Чоловік Півень і Жінка Кролик Сумісність в Любові

Сумісність чоловік Півень і жінка Кролик не саме підходяще для тривалих стосунків і створення сім’ї. У них дуже різні темпераменти і вони не отримають від партнера те, що очікують підсвідомо. Якщо вони захочуть бути разом, їм доведеться неабияк потрудитися в напрацюванні якостей характеру і в розумінні один одного.

Жінка–Кролик спокійна і мирна, вона хоче нормального і комфортного життя, зі стабільним матеріальним доходом. Чоловік – Півень неврівноважений, запальний і агресивна людина. Ці двоє – зовсім різні люди. Основною причиною несумісності знаків є надмірна агресивність і лють Півня-чоловіки, яку не зможе терпіти жінка-Кролик.

Півневі необхідна сильна жінка, яка зможе керувати ним. Жінка–Кролик абсолютно не годиться на цю роль. Вона має інший склад характеру і не захоче направляти чоловіка, і тим більше брати участь у створенні й плануванні сімейного бюджету. У зв’язку з цим жінка, швидше за все, покине свого партнера. Цим знакам вкрай важко прийняти один одного такими, які вони є, і змінитися заради партнера.

Китайський гороскоп сумісності каже, що у чоловіка Півня і жінки Кролика мало спільного: у них різні установки і системи цінностей, їм важко адаптуватися до характерів один одного, часом спільне існування приносить їм дискомфорт. Разом з тим складні стосунки корисні для особистісного зростання, оскільки виробляють уміння розуміти, аналізувати себе та інших, адаптуватися до людей і ситуацій. Це народжує силу характеру.

Складніше у цих відносинах буде жінці Кролику, оскільки чоловік Півень — дуже активна, неспокійна, імпульсивна особистість, яка любить відстоювати свою позицію, не соромиться у виразах і не боїться конфліктів. Жінці Кролику потрібно зовсім інше: вона шукає спокійного існування без сварок і розбіжностей, вміє згладжувати гострі ситуації, але спільного життя з чоловіком Півнем їх буде занадто вже багато.

У той же час цей партнер здатний забезпечити стабільність, необхідну Кролику: Півень уміє заробляти гроші і зберігає вірність. У нього все підпорядковано системі, і жінка Кролик цілком може адаптуватися, але їй не завжди буде комфортно. Приміром, вона може відчувати себе ущемленими із-за схильності обранця до зайвої економії, оскільки сама вважає, що гроші потрібно не накопичувати, а витрачати.

Півень чоловік і Кролик жінка у відносинах

Жінка Кролик найбільше в житті хоче жити в матеріальному достатку, спокійно і мирно. Вона цінує красу і гарний смак, тому воліє витрачати гроші на одяг, меблі, предмети інтер’єру та їжу. Якщо у неї немає проблем з жадібністю, вона дозволяє собі витрачати гроші на задоволення. Таким чином вона намагається себе убезпечити і зберегти на банківському рахунку заощадження, щоб у випадку матеріальних труднощів не постраждати. Заради матеріального комфорту вона готова багато працювати і заробляти.

Чоловік Півень дуже неспокійний і задиристий, буває надмірно критичний і запальний. Його агресивна реакція вносить чимало напруги у відносини з дівчиною Кроликом, навіть коли між ними романтика, пристрасть і любов. Просто він не знає, що буває по-іншому і не бачить сенсу в іншому поведінці. Він прагне на всьому економити, що суперечить бажанням дівчини Кролика здійснювати творчі проекти і масштабні плани.

Безумовно, найкращим рішенням буде об’єднати з одного боку талант чоловіки Півня все робити максимально добре і чітко дотримуючись плану й уміння дівчата Кролика бачити відповідні можливості для успішного здійснення спільних планів. Але відмінності в характерах все одно будуть вносити свої корективи. Кролику і Півневі нелегко налаштувати дружні відносини і йти до спільної мети. Якщо інтимне життя складається добре, то загальний побут і сімейне життя передбачає багато труднощів, рутину і не завжди складається так, як хотілося.

Сумісність Півень і Кролик у шлюбі

Це шлюбний союз, у який увійдуть чоловік-Півень і жінка-Кролик, буде наповнений романтикою і яскравими почуттями. Він обожнює свою дружину, яка господарює в домі. Жінка-Кролик досить спокійна по натурі, злегка проста і дуже душевна. Активний і життєрадісний чоловік-Півень відверто поклоняється їй. Він спрямує всю свою енергію і працелюбність на створення комфортної обстановки в будинку. Але дружині скоро набридне метушлива натура обранця, тому що вона відчує, що перед нею не доросла людина, а сумнівається у всьому хлопчисько. Сумісність чоловіка-Півня і жінки-Кролика буде хорошою, якщо подружжя знайдуть взаєморозуміння.


Залишити відгук