільки самі вони зневажають турботу про здоров’я і правильне харчування, близьким і друзям належить частіше нагадувати їм про здоровий глузд. Фізичні вправи в помірних дозах (можна порекомендувати попрацювати в саду або пограти на свіжому повітрі), розумне обмеження в споживанні солодкої і жирної їжі — ось він, ключ до вирішення проблем для всіх народжених 22 числа. Тим більше що набагато корисніше поступово змінювати свою дієту, а не займатися самокатуванням.

Народжені 22 березня переконані у власній непогрішності і не терплять заперечень. Вони не відчувають потреби гучно заявляти про себе — навпаки, їх спокійна самовпевненість заперечує маніакальне прагнення до самоствердження за будь-яку ціну. Якщо вони вибирають сферою своєї діяльності бізнес фінанси, успіх забезпечений — народжені 22 березня віртуозно пробираються крізь джунглі конкурентної боротьби. Їх не так-то легко відсунути в бік або обійти — це обставина вельми сприяє просуванню до перемоги. Зрозуміло, не всі з когорти з’явилися на світ 22 березня ставлять перед собою високі цілі — багато задовольняються куди більш скромними: створення щасливої сім’ї, приємним дозвіллям, пошуком хобі. Але яка б мета ні була поставлена, вони неодмінно досягають її.

Знак Зодіаку 22 Березня — Овен

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку зарахований до знакам Вогню, які володіють наступними якостями: активність, прагнення бути першим, лицарство.

Планета Управитель: Марс. Овен отримує від нього запас енергії, а також невгамовність. Планета сприятлива для медичних працівників, артистів, політиків, викладачів. Планета у вигнанні – Венера. Відповідає за грубість і прямоту.

22 березня народжуються дуже вперті і цілеспрямовані Овни. Дата народження дарує їм передбачливість і вміння передбачити всі несподіванки, завдяки чому ці люди рідко помиляються, незважаючи на нехтування заходами захисту, що властиво всім Овнам. Народжені в цей день люди часто кар’єристи, їм дуже важливий успіх. Життя для них – це змагання на швидкість і подолання труднощів, і вони радісно включаються в загальне змагання. Вони дуже сміливі, люблять ризик і не люблять залежати від когось або чогось. Народилися 22 березня знають, що є їхньою метою, і впевнені в її якнайшвидшому досягненні.

в оточуючих у спілкуванні з особами цього дня можуть виникнути певні проблеми, оскільки ті не допускають навіть найменшого аналізу їх характерів і не терплять чужих, суб’єктивних оцінок. Простіше кажучи, народжені 22 березня належать до тих небагатьох, хто цілком відповідає своєму суспільному іміджу, і горе тим, хто спробує хоча б на мить зазирнути за фасад їх зовнішньої відкритості. Не дивно, що народжені 22 березня зневажають будь-які форми лицемірство, нещирість і неохайності. На жаль, вони ризикують помилково прийняти дипломатичність за лукавість — і все із-за власної прихильності до прямоті.

Багато з тих, хто народився 22 березня, подумки уявляють себе героями і вічно прагнуть перевершити створений уявний ідеал. У цьому прагненні важко угледіти якийсь драматичний порив, навпаки, це свого роду внутрішня установка, гідна поваги з боку близьких, друзів і соратників. У самому справі, народжені 22 березня мають репутацію надзвичайно надійних особистостей.

Варто народженим 22 березня знайти своє покликання (а це відбувається у віці близько двадцяти п’яти років), вони вперто йдуть йому все своє життя. В більш пізні роки можуть з’явитися й інші сфери інтересів, але все одно вони так чи інакше пов’язані з фундаментальною життєвою установкою. Дуже рідко з’явилися на світло в цей день згортають з раз обраного шляху. Вони відчувають задоволення від кар’єри, якщо здатні критично оцінити результати своєї праці. В іншому випадку невдачі можуть надовго вибити їх з колії, і тоді успіх неможливий. Крім того, їм потрібно постійно контролювати свій ентузіазм, оскільки є небезпека перестаратися. І ще: народженим 22 березня слід чуйно вловлювати назріваючі в душі прагнення до деспотизму і тиранії.

Чоловік Овен — народився 22 Березня

Чоловіки, c датою народження 22 березня, володіють наступними особливостями: уважністю, пристрасністю, невразливістю, доброзичливістю. Чоловік-Овен – класичний харизматик та лідер, який не сприймає суперництва з жінкою, а тому, вибираючи стосунки на все життя, віддає перевагу ніжним і пасивним особам, повністю готовим віддати йому кермо правління. При цьому Овен категорично не сприймає не тільки зрад, але навіть флірт на стороні.

Жінка Овен — народилася 22 Березня

Жінки, що народилися 22 березня, виділяються особливими гранями темпераменту: благородством, підприємливістю, чесністю. Жінка-Овен – яскрава, сильна, авторитарна і активна, з завищеною зарозумілістю, яка має постійну потребу бути незалежною. По натурі представниці цього знака оптимістки, щедрі і марнотратні натури, які віддають перевагу непрактичні подарунки – емоції для них важливіше матеріальних благ. Ідеалістка, філософ, жінка-Овен часто говорить те, що думає, не боячись образити співрозмовника.

День Народження 22 Березня

22 березня — що означає для вас дата народження? Люди, народжені 22 березня знак зодіаку Овен, дуже вперті і не прислухаються до чужої думки. Вони дійсно думають, що рацію, причому завжди, без винятку. При цьому вони не люблять виставляти себе напоказ, настирливість і безтактність неприємні їм. Вони дуже щасливі у веденні власного бізнесу і в справах, що стосуються фінансів, оскільки вміють вправно лавірувати між підводними каменями прагматичного світу і уникати гострих кутів. Вони не поступляться дорогу іншим і будуть рухатися вперед, розштовхуючи всіх ліктями. І це в результаті приводить їх до перемоги. Однак не всі з них прагнуть зайняти високе положення в суспільстві, для деяких з них пріоритетами є щасливий шлюб, улюблені заняття, розваги в колі друзів. Але і в тому, і в іншому випадку, мета неодмінно буде ними досягнута.

З людьми, народженими 22 березня знак зодіаку Овен, дуже важко спілкуватися, оскільки вони не терплять навіть найменшого натяку на засудження, і будь-яка оцінка їх характеру буде сприйнята ними в багнети. Чужа критика здається їм пристрасною і несправедливою. Свій внутрішній світ вони тримають закритими на всі замки. Вони перебувають у повній гармонії своєї внутрішньої сутності з її зовнішньою оболонкою, та їх репутація відповідає їх реальним рисами характеру. Тому всяке лукавство й облудність їм ненависні, хоча іноді за нещирість вони приймають елементарну ввічливість. Занадто сильна любов до правди підводить їх в оцінці людей.

У мріях люди з датою народження 22 березня знак зодіаку Овен, уявляють себе на місці героїв прочитаних ними книг, або переглянутих фільмів, намагаючись втілити уявний образ в життя. Тут не можна знайти нічого поганого, це змушує їх прагнути до кращого, і змушує оточуючих відчувати мимовільне замилування до такого завзятості. Їх репутація дійсно дуже стійка і непорушна в колі друзів і знайомих.

Своє справжнє покликання ті, хто народився 22 березня знак зодіаку Овен, знаходять у 25-річному віці, і залишаються вірними йому все життя. Якщо, вже перебуваючи в зрілому віці, і проявлять інтерес до інших занять, це все одно буде мати відношення до їхнього головного виду діяльності. Їм взагалі не властиво міняти одного разу вибрану дорогу і переглядати свої життєві цінності.

Якщо результати своїх праць задовольняють людей, які народилися 22 березня знак зодіаку Овен, вони відчувають прилив життєвої енергії. Невдачі, навпаки, послаблюють їх дух, змушуючи опустити руки, відмовляючись від повторних спроб. Свої емоції їм потрібно тримати під контролем, інакше вони можуть перегнути палицю і погіршити ситуацію. А також потрібно прагнути позбавлятися від своїх командних звичок і наказного тону.

Що буде краще для людей з датою народження 22 березня? Продовжуйте рух вперед, але не варто боротися з тим, що неминуче має статися. Намагайтеся бути більш м’яким до помилок інших людей, і не сприймати їх тактовність за облуду. Свою душу ви можете тримати закритою від усіх, але іноді підкидає трохи інформації оточуючим, щоб не залишитися зовсім на самоті.

Любов і Сумісність

У близьких стосунках ви пристрасні і романтичні, проте вмієте керувати своїми емоціями. Ви можете бути воістину відданим і вірним партнером, але навіть справжня любов здатна відійти на другий план через ваших амбіцій і кар’єрних планів.

З знаками Вогню — Лев і Стрілець, Овен може створити прекрасну пару, де взаєморозуміння буде на високому рівні. Хоча в будь-якому поєднанні цих пар, обом доведеться зменшити свій запал, щоб сім’я рівноправно розвивалася. Непоганий і навіть перспективний союз обіцяє бути Овну з представниками знаку Водолія, Терезів і Близнюків. Знаки повітря не дадуть охолонути Вогню, але потрібно бути обережними, щоб вогонь не перетворився на величезне полум’я. Зовсім не сумісні Овни з Рибами, Козерогом і Скорпіоном. Когось з них вони взагалі не сприймають, а з ким-то не знайдуть спільну мову.

Робота і Кар’єра

Народилися 22 березня зазвичай тримають себе тихо і спокійно. Вони не кричать про власну перевагу, але постійно відчувають його і заявляють про себе тихо, але дуже впевнено. Вони чудово вміють розправлятися з конкурентами, тому кар’єра в області комерції або фінансів буде для них успішною. Їх самих важко обійти, важко і просто відсунути. Не всі народилися в цей день людей стають амбітними кар’єристами, багатьом достатньо простої роботи, створення сім’ї та цікавих життєвих захоплень. Загальне тільки одне: ці люди завжди досягають того, що роблять своєю метою.

що Народилися в цей день люди не люблять, коли їх характер вивчають і аналізують, тим більше, якщо хтось відкрито дає їм оцінку і висловлює свою точку зору про них. Вони не люблять втручання в особисте, під яким мається на увазі все, що не видно за їх іміджем. Народилися 22 березня ненавидять брехня і обман і ніколи не стануть прикидатися, вони дуже прямолінійні і говорять те, що думають. Буває, вони навіть м’якість і дипломатичність вважають обманом і двуличностью.

Здоров’я і Хвороби

Народилися 22 березня вважають, що залізне здоров’я – це щось, дароване раз і назавжди, і що інакше і бути не може. Тому часто вони не займаються своїм здоров’ям і рано чи пізно, звичайно, стикаються з певними проблемами. Їм здаються дрібницями дієти, прийом вітамінів, перевагу одних видів продуктів іншим. Вони просто їдять те, що здається їм смачним і поживним.

Цим людям потрібно постійно нагадувати про необхідність займатися своїм здоров’ям, і ця ноша падає на їх близьких та друзів. Їм не варто зловживати солодким і жирним, потрібно помірно займатися спортом (підійдуть роботи в городі або гри на відкритому повітрі).

Доля і Удача

В цей день народжуються активні натури. Їм притаманна незалежність, прагнення бути лідером, завзятість у досягненні цілей, все це викликає заздрість оточуючих. Вони легко сходяться з людьми, у них багато друзів, але і ворогів теж чимало. Не всім подобається те, що вони на очах, в центрі уваги. Ці люди наділені масою достоїнств, гроші люблять їх, вони веселі і насолоджуються життям, легко йдуть з життя, щасливі і багаті. У справах їм зазвичай супроводжує удача. Будуть спроби очорнити, принизити їх здібності, увергнути в низку інтриг. Але народжені у цей день, виблискуючи розумом, умінням ладнати з людьми, знаходити компромісні рішення, завжди зможуть вийти гідно з будь-яких ситуацій, подолавши всі підступи недоброзичливців.

Поради Овнам, Народженим 22 Березня

Народилися 22 березня орієнтуються на уявних героїв, тобто на свої власні ідеали. Це не гра, а просто внутрішня установка зростання особистості. Зазвичай вони дуже надійні, їх високо цінують близькі та друзі. Свою життєву мету народилися 22 березня зазвичай знаходять до 25 років і потім все життя працюють у цьому напрямку. Звичайно, вони розвиваються, у них з’являються нові хобі та інтереси, але й вони, як правило, пов’язані з центральною особистісної установкою.

Ці люди майже ніколи не змінюють своєї первісної мети. У кар’єрі вони можуть знайти щастя, тільки якщо навчаться критично ставитися до себе і своїм успіхам. Інакше перший же провал може зламати їх. Ще одна небезпека, реально існуюча для народжених 22 березня людей, — це зайвий ентузіазм. Їм головне не перестаратися. Також їм слід стежити за собою, щоб не зловживати владою і не стати тираном і деспотом, до чого вони схильні за характером.


Залишити відгук