Чоловік Півень і Жінка Щур Сумісність в Любові

Сумісність знаків чоловік Півень і жінка Щур загрожує чималою кількістю занепокоєнь, яскравими моментами у вигляді спорів, опору і невдоволення. Ніхто з партнерів не схильний стримуватися від емоційних поривів. Вони завжди кажуть прямо те, що думають і часто це буває дуже активно і напористо.

Щур-жінка і Півень-чоловік досить своєрідний тандем. З’ясовуючи стосунки, кожен з них навіть не намагається стримуватися, ображаючи і ображаючи свою другу половинку самими поганими словами. Півень -прагматичний чоловік, він прагне до того, щоб все робилося згідно з установленими правилами, таких же дій він вимагає і від своєї дружини. Щур ж навпаки, не дуже вітає різні рамки, їй більше до вподоби її особиста свобода, з-за чого дуже часто у відносинах виникають серйозні суперечності, які нерідко призводять до розриву.

Іноді дане поєднання знаків може призвести до дуже гарного союзу, однак для цього Жінці-Щура доведеться виконувати роль господині, причому вона повинна стати господинею в усьому: відносини, побут, робота. Вона повинна вірити в Півня, весь час нагадувати йому, що він найкращий, вислуховувати його ідеї і підтримувати у важку хвилину. Однак найчастіше Щур не готова стати настільки відповідальною, тому результат не завжди той, про який мріяла пара.

Сумісність чоловіка Півня і жінки Щури неоднозначна: це дуже яскрава пара, разом вони можуть звернути гори, але тільки в тому випадку, якщо зможуть уникнути конфліктів всередині союзу. У Півня і Щури буде багато емоційних сварок і красивих примирень, але така динаміка вимотує, і важливо знайти вихід до того, як відносини будуть зруйновані.

Незважаючи на те, що обидва партнера діловиті, займають активну життєву позицію, між ними є деякі суперечності. Чоловік Півень дуже відповідальний, в той час як Щур не завжди здатна взяти на себе відповідальність навіть за власні діяння. Це викликає у партнера обурення, він насідає, викликає емоції, отримує у відповідь відсіч, і сам «закипає». У підсумку виходить, що кожен готовий атакувати свого обранця замість того, щоб піклуватися про нього.

Єдиний вихід з положення — направити енергію конфлікту в творче русло. І чоловік Півень, і жінка Щур, володіють прекрасними діловими якостями, і потрібно використовувати високу ступінь відповідальності одного і цілеспрямованість другого. Вирішуючи завдання разом, вони будуть краще пізнавати один одного, приймати недоліки, взаємини зміцніють настільки, що їх вже не зможе зруйнувати ні один конфлікт. А головне — пара навчиться розв’язувати суперечності, не підвищуючи тону.

Півень чоловік і Щур жінка у відносинах

Чоловік Півень живе за правилами і ретельно стежить за виконанням обов’язків і правильною послідовністю дій. Він сам для себе визначає обмежувачі і рамки, за які не виходить і не дозволяє виходити своїм близьким.

Жінка Щур не звикла рахуватися з правилами і прагне уникати відповідальності там, де це можливо і не брати на себе зобов’язань. Це корінь всіх суперечностей і сварок партнерів, народжених під цими знаками. Спалахи гніву, нерозуміння, докори і повна відсутність бажання зрозуміти один одного, особливо з боку Щури, яка поруч з чоловіком Півнем весь час протиставляє себе йому, що створює ще більше труднощів для побудови нормальних відносин.

Таким чином, виходить, що кожен партнер в цьому союзі живе в режимі очікування атаки. Тривале напруження дуже вимотує. Як чоловік Півень, так і жінка Щур швидко втомлюються і не витримують постійних конфліктів, а тим більш – очікування чергової сварки.

Щодо чуттєвої і сексуальної сфери тут жінка Щур і чоловік Півень знайдуть один одного дуже привабливими. Однак, для побудови міцних відносин цього мало. Не останню роль в цьому союзі грає знак Зодіаку кожного партнера.

Сумісність Півень і Щур у шлюбі

У шлюбному союзі, який укладуть чоловік-Півень і жінка-Пацюк, вирують пристрасті. Обоє наповнені ідеями, які їх об’єднують. Жінка-Пацюк обожнює, коли їй поклоняються і захоплюються всі навколо. Чоловік-Півень буде завойовувати її розташування і серце. Важливо, не надто захопитися цим процесом. Він зможе забезпечити дружину все необхідне, а вона буде присвячувати йому себе і боротися з його комплексами. Якщо обидва будуть займатися не лише побутом, то очікується хороша сумісність чоловіка-Півня і жінки-Щури. Головне, удвох домагатися поставлених цілей.


Залишити відгук